language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Відпустка в кредит

  Усім потрібно відпочивати після тривалого робочого періоду. Але постійні витрати на домашні справи, забезпечення дітей не завжди дають змогу накопичити на довгоочікувану відпустку. Тому багато турагентств, банківських і небанківських організацій дають можливість взяти кредит на відпустку, а віддавати суму під час робочого періоду. Багато хто користується цими послугами, їздить за кордон або мандрує країною. Розглянемо те, як можна отримати такий кредит, популярні думки людей з цього приводу, які ґрунтуються на їхньому досвіді.

  Кредит у турагентстві

  Багато компаній уже дійшли того, щоб пропонувати відпустку в кредит. У результаті виходить не така велика сума з урахуванням відсотків, щоб відмовляти собі у цьому задоволенні. Туристичну поїздку можна брати на виплат будь-якій людині, яка досягла 18 років. Тут немає проблем із кредитною історією або ж історією заборгованостей, погашених та непогашених кредитів. У більшості випадків турагентства оформлюють кредит із паспортом та ідентифікаційним кодом громадянина.

  Таким чином, укладається тристоронній договір:

  • клієнт турагенства
  • банківська організація, яка виступає кредитором;
  • турагентство, яке організовує подорож.

  Великі банки та туристичні компанії працюють із такими кредитами, тому проблем із пошуком не виникне. Відповідь від банку клієнт отримує протягом півгодини. Погашення відбувається вже безпосередньо між банком та людиною.

  Кредити у фінансовій компанії

  Деякі фінансові організації працюють із людиною безпосередньо. Основна ідея в тому, що компанії не має значення, на що клієнт витратить кошти. Їм важливо повністю повернути кошти з урахуванням відсотків. А відсоток зазвичай невеликий – 0,01% на день. Тож якщо брати 10 тисяч готівкою, то з урахуванням відсотків потрібно буде заплатити 10 030. Погодьтеся, сума набагато більше не стала. Але завжди потрібно дивитися на умови, за яких береться кредит. Це допоможе не помилитися з кінцевою сумою, яку потрібно віддавати.

  «За» та «проти» відпустки в кредит

  Незважаючи на те, що багато хто практикує відпочинок у кредит, є і противники таких рішень. Основний аргумент: важливо вміти збирати і раціонально витрачати гроші, щоб уникнути проблем із фінансами для відпочинку. Справді, якщо людина працює більшу частину календарного року, то й нагромадити за цей час на тиждень за кордоном можна. Але завжди потрібно враховувати непередбачені ситуації, які забирають чималі суми (позапланове лікування, надходження дитини до іншого міста). Різні бувають ситуації, тому рішення теж можуть бути різноманітними. Для наочності порівняємо переваги та недоліки відпустки у кредит.

   

  Переваги Недоліки
  • Можливість поїхати в приємну поїздку після тривалої роботи.
  • Відпадає необхідність думати, де взяти гроші, щоб відвезти сім’ю на відпочинок.
  • Можна зайняти необхідну суму (навіть більшу).
  • Необхідність віддавати протягом тривалого часу суму, яка в рази перевищує ту, яку витратили.
  • Сомнівні договори можуть принести безліч проблем, про які ви дізнаєтеся тільки після відпочинку (заборгованості, непогашені суми).
  • Невміння збирати все ж таки говорить про нераціональний розподіл фінансів і звичайну фінансову безграмотність.
  • І класика: кредит дає вам «чужі» гроші, а віддавати доводиться свої та зверху відсотки.

   

  Як бачимо, мінусів набагато більше. Тому думатимемо разом, що з цим робити.

  Вирішення фінансового питання

  Фінансова безграмотність виправляється різними методами. Комусь достатньо звертати увагу на те, що найбільше забирає гроші. Деяким варто пройти курси підвищення фінансової грамотності, які, до речі, проводять багато популярних банків.

  Замість того, щоб відкладати по n-ній сумі на день/місяць, спробуйте сучасніші методи. Наприклад, інвестування у проекти. Звучить грандіозно та жахливо. Але що якщо початкова сума вкладу може коштувати нарівні з сорочкою з мас-маркету?

  Радимо знайти потрібний варіант для себе, щоб не відмовляти в радості відпочинку.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01