language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Відправка з Японії до України вантажів

  Відправлення об’ємних вантажів з Японії в Україну – трудомісткий захід, який потребує професійного підходу. Від кваліфікації та досвіду співробітників логістичної компанії залежатимуть терміни доставки та збереження товару, що має велике значення під час транспортування з країни до країни.

  Головні японські транспортні вузли

  Японія має в своєму розпорядженні найбільш просунутий та інноваційний транспорт у світі. На її території розташовано 89 аеропортів. Основні міжнародні авіатранспортування продуктів з Японії в Україну виробляються з таких аеропортів: Тюбу, Наріта і Кансай. Деякі інші не менш важливі пересувні центри: аеропорт Осакі, бо більш відомий як аеропорт Ітамі, а також аеропорт Фукуокі та аеропорт Тітосе.

  Оскільки Японія є острівною країною, вона має у своєму розпорядженні розвинену систему морських портів. Загалом портів більше 994, проте з них можна виділити 5 центральних, які займаються обробкою контейнерних перевезень із Японії:

  • Осака
  • Кобе
  • Йокогама
  • Йоккаїті
  • Нагоя.

  Способи доставки товарів з Японії

  В даний час актуальними та оптимальними способами доставки вантажів з Японії до України є авіа та контейнерні транспортування. На першому місці пересилання авіатранспортом – найбільш швидкохідним варіантом, проте разом із цим і найдорожчим. Друге місце займає контейнерне перевезення, тобто морським транспортом. Це відносно недорогий спосіб, проте шлях може тривати кілька тижнів.

  Вартість перевезень вантажів з Японії

  На вартість насамперед впливає спосіб доставки товарів. Наприклад, якщо пересилання здійснюється морськими шляхами, тоді вартість завіситиме від географічних особливостей розташування. Також вона залежить від обсягу борту, тобто чим більша його місткість, тим більше він може прийняти товарів для перевезень. Зрозуміло, що більше вантажів, то менша ціна за транспортування.

  Тимчасовий період перевезення

  Для того, щоб швидко реалізувати доставку, рекомендується вдатися до можливостей повітряного транспорту. Особливо якщо потрібна доставка товарів відомих брендів, наприклад електроніки. Однак, не завжди терміни можуть вплинути на спосіб доставки. Якщо необхідно перевести важку продукцію приладобудування, у такому разі знадобиться морський контейнерний спосіб. Орієнтовно термін доставки літаком займе 5-7 днів, а кораблем – від 26 до 30 днів.
  Якщо необхідно за короткий термін оптимальним способом отримати вантаж із Японії, тоді наша команда з радістю допоможе кожному. Великий багаж досвіду роботи на майданчику міжнародних вантажних перевезень, знання всіх розгалужених організаційних мереж, міцні взаємини з митними представниками дозволяють нам пропонувати доставку вантажів з Японії в Україну за найбільш конкурентно-привабливою ціною на ринку.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01