language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Побутова техніка з Китаю: ідеальне рішення для вашого бізнесу!

  Бізнес з Китаєм – це надзвичайно прибутково і, треба сказати, нескладно, адже покупка товарів за невеликою ціною в Китаї і подальший їх перепродаж в Україні вже з націнкою, це – реально дієвий спосіб отримувати вагомий прибуток. Купувати можна практично все, що завгодно, практично у всіх галузях виробництва, китайці використовують передові технології, максимально якісне обладнання, відстежують тренди і новинки тій чи іншій галузі. Особливо це стосується побутової техніки, виробництво якої в Китаї надзвичайно високо розвинене. Тут використовуються тільки новітні технології, тільки передові розробки, можна сказати, що дійсно абсолютно більшість побутової техніки, яка використовується у всьому світі, супроводжується неоднозначною припискою “Made in China”. Але незважаючи на всі стереотипи, які так чи інакше стосуються китайської техніки, вона досить якісна, довговічна і зносостійка: особливо якість китайської техніки стрімко зросла в останні роки, а ціна залишається надзвичайно демократичною. І саме тому, китайська побутова техніка – це ідеальне рішення для тих бізнесменів, які хочуть відкрити свій магазин побутової техніки та поки ще не визначилися з постачальниками. Ми розповімо вам про переваги такого кейса, а також розповімо, як правильно організувати доставку побутової техніки з Китаю!

  Доставка побутової техніки з Китаю: переваги та особливості

  Це має декілька переваг як в купівлі побутової техніки з Китаю для себе, так і для бізнесу. У першому випадку ви просто отримуєте гарну, довговічну, зносостійку, якісну річ за невеликі гроші. У другому ж випадку, можна відразу відзначити такі переваги:

  • Купівля побутової техніки у китайського виробника безпосередньо на увазі досить низькі ціни, але при цьому – якісний товар, який дозволяє встановити значну націнку і значно збільшити прибуток від продажу кожної одиниці.
  • Сучасні логістичні послуги дозволяють досить просто доставляти практично будь-які товари з Китаю та побутової техніки це теж стосується.
  • Ви можете купувати різну побутову техніку: холодильники, пральні машини, пилососи, електрочайники, кавоварки, кавомолки, а також багато іншого. У будь-якому випадку, це буде якісний продукт, який буде не соромно пропонувати в вашому онлайн або оффлайн магазині.

  Доставка побутової техніки з Китаю в Україну: як організувати правильно?

  Китай – це досить специфічний ринок і щоб знайти там постачальника, потрібно дуже непогано в ньому орієнтуватися. Якщо проводити маркетингові дослідження і дізнаватися ринок – довго і важко, то має сенс звернутися до професіоналів. Компанія Топкарго допоможе вам на всіх етапах покупки в Китаї і доставки побутової техніки з Китаю в Україну. Ми допомагаємо знайти оптимального постачальника, самостійно здійснюємо закупівлі в Китаї, допомагаємо підібрати оптимальний варіант доставки – карго або авіа, беремо на себе розмитнення, а також багато іншого. Індивідуальний підхід, постійні консультації, грамотність і професійна орієнтація на китайському ринку побутової техніки – ми зробимо все для того, щоб ви могли отримувати побутову техніку за мінімальними цінами і продавати за тими, які вважаєте за потрібне поставити. Бізнес з Топкарго – це просто!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01