X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Відредагувати відгук про продавця на Аліекспресс

AliExpress сьогодні є фаворитом багатьох, дуже великий торговий район, де ви можете знайти все і багато іншого. Зручно, ви можете робити як оптові, так і роздрібні покупки там, ви можете відразу ж прочитати Відгуки на будь-які товари, а також отримати ваше замовлення досить швидко. Звичайно, AliExpress також привертає той факт, що ставлення покупця є дуже хорошим і справедливим, зокрема, ресурс завжди знаходиться на боці покупця у разі виникнення суперечок з приводу якості товару, у тих випадках, коли товар не прийшов, втрачається посилка, або товар -але неадекватна якість. По-перше, якщо ви не задоволені чимось, ви завжди можете відкрити спір з продавцем: як правило, спір вирішується на користь споживача. Крім того, форми зворотнього зв’язку на сайті існують через зворотний зв’язок. Ви можете залишити відгук негайно, або набагато пізніше, ніж зробити покупку. Іноді бувають ситуації, коли покупець на AliExpress залишив хороший огляд, а потім виявив, що продукт є неправильним, і ви повинні змінити огляд на негативний або якщо покупець залишив поганий огляд, і продавець виправити ситуацію і, наприклад, компенсовані вартість товару або послав новий продукт (пакет) знову і необхідно виправити ваш відгук на позитивний.

Як виправити огляд на AliExpress?

Відповідно до правил AliExpress, покупець може залишити відгук продавцям протягом 30 днів з моменту підтвердження надходження товару (упаковки), тобто після завершення замовлення (при закритій операції). Для цього необхідно виконати алгоритм дії:

 1. По-перше, застава на сайті і увійти в особистому кабінеті. Щоб залишити рецензію, ви можете натиснути “підтвердити отримання товару” в розділі “Мої замовлення”, і вам буде запропоновано залишити рецензію.
 2. Якщо замовлення вже закрито (після підтвердження), то ви можете залишити відгук протягом 30 днів, в розділі “управління відгуками” на вкладці “очікують мої Відгуки”.
 3. Натисніть на кнопку “відповісти” праворуч від інформації про замовлення. Єдине, що має значення: ви будете виправляти не сам коментар, а наче підкомментарий. Таким чином, інші користувачі побачать, як ваш перший запис і ваш виправлений один.

Іноді бажання виправити огляд приходить не тільки від покупця, а й від продавця: наприклад, у тих випадках, коли покупець помилково залишив негативний відгук, або коли проблемну ситуацію вже вирішено і продавець хоче побілити свій Репутацію. Ви можете зробити це за власним бажанням, в дорозі, що перераховані вище: або ви не можете зробити, все це тільки на ваш розсуд. Загалом, в виправних рецензій на AliExpress немає нічого складного, інтерфейс є досить простим і ясним.

Доставка товарів з Китаю: хто краще звернутися?

Якщо ви плануєте купити товари з Китаю і хочете організувати швидку доставку, то Вам приємно допомогти експертам з Topcargo, особливо якщо вам потрібна доставка великих поставок товарів. Доставка по площині і морю, швидко, швидко, ефективно, ефективно, безпечно і легко-це все про нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01