language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Організація малого бізнесу на продажі товарів з Китаю – Частина 2

  delivering-book-business-parcel- young-adult_1134-1048Раніше ми вже розібралися з тим, чому важливо тестувати нішу і як це робити. У цій статті розберемо практичні поради, які допоможуть продати товар із Китаю в Україні.

  Пошук складських приміщень для зберігання

  Питання пошуку приміщення під склад багатьма підприємцями-початківцями не сприймається всерйоз. Подібна легковажність часто призводить до не найкращих наслідків. Адже при збільшенні продажів незмінно виникає потреба в якомусь складі. Нехай навіть і імпровізованому!

  На початку як склад для зберігання доставки товару з Китаю може виступати приватний будинок, гараж, ангар або навіть власна квартира. Все залежить від того товару, який ви продаєте. Для невеликих продажів будь-якої дрібниці складу у вигляді квартири може вистачати з надлишком. А от якщо ваше захоплення переросло у прибутковий бізнес, то доведеться задуматися про справжній масштабний склад.

  Як продавати товар?

  Звичайно, найбільш популярним способом реалізації товару є його продаж через спеціальні сайти. Це може бути як односторінковий сайт, так і великий інтернет магазин з безліччю позицій. Як би там не було, а на сайті потрібно розмістити барвисті фотографії, доставка товару з китаю, ціни та його докладний опис. Професійна фотосесія обов’язково збільшить ваші шанси на високий дохід. Хоча на самому початку ви можете взяти зображення з інтернету або зробити їх власноруч. Благо, сучасні смартфони дозволяють кожному бути трохи фотографом.

  Але, крім власного сайту, також можна продавати доставку товару з Китаю оптом за допомогою безкоштовних дощок оголошень. Знову ж таки, в мережі інтернет! Подібні майданчики не забороняють додавати до тексту опису товару посилання на свій сайт. Так що таким чином ви отримуєте додатковий потік відвідувачів та підвищуйте продажі.

  Не варто забувати і про рекламу власного товару поза інтернетом. Тут ви можете скористатися послугами друкованих видань, рекламою на спеціальних щитах або просто підвищувати продажі за рахунок сарафанного радіо. Хоча звучить це не надихаючі, але старе добре сарафанне радіо також здатне привести у ваш бізнес на доставку товарів з китаю потенційних клієнтів.

  Прийом замовлень та доставка

  Після того, як ви отримали товар і опублікували оголошення про продаж, слід чекати на перші замовлення. Багато товарів з Китаю відрізняються своєю технологічністю та ексклюзивністю. З цієї причини вам навряд чи доведеться довго чекати на перші дзвінки. Для реєстрації замовлень слід завести окремий текстовий документ або купити окремий зошит. Адже не завжди бізнесмен перебуває за комп’ютером. Надсилати замовлення краще наступного дня після їх надходження. Так ви зведете до мінімуму власні витрати енергії та часу. У тексті оголошення слід вказати якомога більше можливих варіантів доставки. Так у клієнта завжди буде вибір, а значить він не залишить вашу пропозицію.

  Налагодити бізнес на продажі товарів з Китаю не так уже й складно. До речі, подібна схема підходить для будь-якого іншого бізнесу, який базується на продажах. Отже, почавши продавати товари з Піднебесної, надалі ви цілком зможете легко перекваліфікуватися і зайнятися іншим бізнесом подібного характеру.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01