X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Переговори в Китаї

Багато бізнесменів планують відкрити свій власний бізнес в Китаї. Одним з найважливіших етапів усіх необхідних заходів є стадія переговорів. Для більшості, переговори не є найлегшим завданням. Складність полягає в тому, що в ЄС і в Китаї цей процес змінюється. Ця стаття буде корисною для тих, хто хоче дізнатися всі тонкощі ведення переговорів з народом Китайської Народної Республіки.

Ретельно підготуємо

Перш ніж сісти за стіл переговорів, знайти стільки інформації про діяльність компанії, як це можливо. Знання, отримані за межами спілкування з партнерами, позитивно впливатимуть на враження від вас.

Пам’ятайте, що народ Китаю, хоча не завжди пунктуальний, але дуже ціную цю якість в інших людях. Краще прийти трохи заздалегідь.

Переговори найчастіше проводяться на території підприємства. Показати справжнього інтересу в ньому, починають захоплюватися. Фабрика для власника є дітищем, в якому він вклав багато його енергії та інвестицій.

Переговорний процес

Під час переговорів вам буде запропонований чай. Навіть якщо ви не страждаєте, ви не можете відмовитися від нього, тому що для китайського чаювання-це частина ділової культури. Коли чашка спорожняється, чай буде наливають в неї.

Пора починати розмову. Робити це краще з питаннями про історію створення компанії та її діяльності. Таким чином, ви надаєте можливість власнику компанії похвалитися своїми досягненнями та успіхами.

Не дивуйтеся, якщо ви починаєте бути задані про вашу країну, сім’ю, кухню і т. д. Тому вони намагаються дивитися на вас як людину. Для китайців є такі люди, які повинні розуміти ваші “душа”, а не просто дивитися те, що сказано в договорі.

Це необхідно, щоб донести розмову до обговорення ваших інтересів плавно.  Від’їзд всі точки ви зацікавлені і запишіть їх у Блокноті. Краще, якщо ви лідируєте Новини зустрічі. Запитайте багато питань про продукти, як це можливо.

Після того як переговори прийшли до кінця, всі учасники повинні перевірити достовірність інформації і enshrine його в їх підпис.

Важливі деталі

Тому що китайці щедрі з обіцянками, і насправді не все буде збігатися з цими обіцянками, ви повинні звернути особливу увагу на написання фіксації всіх обіцянок. Так що ваш шанс отримати це буде збільшуватися. Укласти та підписати договір перед початком виробництва та купівлі вашого товару.

Продовольча в переговорах

Наприкінці переговорів (особливо якщо вони були затягнуті), вам може бути запропоновано тримати їх компанії на обід або вечерю. Ви не повинні сказати “ні”. Перш за все, ви не платите за їжу. По-друге, це неформальне середовище допоможе вам наблизитися до ваших партнерів.

Після обіду/вечеря у вас є шанс стати “theirown” для них, який дасть вам деякі привілеї в майбутньому.

Будьте обережні з їжею, як дуже гостра їжа поширена в Китаї.

Мовний бар’єр

Як правило, люди, які літають на переговори, беруть з собою перекладача, який говорить не тільки про чудову китайську мову, але і термінологію, притаманну вашому бізнесу. Ви можете знайти такого фахівця як у вашій країні, так і в Китаї. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви вирішите приїхати в Китай з вашим перекладачем, вам доведеться заплатити за його рейс і готель.

Для того, щоб захистити себе, необхідно укласти договір з компанією, що надає вам перекладача. Якщо компанія вшановує свою репутацію, вони нададуть вам непоганий спеціаліст.

Давайте підбимо підсумки

Ви повинні бути терплячими, щоб зробити переговори добре працювати. Тому що спілкування може тривати кілька годин. Ви повинні розуміти, що в перший раз ви зустрічаємося, ви не зможете отримати всі ваші запитання відповіли.

Ви повинні відчувати, що тонка лінія між тим, що партнери не втрачали інтересу до вас і для того, щоб погодитися на компроміс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01