language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Помилки під час побудови особистого капіталу

  Вміння грамотно розпоряджатися грошима – особливо цінна якість за умов фінансової кризи. А побудова особистого капіталу – обов’язковий пункт у рамках процесу розпорядження власними доходами. І саме про це нам хотілося б детальніше поговорити у цій статті. А точніше – про ті помилки, які найчастіше роблять практично все у процесі побудови свого особистого капіталу.

  Помилки при побудові особистого капіталу: які бувають?

  Помилка №1. Не вести бюджет

  Ведення бюджету – це основа фінансового планування, тому уникати цього процесу в жодному разі не можна. В іншому випадку, ви просто не контролюватимете свої фінанси. Бюджет – взагалі найголовніше, що є у фінансовому плануванні. Тому особливо важливо бути уважним при складанні. Спочатку варто скласти власний бюджет на найближчий місяць, а через якийсь час — зайнятися річним.

  Насправді все досить просто. За основу візьміть ваш місячний заробіток, відніміть із нього такі регулярні витрати, як оплата житла, витрати на транспорт, потім виділіть 20-30% на заощадження або оплату кредиту, іпотеки. Решту можна витратити на життя – походи в ресторан, розваги і т. д. Якщо ви боїтеся, що можете витратити занадто багато, обмежте себе щотижневими витратами певною сумою в готівку. Також ви можете вести облік коштів у таблиці Excel, або ж, за допомогою спеціального додатка, яких сьогодні більш ніж достатньо.

  Помилка №2. Оплачувати непотрібні банківські витрати

  Обов’язково проаналізуйте спектр банківських послуг та їх вартість перед тим, як укладати контракт із банком. Справа в тому, що деякі, здавалося б, очевидні послуги можуть мати додаткову вартість, яка буде списуватися з вашого рахунку – і ви можете це навіть не помітити. Якщо ваш банк бере з вас плату або комісію за додаткові послуги, про які ви можете навіть не здогадуватися, варто подумати про те, щоб перейти на обслуговування в інший банк. Для цього докладно вивчіть пропозиції різних банків у своєму місті. Вибирайте той банк, який вимагатиме від вас мінімальної плати за свої послуги. Коли вирішите змінити банк, проконтролюйте, щоб ваш колишній рахунок не закривали доти, доки не будуть зроблені останні платежі по рахунку.

  Помилка №3. Не відкладати гроші на непередбачені витрати

  Після кожної зарплати відкладайте 50-100 доларів. Майте на рахунку щонайменше $1000 на випадок несподіваних витрат. І поступово збільшуйте цю «подушку безпеки» до суми, яка дорівнює вашому доходу за три-шість місяців. Таким чином, ви будете готові до будь-яких несподіваних ситуацій. У тому числі, у разі скорочення роботи, ви можете спокійно жити і шукати нову роботу.

  Помилка №4. Заощаджувати на здоров’я.

  На жаль, цю помилку роблять дуже багато. Здавалося б, здоров’я не потребує жодних витрат, коли нічого й не турбує. Але навіть якщо ви почуваєтеся чудово, то обов’язково потратьтеся на хорошу медичну страховку. Форс-мажори трапляються і в цьому випадку, з наявністю страховки, ви дуже здорово заощадите і почуватиметеся цілком захищено. А ще, відсутність економії на здоров’ї – це якісна їжа, нехай і недорога (точно не фастфуд!), здоровий сон та обов’язково – наявність відпочинку. Біч багатьох трудоголіків, які хочуть заробити певну суму якнайшвидше – працювати без сну та відпочинку. Майте на увазі, що вигоряння, отримане внаслідок такого режиму, обійдеться вам дорожче, ніж ця сума.

  Помилка №5. Чи не отримувати пасивний дохід.

  Справа в тому, що будь-яка, навіть найпрестижніша робота може закінчитися з тих чи інших причин. А пасивний дохід буде вашим, свого роду, підстрахуванням.

  Помилка №6. Намагатися накопичувати власний капітал виключно за рахунок економії.

  Безумовно, у ході фінансового планування та ведення особистого бюджету важливо переглядати власні витрати і, за необхідності, коригувати їх. Але сідати на хліб і воду немає сенсу. По-перше, такий режим веде до швидкого вигоряння, по-друге, багато таким чином ви точно не накопичите. Має бути оптимальний баланс скорочення витрат і збільшення доходів, але при цьому дуже важливо намагатися зберегти свій рівень життя на колишньому рівні.

  Помилка №7. Використовувати кредити як борги, а чи не як фінансовий інструмент.

  Насправді, складно зустріти людину, яка б жодного разу не використовувала кредити. Але важливо брати їх у справді необхідних випадках – наприклад, на відкриття або розширення бізнесу (тобто те, що надалі тільки збільшить ваші доходи), на нерухомість, на дійсно необхідну техніку. А ось на задоволення миттєвих хотівок – мабуть, не варто.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01