language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Першій поштовій авіадоставці – 105 років!

  Авіадоставка з КитаюРозвиток та широка експлуатація повітряного транспорту – колосальний ривок прогресу . Сьогодні пересування повітрям здійснюється в найрізноманітніших цілях – це пасажирські літаки, які допомагають нам подорожувати на неймовірні відстані за найкоротші терміни; це військова авіація, яка надійно зберігає нашу безпеку. Це поштові авіарейси, що доставляють необхідні посилки людям та листи безнадійним романтикам, які навіть з розвитком мережі «Інтернет» вважають за краще листуватися паперовими листами, будучи розділеними по різних країнах. Це швидкісне вертолітне транспортування постраждалих до лікарень з медичною метою, розважальні польоти для бажаючих побачити світ з висоти. Нарешті – це оперативна та надійна доставка вантажів авіа з Китаю, якою і займається компанія TopCargo.

  Цього року поштовій авіадоставці виповниться 105 років. Рівно стільки років тому, а точніше – 18 лютого 1911 року – відбувся виліт першого поштового авіарейсу з одного індійського міста до іншого. Далі авіація розвивалася ще швидше, і ось, сьогодні авіадоставка вантажів з китаю та інших країн світу вже нікого не дивує. Навпаки – це чудова бізнес-підмога для тих, хто займається міжнародною торгівлею.

  Перепродаж Китайського товару в Україні – один із найвигідніших видів торгівлі. Тому якщо ви ще не відкрили для себе цю прибуткову галузь бізнесу – радимо придивитися до неї уважніше. Щодо дешевих товарів з Піднебесної відрізняються високою якістю, і у нас на батьківщині їх купують за більшу ціну, ніж та, за яку ви його придбали. Так, з лишком окупаються навіть витрати на перевезення вантажів з китаю в Україну. Ознайомитись з цією привабливою пропозицією ви можете у розділі «Авіадоставка з Китаю». Літаками від TopCargo літає навіть тендітний товар та цінні вантажі – їм присвоюється спеціальне маркування відповідно до індивідуального коду клієнта, а також забезпечується упаковка та доупаковка товару у надійні матеріали. Всі дії виконуються професіоналами – пакувальниками та комплектувальниками на власному складі TopCargo у Гуанчжоу. Зазначимо, що транспортні послуги нашої компанії підтримують сім потужних авіаліній, що позитивно позначається на швидкості та якості доставки.

  На ринку авіадоставок ми існуємо, звичайно ж, менше, ніж 105 років. Проте маємо великий досвід у наданні послуг такого роду. З нами ви дізнаєтеся, що насправді таке високий рівень транспортних послуг. Відношення до клієнта, до транспортування його товару, грамотні дії на кожному етапі доставки та швидке реагування на всі заявки – це неодмінно сподобається нашому клієнту. Вам точно захочеться залишитись з TopCargo і надалі!
  Додамо, що авіаперевезення – не найдешевший спосіб доставити ваш вантаж. Їх обирають ті, хто не бажає економити на швидкості, якості та безпеці. Вам сподобається стиль роботи. Чекаємо на ваші заявки за вказаними на сайті телефонами вже зараз!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01