X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний продукт, який буде відмінно справлятися зі своїм призначенням, а й стане головною прикрасою машини. Під оптикою для автомобіля маються на увазі дзеркала і фари. І якщо з дзеркалами все відносно просто, то вибір фар – це непросте завдання.

  Різновиди фар для автомобіля

  Все фари поділяються за типом лампи. Всього існують:

  • галогенові фари,
  • ксенонові фари,
  • фари на світлодіодах.

  Найпоширенішими з них є фари з галогеновим світлом. Вони яскраво висвітлюють дорогу, прості в заміні і мають відносно невисоку вартість. Однак і недоліки у них є:

  • високе споживання енергії,
  • нестійкість до різних вібрацій.

  Тобто, під час їзди по поганих дорогах велика ймовірність того, що нитка розжарення розірветься і фара перестане працювати. Все більшої популярності набирають ксенонові фари. Їх принцип дії полягає в тому, що між двома електродами, які знаходяться в колбі, заповненої ксеноном (інертний газ), проходить розряд. Завдяки цьому процесу відбувається світіння газу.

  Найдовговічнішими фарами є світлодіодні. Їхнім єдиним недоліком є висока вартість.

  Чи варто купувати підробку

  Багато автолюбителів намагаються заощадити, вважаючи за краще підробку відомих брендів. Навіть на китайських виробників, які дорожать якістю своїх виробів, створюються репліки. Але чи завжди подібна покупка зможе вам допомогти заощадити гроші? Адже ймовірність їх швидкої поломки досить велика. Більш того, покупка неякісних фар може привести до таких проблем:

  • швидкому потемніння фари,
  • викривлення світлового потоку,
  • осліплення водіїв зустрічних машин.

  Вибір дзеркала на автомобіль

  Дзеркало для автомобіля повинно мати високий якістю. Так як воно грає важливу роль в управлінні автомобілем. Сам по собі цей прилад являє собою метал, на який нанесено покриття оксиду срібла. У дешевих моделях використовується інше покриття (алюмінієве). Через досить короткий проміжок часу після покупки, таке дзеркало темніє.

  Хороші дорогі моделі практично не спотворюють зображення, що вкрай важливо при виборі бокового дзеркала. Також часто дзеркала напилюють додатковим покриттям, яке запобігає осліпленням фар водія, який рухається позаду.

  Доставка оптики для автомобіля з Китаю

  Дуже часто товар, замовлений в Китаї приходить набагато швидше, ніж деталі, які замовлялися у роздрібних продавців. Вся справа в компанії, яка займається доставкою вантажу. Topcargo – це фірма, яка має величезний досвід в доставці і безліч позитивних відгуків від клієнтів. Компанія не тільки бере на себе доставку товару, а й його завантаження, розвантаження, оформлення всіх митних документів, зберігання доставленого товару на складі і його перепакування.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01