language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Особливості перевезення вантажу у наш час

  В даний час практично жодна сфера діяльності та підприємництва не може продуктивно існувати без застосування транспортних послуг. При цьому укладається спеціальний договір на перевезення вантажу транспортом.
  Послуги логістики є дуже важливими в різних видах діяльності. Зрозуміло, що транспортна логістика в Україні є окремою ланкою і в роботі будь-якого підприємства відіграє велику роль. У її функціях – моніторинг і управління потоками транспорту, що має бути результативним, і гнучким. Функції логістики поділяються на швидкі й координаційні, а, по завданням – загальні і приватні, і кожен із новачків, однак чи є, задіяними у процесі.

  Розрізняють такі види транспортних перевезень:

  • Морські.
  • Залізничні.
  • Повітряні.
  • Річкові.
  • Автомобільні.

  На сьогоднішній день розрізняють перевезення, які можуть виконуватися у місцевому, прямому та змішаному сполученні.

  Який найкраще договір підписувати?

  Всім логістичним компаніям, які займаються вантажоперевезенням містами України, слід знати, що в українському законодавстві сьогодні встановлено презумпцію винності транспортної фірми! Таким чином, з погляду стягнення можливих збитків пряму угоду перевезення найкраще варто укладати відправнику вантажу. Здебільшого це стосується того, коли доставка виконується лише одним перевізником.

  Якщо процес перевезення вантажу є більш складним і потрібно задіяти кілька логістичних компаній, то набагато легше підписати одну угоду з експедитором, який займатиметься розробкою оптимального маршруту, шукатиме надійних експедиторів, повністю організовувати і гарантувати доставку вантажу. Але в такій справі гостро постає питання про правовий захист відправника вантажу.

  Обов’язковий пункт, який включає кожен договір перевезення вантажів, – страхування автотранспорту та вантажів, що доставляють. У разі втрати або заподіяння шкоди вашому вантажу логістична компанія повинна відшкодувати зазнані збитки. Найкращим варіантом під час першого підписання угоди буде присутність професійного юриста, який допоможе швидко розібратися в усіх тонкощах угоди.

  Важливі нюанси під час укладання договору транспортування вантажів

  Однією з таких нюансів, які варто врахувати під час складання такого документа, є врегулювання прав сторін та сплата компенсацій за порушення того чи іншого права. Наприклад, замовник повинен надати вантаж точно у строки, і у разі, якщо цього не сталося, підрядник може просто вимагати оплати простою. Зі свого боку, якщо вантаж не вчасно не був доставлений у призначене місце, підрядник повинен сплатити збитки згідно з умовами, зазначеними в договорі.
  Також замовник повинен надати підряднику докладну інформацію про зміст вантажу, про його властивості та особливості, а також умови доставки. Навіть якщо раптом ніяких особливостей немає, наймач не має права забувати про поінформування логістичної компанії.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01