X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як почати бізнес з Китаєм правильно?

business_with_chinaЧаси, коли китайський товар одноголосно вважався неякісним і негідним міжнародного ринку, пройшли. Схід стає все більш гнучким в плані бізнес-відносин з іноземцями і все більше підприємств орієнтовані на експорт в Європу. Доставка з Китаю в Україну – вірний спосіб почати бізнес в своєму регіоні. Але багатьох бізнесменів зупиняє незнання з чого почати і яку продукцію вибрати. Компанія Topcargo підготувала основні пункти, які потрібно врахувати при початку бізнесу з Китаєм!

Особливості бізнес-плану і доставка з Китаю

1. Напрямок діяльності

Зазвичай, вибираючи напрямок, орієнтуються виключно на стартовий капітал, але потрібно розглянути всі мінуси і плюси. Величезний вплив робить специфіка обраного товару. Дрібниці для господарства можна продавати і через звичайну торговельну точку, для ховерборд ж краще вибрати інтернет-магазин.

Основні напрямки – дропшіппінг, оптовий продаж, інтернет-магазин. Дропшиппінг – це ідеальний варіант, якщо у вас немає великого стартового капіталу. Все що вам потрібно зробити – це знайти постачальника в потрібній сфері, який співпрацює з дропшіпперамі, укласти договір і почати приймати заявки від покупців. Надалі ви перенаправляє заявки постачальнику і берете свій відсоток. Для початку бізнесу це дійсно хороший варіант, але в подальшому краще перейти на щось інше, наприклад, на оптовий продаж.

Оптовий продаж – це вже звична схема, вигідна ще й додатковими знижками при замовленні великих партій. Але у вас повинен бути хороший стартовий капітал, так як потрібно врахувати оренду приміщення та оплату комунальних послуг.

Інтернет-магазин дуже вигідний, якщо ваш товар досить вузької спеціалізації. В цьому випадку ви заощадите на оренді будівлі, але доведеться витратитися на створення сайту. Красива і функціональна сторінка – то, що викликає довіру у покупців і показує ваш статус.

2. Вибір товару

Грунтується на вашому стартовому капіталі, майбутньої майданчику для продажу, сезонності товару, його актуальності. Найпопулярнішими напрямками є дрібна побутова техніка, гаджети, одяг, товари для дітей, товари для краси і здоров’я. Обов’язково перевірте попит на обрану продукцію через форуми, опитування в соціальних мережах, сервіси статистики і попередні замовлення.

3. Пошук постачальника

Будь-який напрямок діяльності може стати прибутковим бізнесом, якщо вибрати правильного постачальника. Ви можете знайти його самостійно на одній з інтернет-майданчиків Китаю, на кшталт Aliexpress, Taobao або Alibaba.

Вивчіть вимоги постачальника, наприклад, багато здійснюють доставку, починаючи з певного обсягу. Перевірте документи постачальника, дізнайтеся, чи є у нього право власності на фабрику, документи якої він надіслав. Шахраїв безліч і часом їх дуже складно відрізнити від благонадійного постачальника. Якщо ви дуже переживаєте за те, щоб доставка з Китаю до Києва прийшла в ідеальному стані, скористайтеся послугами відповідальної карго-компанії. Для початку можна замовити невелику пробну партію.

Щоб почати бізнес правильно, співпрацюйте з кращими. Доставка Китай-Україна з Topcargo це запорука приємного сервісу та швидкої доставки!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01