X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Особливості життя в Китаї очима експертів

Китай є яскравою країною з його незабутнім кольором. Будь-хто, хто коли-небудь відвідав Китай, буде пам’ятати про нього протягом тривалого часу з-за його традицій, кухні особливостей і т. д. Але під час відпочинку або роботи, це неможливо знати Китай. Турист не може на тиждень знати всі проблеми і особливості життя стикається іноземного жителя Китаю.

Тільки китайський

Багато людей, коли збираються в Китай, помилково вважають, що з знанням англійської мови вони зможуть спілкуватися з населенням країни без проблем. Але незважаючи на те, що китайці навчаються англійською як у школах, так і у вищих навчальних закладах, вони відмовляються говорити в повсякденному житті іноземною мовою.

Фраза, видана англійською мовою, може проїхати в ступні навіть офіціанти, які, згідно з усіма правилами, повинні спілкуватися англійською без проблем.

Але ця ситуація стосується лише малих міст. У Шанхаї, Гонконгу або Пекіні, більшість людей вільно володіють іноземними мовами.

Ходити в Китай не лінуйтеся, щоб дізнатися кілька китайських фраз, які будуть корисні для вас в повсякденному житті (при покупці продовольства, кава, одяг і т. д.).

Ви можете встановити себе на свою телефонну програму, яка буде використовувати голосовий вхід для перекладу.

Медицини

Іноземець, який прийнятий до лікарні в Китаї має дві проблеми. По-перше, мовний бар’єр, а другий дорогі ліки, особливо якщо у вас немає страхового поліса. Перша проблема ви можете вирішити, зв’язавшись з приватною клінікою, де лікарі вільно володіють англійською мовою, або найняти перекладача. Але це буде тільки збільшити витрати.

Якщо ви вирішите придбати наркотики самостійно в аптеках, то вам буде важко з точки зору того факту, що всі назви ліків позначені китайською мовою. Але з використанням Інтернету, ви можете знайти детальну інформацію про всі препарати для конкретного захворювання. Ви можете купити багато хто з них без рецепта лікаря, так як вони мають заводські бази.

Не намагайтеся вилікувати хворобу нашими ліками, привезені з ними, вони можуть бути неефективними.

Продовольство

Якщо ви частий відвідувач китайських ресторанах, це не означає, що вам сподобається їжа, яка користується популярністю в самій Китаї. Наші ресторани налаштовуємо традиційні китайські страви на наші уподобання, оскільки ми, як європейці, не хотіли готувати їжу відповідно до всіх китайських традицій.

Незважаючи на те, що народ Китаю використовують курку, локшину, свинину або рибу, способи приготування їжі такої їжі не всі «наші» оцінять. Замовивши їжу в ресторані, іноземець може закінчити їжу, не намагаючись шматочок їжі. Це все про запах і різкість їжі.

Вже давно вважалося, що хороший антимікробний є різким спеціями. Вони не тільки дезінфікувати їжу, але і запобігти різних комах від нападу на нього з їх запахом.

Тому перші місяці ви будете пристосовуватися до місцевої кухні і лише через деякий час зупинять обережно замовляти страви в закладах.

Проживання

Якщо іноземці розуміють все з готелями, як він може бачити прайс-лист заздалегідь в Інтернеті, ситуація з апартаментами набагато складніше. Буквально на кожному кроці іноземець може знайти спеціальне агентство, яке орендує квартири. Ріелтор відвезти вас на різні варіанти, щоб ви озирнутися. Часто вони рідко беруть до уваги ваші побажання і приведе вас в умовах набагато краще, ніж ті, які ви просили. Природно, що вартість такої квартири буде дорожчою. Таким чином, необхідно чітко вказати, скільки в місяць ви можете витратити на оренду.

Як правило, більшість квартир мають стандартний набір меблів: шафа, шафа-купе. У зв’язку з тим, що китайці часто не готують в домашніх умовах, кухні в квартирах малі. Там немає обідній стіл.

Щоб не мати непередбачених ситуацій, слід попередньо виправити на фото всі поломок і подряпини. В іншому випадку, ви можете бути виставлений рахунок за те, що ви не порушите.

При введенні в оренду контракту, ви повинні заплатити за два місяці проживання (перший і останній). Ріелтор приймає оплату 50 відсотка від вартості квартири на один місяць. Контракт укладається протягом щонайменше шести місяців. Якщо ви знайдете інший будинок, ви не будете повернуті в останній місяць проживання, поки договір закінчився.

Важливим нюанс є те, що в орендованих квартирах немає опалення. Тому взимку ви повинні врятуватися обігрівачів і теплим одягом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01