X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Побутова техніка з Китаю: ідеальне рішення для вашого бізнесу!

Бізнес з Китаєм – це надзвичайно прибутково і, треба сказати, нескладно, адже покупка товарів за невеликою ціною в Китаї і подальший їх перепродаж в Україні вже з націнкою, це – реально дієвий спосіб отримувати вагомий прибуток. Купувати можна практично все, що завгодно, практично у всіх галузях виробництва, китайці використовують передові технології, максимально якісне обладнання, відстежують тренди і новинки тій чи іншій галузі. Особливо це стосується побутової техніки, виробництво якої в Китаї надзвичайно високо розвинене. Тут використовуються тільки новітні технології, тільки передові розробки, можна сказати, що дійсно абсолютно більшість побутової техніки, яка використовується у всьому світі, супроводжується неоднозначною припискою “Made in China”. Але незважаючи на всі стереотипи, які так чи інакше стосуються китайської техніки, вона досить якісна, довговічна і зносостійка: особливо якість китайської техніки стрімко зросла в останні роки, а ціна залишається надзвичайно демократичною. І саме тому, китайська побутова техніка – це ідеальне рішення для тих бізнесменів, які хочуть відкрити свій магазин побутової техніки та поки ще не визначилися з постачальниками. Ми розповімо вам про переваги такого кейса, а також розповімо, як правильно організувати доставку побутової техніки з Китаю!

Доставка побутової техніки з Китаю: переваги та особливості

Це має декілька переваг як в купівлі побутової техніки з Китаю для себе, так і для бізнесу. У першому випадку ви просто отримуєте гарну, довговічну, зносостійку, якісну річ за невеликі гроші. У другому ж випадку, можна відразу відзначити такі переваги:

 • Купівля побутової техніки у китайського виробника безпосередньо на увазі досить низькі ціни, але при цьому – якісний товар, який дозволяє встановити значну націнку і значно збільшити прибуток від продажу кожної одиниці.
 • Сучасні логістичні послуги дозволяють досить просто доставляти практично будь-які товари з Китаю та побутової техніки це теж стосується.
 • Ви можете купувати різну побутову техніку: холодильники, пральні машини, пилососи, електрочайники, кавоварки, кавомолки, а також багато іншого. У будь-якому випадку, це буде якісний продукт, який буде не соромно пропонувати в вашому онлайн або оффлайн магазині.

Доставка побутової техніки з Китаю в Україну: як організувати правильно?

Китай – це досить специфічний ринок і щоб знайти там постачальника, потрібно дуже непогано в ньому орієнтуватися. Якщо проводити маркетингові дослідження і дізнаватися ринок – довго і важко, то має сенс звернутися до професіоналів. Компанія Топкарго допоможе вам на всіх етапах покупки в Китаї і доставки побутової техніки з Китаю в Україну. Ми допомагаємо знайти оптимального постачальника, самостійно здійснюємо закупівлі в Китаї, допомагаємо підібрати оптимальний варіант доставки – карго або авіа, беремо на себе розмитнення, а також багато іншого. Індивідуальний підхід, постійні консультації, грамотність і професійна орієнтація на китайському ринку побутової техніки – ми зробимо все для того, щоб ви могли отримувати побутову техніку за мінімальними цінами і продавати за тими, які вважаєте за потрібне поставити. Бізнес з Топкарго – це просто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01