language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Переговори в Китаї

  Багато бізнесменів планують відкрити свій власний бізнес в Китаї. Одним з найважливіших етапів усіх необхідних заходів є стадія переговорів. Для більшості, переговори не є найлегшим завданням. Складність полягає в тому, що в ЄС і в Китаї цей процес змінюється. Ця стаття буде корисною для тих, хто хоче дізнатися всі тонкощі ведення переговорів з народом Китайської Народної Республіки.

  Ретельно підготуємо

  Перш ніж сісти за стіл переговорів, знайти стільки інформації про діяльність компанії, як це можливо. Знання, отримані за межами спілкування з партнерами, позитивно впливатимуть на враження від вас.

  Пам’ятайте, що народ Китаю, хоча не завжди пунктуальний, але дуже ціную цю якість в інших людях. Краще прийти трохи заздалегідь.

  Переговори найчастіше проводяться на території підприємства. Показати справжнього інтересу в ньому, починають захоплюватися. Фабрика для власника є дітищем, в якому він вклав багато його енергії та інвестицій.

  Переговорний процес

  Під час переговорів вам буде запропонований чай. Навіть якщо ви не страждаєте, ви не можете відмовитися від нього, тому що для китайського чаювання-це частина ділової культури. Коли чашка спорожняється, чай буде наливають в неї.

  Пора починати розмову. Робити це краще з питаннями про історію створення компанії та її діяльності. Таким чином, ви надаєте можливість власнику компанії похвалитися своїми досягненнями та успіхами.

  Не дивуйтеся, якщо ви починаєте бути задані про вашу країну, сім’ю, кухню і т. д. Тому вони намагаються дивитися на вас як людину. Для китайців є такі люди, які повинні розуміти ваші “душа”, а не просто дивитися те, що сказано в договорі.

  Це необхідно, щоб донести розмову до обговорення ваших інтересів плавно.  Від’їзд всі точки ви зацікавлені і запишіть їх у Блокноті. Краще, якщо ви лідируєте Новини зустрічі. Запитайте багато питань про продукти, як це можливо.

  Після того як переговори прийшли до кінця, всі учасники повинні перевірити достовірність інформації і enshrine його в їх підпис.

  Важливі деталі

  Тому що китайці щедрі з обіцянками, і насправді не все буде збігатися з цими обіцянками, ви повинні звернути особливу увагу на написання фіксації всіх обіцянок. Так що ваш шанс отримати це буде збільшуватися. Укласти та підписати договір перед початком виробництва та купівлі вашого товару.

  Продовольча в переговорах

  Наприкінці переговорів (особливо якщо вони були затягнуті), вам може бути запропоновано тримати їх компанії на обід або вечерю. Ви не повинні сказати “ні”. Перш за все, ви не платите за їжу. По-друге, це неформальне середовище допоможе вам наблизитися до ваших партнерів.

  Після обіду/вечеря у вас є шанс стати “theirown” для них, який дасть вам деякі привілеї в майбутньому.

  Будьте обережні з їжею, як дуже гостра їжа поширена в Китаї.

  Мовний бар’єр

  Як правило, люди, які літають на переговори, беруть з собою перекладача, який говорить не тільки про чудову китайську мову, але і термінологію, притаманну вашому бізнесу. Ви можете знайти такого фахівця як у вашій країні, так і в Китаї. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви вирішите приїхати в Китай з вашим перекладачем, вам доведеться заплатити за його рейс і готель.

  Для того, щоб захистити себе, необхідно укласти договір з компанією, що надає вам перекладача. Якщо компанія вшановує свою репутацію, вони нададуть вам непоганий спеціаліст.

  Давайте підбимо підсумки

  Ви повинні бути терплячими, щоб зробити переговори добре працювати. Тому що спілкування може тривати кілька годин. Ви повинні розуміти, що в перший раз ви зустрічаємося, ви не зможете отримати всі ваші запитання відповіли.

  Ви повинні відчувати, що тонка лінія між тим, що партнери не втрачали інтересу до вас і для того, щоб погодитися на компроміс.

  Коментарі

  roszczenia-ubezpieczeniowe.pl, 2023-05-30 16:37:23

  https://cutt.ly/DHvvphp https://Tinyurl.com/5n7kuray https://rebrand.ly/3a25d3 https://rebrand.ly/72e1dd https://is.gd/mWnp3o https://is.gd/h67KaV http://taniubezpieczyciel.pl https://Rebrand.ly/4ae84c https://cutt.ly/yHvvA4I https://bit.ly/3PoGwD5 https://is.gd/PcBHQZ http://gdzie-ubezpieczyc.pl https://is.gd/vSr3BK https://cutt.ly/FHvcN2Z https://tinyurl.com/yckpz4uw https://cutt.ly/3HvvJeP https://bit.ly/39Silwu http://ubezpieczamtanio.pl http://terazubezpieczenia.pl https://cutt.ly/mHvbAPC roszczenia-ubezpieczeniowe.pl https://is.gd kalkulatorubezpieczeniasamochodu.pl https://Rebrand.ly/70ac21 Tinyurl.com is.gd is.gd cutt.ly rebrand.ly ubezpieczenia-on-line.pl is.gd https://tinyurl.com/2p9aynvp tinyurl.com http://ubezpieczrodzine.pl https://Bit.ly/ https://Is.gd

