language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Відпарювачі з Китаю

  Сьогодні багато підприємців-початківців прагнуть розпочати бізнес саме з Китаєм. Ця ідея цілком раціональна і переваги такого підходу цілком достатньо.

  По-перше, там дуже дешева робоча сила. Саме тому більшість всесвітньо відомих виробників перенесли туди свої заводи та фабрики. Що дуже вплинуло на собівартість продукції: вона дійсно низька і дозволяє ставити хорошу націнку. По-друге, в Китаї можна знайти абсолютно все, починаючи від мобільних телефонів та побутової техніки, закінчуючи етнічними сувенірами різних куточків планети: аж до автентичної сувенірної продукції. Ще однією причиною популярності китайських товарів є якість. Звичайно ж, на цю тему багато хто почне сперечатися. Але тут ми говоримо про якісний Китай та сумлінних підприємців, які продають хороші товари за відповідну ціну, а не найдешевший аналог за ціною хорошого. Ми впевнені, що знайти якісні товари в Китаї – це більш ніж реально.

  Чи прибутковий бізнес із Китаєм?

  Варто враховувати, що і прибутковість бізнесу не завжди дозволяє визначити популярність товарів, оскільки всі вони мають різну собівартість та націнку. Але все ж таки є категорії товарів, якими вигідно продавати і в стаціонарних точках продажу, і в онлайн-магазинах. Насправді успіх вашого бізнесу з Китаєм багато в чому залежить від правильного позиціонування товару, підбору постачальника з оптимальними цінами, а також хорошої доставки.

  Відпарювачі з Китаю: якісні товари для перепродажу

  В останні роки такі пристрої як відпарювачі, стали надзвичайно популярні – набагато популярніші за класичні праски. Справа в тому, що праски при прасуванні, хоч би якими сучасними і дорогими вони були, можуть створити негарні заломи. А деякі тканини зовсім не можна гладити через їхню делікатність. Це стосується костюмів, безлічі видів суконь. Недоліками прасок відпарювачі не мають, користуватися ними – одне задоволення і такі товари мають попит.

  Які відпарювачі краще купувати для перепродажу?

  Наприклад, ви можете купити парову щітку Tobi – відпарювач усуває заломи на одязі з натуральних та штучних тканин. Обробляє речі на вазі. За вартістю такий товар у рази дешевший за праску, але дає такий самий ефект при використанні. Звичайно ж, ця марка – не єдина і ви можете знайти інші аналоги, краще – в декількох цінових категоріях, щоб у ваших покупців теж був вибір. Моделі є як найпростіші, так і наворочені, з великою кількістю режимів.

  Як правильно підбирати товар та шукати постачальників?

  Отже, пошук товарів у Китаї, у новачків у бізнесі такого роду, займає багато часу та сил. Звичайно, ви можете знайти товари і самостійно, на таких сайтах як Аліекспрес, Алібаба, Таобао, але тут є підводні камені: наприклад, для покупок на безлічі китайських ресурсів потрібна наявність платіжної картки китайського банку, а для цього необхідно бути резидентом країни. А ще це досить час-і трудомісткий. Саме тому ми радимо звернутися до кваліфікованих посередників – наприклад, фахівців компанії Topcargo.

  Topcargo: чому саме ми?

  Ми із задоволенням надамо вам великий вибір постачальників, здійснимо викуп обраних вами товарів, організуємо доставку будь-яким зручним для вас способом – як літаком, так і морем. Ми пропонуємо послуги вигідних контейнерних перевезень: таких, щоб ви змогли поділити вартість доставки контейнера з іншими замовниками. Доставка з Китаю “під ключ” – це повністю наш профіль, в якому ми можемо собою пишатися. Саме тому вести бізнес з Китаєм разом з нами – так легко і справді вигідно.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01