language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Перевірити товар в Китаї: яким чином?

  Навколо товарів з Китаю до сих пір існує величезна кількість стереотипів, нібито про неналежну якість. Ярличок “Зроблено в Китаї” ще з десяток років тому дійсно був практично гарантією поганої якості, але зараз все інакше: виробництва зростають, розвиваються і величезна кількість світових брендів одягу, взуття, аксесуарів, електроніки, гаджетів, меблів, перенесли свої потужності в Китай. Але в будь-якому випадку, перевіряти якість варто, якщо ви не хочете отримати збитки для свого бізнесу, в кінці кінців, форс-мажори можуть трапитися навіть в сьогоднішніх умовах. І бажано робити це на декількох етапах – ще на етапі підбору постачальника, при отриманні товару на китайський склад, а вже потім – після отримання товару на ваш склад (як мінімум, щоб упевнитися в тому, що товар не постраждав при транспортуванні). І про те, як саме це зробити, ми хотіли б більш детально поговорити в цій статті.

  Як правильно оцінити якість китайського товару? Дайте відповідь на наступні питання:

  1. Які документи можуть гарантувати якість товару? Обов’язково ще до здійснення першого замовлення запитайте у постачальників, сертифікати якості, а також відповідності товару санітарно-гігієнічним і екологічним нормам.
  2. На чому повинна бути обґрунтована якість товару? Для перевірки важливо скласти бриф, з яким ви будете звірятися при кожній перевірці. По-перше, задайте собі питання, які ключові показники вашого товару? У кожного товару вони є і визначте, які саме параметри важливі у визначенні якості вашого товару. Потужність, продуктивність, ефективність, витрата палива або енергії, якість дизайну, ККД, світлосила, температура, напруга, час запуску і т.п. Як правило, вони мають числовий вираз, відповідно їх можна заміряти і порівняти з нормативними показниками. Це – найголовніші і пріоритетні випробування. І саме це необхідно перевіряти в найпершу чергу.
  3. Які основні функції і як їх перевірити? Перевірити роботу функцій на рівні включив – заробив двигун / загуло / нагрівається / дме і т.п. По суті зробити те ж, що першим зробить споживач, щоб відразу визначити чи є заводський брак чи ні?
  4. Які матеріали використовуються і яке повинно бути їх якість? Перевірити матеріали трохи складніше.
  5. Яка комплектація повинна бути? Що входить до складу поставки? Сам товар, аксесуари, коннектори, кріплення, ремкоплекти, бонуси, запчастини, а також наявність і відповідність вимогам інструкції. Щоб китайці упакували все, що щось не забули.
  6. Яка повинна бути упаковка та маркування? Тут перевіряємо зовнішню упаковку самого товару і товщину гофрокартону ящиків. Слідкуйте за тим, щоб всі товари були запаковані максимально ретельно, а також не поскупилася на хорошу страховку для вантажу.
  7. Чи відповідає продукт візуально? Візуальне відповідність продукту вашим очікуванням – це також надзвичайно важливо; особливо коли це стосується одягу, взуття, аксесуарів, предметів декору. Погодьтеся, коли мова йде про продаж візуала, то навіть досить висока якість отриманого продукту не виправдає те, що товар може виглядати не так, як вам потрібно.

  Крім усього перерахованого вище, також варто враховувати наступні моменти:

  Важливо відсутність різкого запаху у товару або упаковки, що втім визначається якістю матеріалів. Можна провести спеціальні випробування індивідуальні для кожного товару: докладніше про кожен товар ви можете прочитати в Інтернеті. Наприклад, спалити клаптик тканини одягу, щоб по горінню і запаху визначити натуральна вона чи є домішка синтетики. Або перевірити запальничкою натуральність шкіри. Ви також можете провести своєрідний краш-тест ряду товарів. Навіть якщо ви щодо впевнені в надійності вашого постачальника, все одно має сенс кілька перестрахуватися. По-перше, враховуйте, що в ході транспортування товар може зіпсуватися. Вантажники в портах звертаються з вантажами не дуже-то делікатно і важливо перевірити, які ризики псування товару в таких умовах. Якщо ви займаєтеся, скажімо, удароміцними годинами, не соромтеся кидати їх на підлогу і перевіряти, так би мовити, в дії. Те ж саме стосується і інших гаджетів з протиударними властивостями.

  Дуже бажано, щоб на перших етапах домовленостей з вашим постачальником, ви особисто приїхали в КНР. По-перше, ви зможете на власні очі переконатися у високій якості товару, який збираєтеся купувати. По-друге, якщо якість не відповідатиме вашим запитам, то ви також без проблем зможете знайти іншого постачальника – в рази швидше і простіше, ніж якби ви займалися цим онлайн. Крім цього, ви зможете самостійно оцінити те, як дотримуються санітарно-гігієнічні норми на виробництві, в яких умовах працюють співробітники. Ми переконані, що цей момент – також надзвичайно важливий.

  Кому можна довірити перевірку якості товару в Китаї?

  Об’єктивно, чи хоч один бізнесмен зможе собі дозволити (неважливо, через дефіцит часу або грошей), перевіряти абсолютно кожну партію товару з Китаю самостійно, відразу ж після викупу. Та й це було б не дуже раціонально. Набагато логічніше – мати партнерів на території Китаю, в обов’язки яких входитиме перевірка якості товарів, що закуповуються. І такими посередниками можуть стати для вас фахівці компанії Topcargo. Ми не просто доставимо для вас товари з Китаю (і інших країн, наприклад, США, Ізраїлю, Японії, Кореї, Тайваню) в Україні, а й грамотно організуємо логістику під ключ, підберемо постачальників під вашу нішу і запити, оцінимо якість товару при викупі , доставимо товар на наш склад в Китаї і відправимо в Україну – доставивши до дверей вашого складу. Бізнес з Китаєм разом з нами – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01