  https://is.gd/vXhjRh, 2023-05-06 23:43:29

  https://cutt.ly/0HvvXRi https://bit.ly/3LjUJhr https://tinyurl.com/4tdytrmu http://ubezpieczenie-dziecka.pl https://rebrand.ly/0338dd https://tinyurl.com/mvan9nm9 https://bit.ly/3yETO8t https://Is.gd/zoAuGF https://rebrand.ly/bec628 https://bit.ly/38wFrIT https://rebrand.ly/f22a04 https://cutt.ly/lHvcG1y http://prawoiubezpieczenia.pl http://Mielec-Ubezpieczenia.pl https://is.gd/jswyWp https://cutt.ly/rHvvOSp https://tinyurl.com/356m4924 https://cutt.ly/tHvvQGp https://cutt.ly/THvvxVw http://Ubezpieczeniabielsko.pl/ https://is.gd/vXhjRh ubezpieczto.pl https://bit.ly/ tinyurl.com https://is.gd/TaQHS4 ubezpieczenia-dabrowa.pl https://rebrand.ly/b77fbe http://Ubezpieczeniaranking.pl is.gd http://tani-ubezpieczyciel.pl/ http://gdzie-ubezpieczyc.pl ubezpieczenieauta.com.pl https://rebrand.ly/ cutt.ly rebrand.ly Rebrand.ly

  is.gd, 2023-05-06 22:12:09

  https://bit.ly/3Mll4ge http://roszczenia-ubezpieczeniowe.pl https://bit.ly/3sCVs6T https://rebrand.ly/98206d https://tinyurl.com/2fwhzur5 https://bit.ly/3lc6GuY http://ubezpieczenia-slowik.pl https://Rebrand.ly/c4464b https://bit.ly/3LlYoLA https://is.gd/mJd472 https://tinyurl.com/mrxsbn9r https://cutt.ly/FHvcN2Z http://ubezpieczenia-bydgoszcz.net.pl https://bit.ly/39Silwu https://tinyurl.com/5bwmm2cf https://cutt.ly/kHvbjd3 https://is.gd/vXhjRh https://Cutt.ly/cHvv70M https://rebrand.ly/9b00f5 https://tinyurl.com/5bwmm2cf is.gd tinyurl.com tinyurl.com https://is.gd/ http://ubezpieczenia-jaworzno.pl tinyurl.com Is.gd https://tinyurl.com/bd8nh7hh https://bit.ly/3FSiwUM https://cutt.ly/ rebrand.ly https://cutt.ly/ bit.ly https://bit.ly/3yETPcx https://is.gd/ bit.ly

  Rebrand.ly, 2023-05-05 19:01:23

  https://cutt.ly/lHvcG1y https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://tinyurl.com/2yxx4dww https://is.gd/mWnp3o https://is.gd/YPnAWd https://is.gd/vSr3BK https://rebrand.ly/b77fbe https://cutt.ly/EHvbame https://bit.ly/3FWLPWc https://rebrand.ly/02aaad https://tinyurl.com/mr2hkdkv https://rebrand.ly/6cf7ef https://cutt.ly/BHvcZPK https://tinyurl.com/ym5s35rm https://rebrand.ly/cadeb1 https://Tinyurl.com/2p9djedy https://is.gd/Bgezjx https://tinyurl.com/cx4sxf3c http://malopolskaubezpieczenia.pl https://cutt.ly/qHvvUAO Rebrand.ly https://rebrand.ly/70ac21 tinyurl.com https://is.gd/ ubezpieczenia-warszawa.com.pl tinyurl.com https://rebrand.ly/aeb626 is.gd Rebrand.ly https://rebrand.ly Bit.ly ubezpieczenianaraty.pl https://Is.gd bit.ly https://tinyurl.com/2ce7hz62 https://tinyurl.com

  https://is.gd/rC2GTf, 2023-05-05 14:48:24

  https://is.gd/rC2GTf https://Tinyurl.com/2aapzmfd https://bit.ly/3whOfvl https://bit.ly/3Ld6ZQF https://bit.ly/3FSDTVJ http://ubezpieczenieauta.com.pl https://rebrand.ly/0338dd http://noweubezpieczenia.pl https://is.gd/q4KLuE https://rebrand.ly/855a4b https://Is.gd/Vg1qOS http://fart-ubezpieczenia.pl http://ubezpieczenia-on-line.pl https://Bit.ly/3sDZCLD https://cutt.ly/1Hvc6EC https://Tinyurl.com/5n7kuray https://bit.ly/3whqPGd http://ubezpieczeniaranking.pl https://Cutt.ly/1Hvc6EC http://ubezpieczeniemojcompan.pl https://is.gd/rC2GTf http://ubezpieczeniatarnowskiegory.Com.pl http://bielsko-ubezpieczenia.pl is.gd https://tinyurl.com/m8f4dyw7 http://ubezp-ocac.pl ubezpieczeniatarnowskiegory.com.pl https://rebrand.ly/d90854 cutt.ly bit.ly https://rebrand.ly/519f35 Bit.ly tinyurl.com rebrand.ly Rebrand.ly bit.ly

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01