language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Пасивний дохід: чи варто вкладатись?

  Людина завжди хоче мати додатковий дохід. Чому ж не використовувати пасивний дохід для досягнення цілей, накопичення коштів та реалізації планів?

  Навіщо відмовлятися від пасивного заробітку, якщо можна щоденно чи щомісяця отримувати кошти та не виконувати жодної роботи.

  Головним завданням людини є вміння збирати кошти, грамотно ними розпоряджатися, а також вкладати їх правильно у фінансові установи чи компанії.

  Розрізняють кілька джерел пасивного доходу:

  • депозити у банку;
  • прямі інвестиції у бізнес;
  • здача нерухомості в оренду;
  • отримання дивідендів з акцій;
  • купони з облігацій.

  У державі пасивний дохід отримують лише пенсіонери та військовослужбовці, решта населення має самостійно турбуватися про додатковий прибуток.

  Депозити в банках є найбільш стабільним варіантом доходу, хоча й найдовшим та найскладнішим. Адже, щоб отримувати гідну суму за вклад депозиту, необхідно покласти на рахунок не 5 тисяч рублів.

  Нерухомість, яка також не може приносити стабільного заробітку, по-перше її потрібно придбати, облаштувати, здати і за кілька років окупити. Будівля може бути в спальному районі, тому затребуваність в ньому буде мінімальною, а вартість оренди низькою. Але для отримання тимчасового доходу також можна здавати в оренду автомобіль або іншу техніку, яка може бути затребувана серед жителів міста.

  Фондові біржі – один із вигідних варіантів заробітку, слід знати, що цінні папери бувають:

  • державними;
  • корпоративними;
  • муніципальними.

  Залежно від виду документів, можна мати різний пасивний дохід, щоб однозначно отримувати прибуток і не опинитися в пастці у шахраїв варто віддавати перевагу ОФЗ, ці виплати гарантовані урядом.

  Вкладаючись в акції чи облігації, варто прорахувати, чи зможуть вони принести дивіденди, щоб кошти просто не випарувалися.

  Рекомендації щодо створення пасивного доходу

  Щоб отримувати регулярний прибуток за роботу, яку не виконуєте, необхідно постійно покращувати фінансову грамотність, вивчати ринок і вкладатися тільки в перспективні компанії або облігації.

  Експерти рекомендують:

  1. Створюйте кілька активів, не вкладайте суму в одну установу чи облігації. Завдяки правильно розподіленим коштам можна отримати постійний дохід.
  2. Не зупиняйтеся на досягнутому, аналізуйте ринок, шукайте вигідніші вкладення та переводьте частину коштів у нові проекти.
  3. Відвідуйте курси та тренінги, самостійно вивчайте книги з підвищення кваліфікації.

  Висновок

  Пасивний дохід – варіант гарного та забезпеченого життя. Для того, щоб отримувати постійно високі дивіденди, мало одного разу вкластися фінансово. Необхідно постійно вивчати ринок, підвищувати грамотність, вкладати гроші.

  Якщо хочете стати забезпеченою людиною, почніть вкладати невеликі суми коштів, вивчайте ринок, його правила гри і навчайтеся не на власних помилках і провалах, а на помилках тих, хто розповідає, як досягти бажаного і розкриває таємниці провальних інвестицій.

  Варто вкладатись у пасивний дохід, але головне вміти зупинитися та правильно розподілити фінансові потоки.

  Коментарі

  Станислав, 2020-10-31 15:34:13

  Здравствуйте. Решил поделиться мнением о прочтении данной статьи. Данная статья поможет вам решить, стоит ли вам вкладываться в пассивный доход. Не смотря на свой страх и риск я вложил деньги, и неплохо заработал, главное знать когда остановиться.

  Александр, 2020-10-28 18:45:02

  Прочитав данную статью сделал вывод, что любой доход, что пассивный, что активный требует дополнительных знаний. Деньги не достаточно просто вложить, их надо преумножать. Вкладывая деньги в фондовую биржу, необходимо здраво оценивать свои риски, и постоянно следить за движениями рынка.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01