language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Організація малого бізнесу на продажі товарів з Китаю – Частина 1

  male-stack-service-shipping-cheerful_1134- 996Минув вже той славний час, коли на перепродажі карго з Китаю могла заробити абсолютно кожна людина. При цьому не потрібно жодних особливих знань у галузі. Сьогодні ситуація дещо змінилася. Для того, щоб заробити на перепродажі товарів з Піднебесної, потрібно вміло організувати свій бізнес. У цій статті ми розглянемо основні кроки, які доведеться здійснити бізнесменові-початківцю на шляху до успішних угод і великих грошей.

  Пошук актуальної ніші та її тестування

  Для того, щоб досягти справжнього успіху у власній справі, потрібно спочатку правильно вибрати нішу. Це правило більш ніж актуальне у випадку продажу в Україні карго з Китаю. Ми вже визначилися з тим, що перепродуватимемо якісь матеріальні речі. Але саме обраний товар, в кінцевому рахунку, відіграє вирішальну роль і визначить рентабельність бізнесу. Звичайно, для більшої ймовірності успіху варто орієнтуватися не на певний товар, а на цілу групу.

  Тут є два основні підходи. Перший у тому, щоб вибрати затребуваний товар, попит який перебуває в піку. Або ж такий товар, який тільки набирає популярності. Відмінним прикладом з цієї категорії можуть служити гіроскутери або машинки для дріфту. Ті ж гіроскутери свого часу підірвали ринок, але сьогодні вони поступово виходять із моди. Втім, ті бізнесмени, які першими почали замовляти доставку карго з партіями гіроскутерів, сколотили на цьому заході величезні статки.

  Другий підхід до організації справи полягає в тому, щоб вибрати товар, який завжди залишиться актуальним. Найбільш яскравим прикладом тут може бути будь-яка дрібна електроніка. Навушники, фітнес трекери, гарнітури Bluetooth. Все це залишиться затребуваним протягом тривалого часу. І навіть через кілька років ви зможете продати цей же товар без втрат у фінансах. Подібний вибір чудово підходить саме для дрібних гравців. У той час, як більші бізнесмени можуть частину своїх коштів вкладати в ризиковані, але високоприбуткові проекти.

  Під тестуванням ніші розуміють оцінку потенційної аудиторії, яка здатна купити у вас товар. На цій стадії ви ознайомитеся із передбачуваною кількістю своїх майбутніх клієнтів. Варто створити оголошення про продаж товару, перш ніж замовити карго доставку. При надходженні дзвінків просто кажіть, що саме зараз товару немає на складі. Нехай ви й втратите кілька потенційних клієнтів, але подібне тестування ніші убезпечить вас від подальших невдач.

  Пошук найкращих постачальників

  Настав час шукати найкращих постачальників. Найпростіше скористатися пошуком в інтернеті. Варто ввести найменування бажаного товару та додати слова про купівлю оптом. Звичайно ж, ті ж товари з Китаю можна купити у посередників у своєму місті. Тоді ви позбавитеся проблеми тривалого транспортування товару. Але в такому випадку ваш прибуток буде значно нижчим, ніж при закупівлі з Піднебесної. Тому набагато раціональнішим виглядає самостійний пошук постачальників у Китаї. Існує далеко не один глобальний торговий майданчик. На подібних сайтах можна знайти постачальників, а також ознайомитися з відгуками клієнтів, що відбулися. Після цього можна проаналізувати всі умови, які пропонують постачальники, а потім вибрати найбільш привабливий варіант. Не варто забувати про те, що доставка карго з Китаю в Україну займе певний час. Тому слід закупити товар із деяким запасом. Особливо в тому випадку, якщо нішу вже протестовано.

  Досвідайте більше про те, як організувати бізнес з Китаєм у Частині 2.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01