language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Знову дракон: Китай представив найбільший літак-амфібію у світі

  AG600_dracon

  Феноменально: таке враження, що в Китаї одні дракони. Міст на висоті 1,5 км над землею – «скляний дракон», найпопулярніший і найсмачніший чай – «Діамантовий дракон», а тепер ще й літак-амфібія «Водяний дракон», найбільший у своєму роді у світі. Цікаво, як жителям Піднебесної вдається так розподіляти назви, щоб дракони не набридали, а навпаки – захоплювали щоразу?

  Цього разу світ вражаємося літаком AG600 Jiaolong («Водяний Дракон»), розміром з «Боїнг – 737», який є літаком-амфібією. Наші співробітники жартують, що займайся цей дракон доставкою товарів з Китаю, напевно, зміг би виконувати і авіаційну доставку, і контейнерні вантажні перевезення. Жартами-жартами, але від китайців можна очікувати всього. Хто знає, можливо, в недалекому майбутньому вони створять і літак, який буде кораблем за сумісництвом.

  Літак з’явився в проекті в 2009 році, після чого проект пройшов довгий і тернистий шлях до свого схвалення. Робили «Водяного дракона», як то кажуть, усім світом – над ним працювали 150 китайських інститутів та 70 підприємств промисловості. Поки що гідролітак покликаний бути рятувальником та гасителем пожеж. Злетіти він може як із води, так і із землі. Поки що не повідомляється про застосування його з комерційною чи військовою метою – повідомляє Китайське інформаційне агентство «Сіньхуа».

  За габаритами та потужністю, конкуренцію амфібії з Піднебесної може скласти хіба що А-40 Альбатрос – радянський літак-амфібія, який задумали ще у 1980-х, проте у серійне виробництво він буде запущений лише 2020 року.

  А у нас у TopCargo свої «Дракони». Сім розвинених авіаліній світового значення, які нас підтримують, займуться вашою доставкою з Китаю в Україну. А фахівці з логістики високого розряду, якими і є наші співробітники, зроблять все для того, щоб доставка була досконалою на кожному етапі.

  Оперативне замовлення або викуп товару, грамотна упаковка, відповідальне рішення всіх супутніх митних питань – все це сприятливим чином позначиться на термінах і якості доставки. Поки інші перевізники набивають собі ціну і дозволяють собі зволікання у перевезеннях, ми діємо рішуче та на користь клієнта. Цим і зумовлена велика кількість позитивних відгуків про нас на різних інтернет-майданчиках, а також усталена клієнтура.

  Стаєте одним з наших клієнтів – і вам здається, що ви єдиний клієнт – такий у нас підхід до всіх, хто замовляє у нас доставку товарів з Китаю і не тільки. До речі, нещодавно ми запустили нову послугу – експрес-доставка. Отримати про неї всю інформацію, що вас цікавить, ви можете в одноіменному розділі.

  Докладніше про авіаційну доставку читайте у розділі «авіадоставка вантажів з Китаю».

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01