X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Топ-5 особливостей ділового етикету в Кореї

etiket_v_koreeКорея повноцінно увійшла в бізнес лише в шістдесяті роки минулого століття, тому особливості ділового етикету в цій країні не настільки широко відомі. Вважається, що переговори з корейцями проходять складніше, ніж з їх сусідами через чіткого слідування багатовіковим традиціям і невміння відразу підлаштовуватися під культуру представників друг країн. Компанія Topcargo підготувала топ-п’ять особливостей ділового етикету корейців, які допоможуть краще розуміти партнера.

Кращий вибір – особиста зустріч

Якщо ви налаштовані на довготривалу співпрацю, краще почати з особистого спілкування. У Кореї важко побудувати міцні ділові відносини на письмовій зв’язку і телефонних розмовах. Корейці вважають, що вирішити проблему без особистої зустрічі практично неможливо. Краще, якщо вам допоможе призначити зустріч посередник, який знає і вас, і ваших майбутніх партнерів. Саме його завдання представити вас гідно, щоб корейці визнали вас хорошим кандидатом і доставка вантажів авіа з Кореї пройшла на вищому рівні.

Пам’ятайте, що ви будете перебувати в зовсім іншій культурі. Це проявляється в купі дрібниць: відкритий рот вважається грубістю, а прямі питання про вік і сімейний статус нормальними.

Зустрічають по привітання

Традиційне вітання для корейців – уклін. Вони рідко використовують рукостискання при спілкуванні один з одним, але під час ділових переговорів корейці можуть вітати партнерів і так. Головне, не перестаратися. Можна лише злегка торкнутися руки один одного, ні в якому разі не стискаючи. Співробітник-жінка навряд чи подасть вам руку, цей жест частіше використовують чоловіки.

Слово – не горобець

Правило не говорити про політику і релігії при першій зустрічі в силі і тут. Корея країна зі складним минулим і воно відгукується навіть зараз. Не варто згадувати Японію в порівнянні з нею. Колоніальний період історії залишив свій особливий слід, який корейці не хочуть згадувати. Також не варто говорити про Китай через його минулого сильного впливу. А порівняння з Північною Кореєю точно не принесуть вам поваги, не дивуйтеся якщо ваша авіадоставка Корея-Україна не відбудеться.

Зрозумій мене, якщо зможеш

Найміть посередника відразу. Хоча корейці і часто проводять переговори англійською, часом їх складно зрозуміти через особливого характеру мислення, який вступає в конфлікт з мовними зворотами інших країн. Посередник також допоможе вирішити багато проблем через свого повного занурення в мовне середовище і ваша авіа карго з Кореї прийде в повній відповідності з вашими вимогами.

Неформальна обстановка

Переговори часто тривають в барах і ресторанах. Таке проведення часу для корейців всього лише продовження ділового спілкування а не спроба знайти спільну мову, налагодити відносини або відпочити. Якщо хочете вразити партнера, кращий вибір – японська кухня. Відвідування такого ресторану покаже ваш статус і те, що ви можете дозволити собі такі витрати.

Пам’ятайте про особливості ділового етикету корейців, а після успішних переговорів Topcargo зможе гарантувати, що ваша доставка вантажів з Кореї авіа прийде вчасно і по розумній тарифу.

Більш детальну інформацію ви можете отримати в розділі «авіадоставка».

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01