X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Як почати бізнес з Китаєм правильно?

business_with_chinaЧаси, коли китайський товар одноголосно вважався неякісним і негідним міжнародного ринку, пройшли. Схід стає все більш гнучким в плані бізнес-відносин з іноземцями і все більше підприємств орієнтовані на експорт в Європу. Доставка з Китаю в Україну – вірний спосіб почати бізнес в своєму регіоні. Але багатьох бізнесменів зупиняє незнання з чого почати і яку продукцію вибрати. Компанія Topcargo підготувала основні пункти, які потрібно врахувати при початку бізнесу з Китаєм!

Особливості бізнес-плану і доставка з Китаю

1. Напрямок діяльності

Зазвичай, вибираючи напрямок, орієнтуються виключно на стартовий капітал, але потрібно розглянути всі мінуси і плюси. Величезний вплив робить специфіка обраного товару. Дрібниці для господарства можна продавати і через звичайну торговельну точку, для ховерборд ж краще вибрати інтернет-магазин.

Основні напрямки – дропшіппінг, оптовий продаж, інтернет-магазин. Дропшиппінг – це ідеальний варіант, якщо у вас немає великого стартового капіталу. Все що вам потрібно зробити – це знайти постачальника в потрібній сфері, який співпрацює з дропшіпперамі, укласти договір і почати приймати заявки від покупців. Надалі ви перенаправляє заявки постачальнику і берете свій відсоток. Для початку бізнесу це дійсно хороший варіант, але в подальшому краще перейти на щось інше, наприклад, на оптовий продаж.

Оптовий продаж – це вже звична схема, вигідна ще й додатковими знижками при замовленні великих партій. Але у вас повинен бути хороший стартовий капітал, так як потрібно врахувати оренду приміщення та оплату комунальних послуг.

Інтернет-магазин дуже вигідний, якщо ваш товар досить вузької спеціалізації. В цьому випадку ви заощадите на оренді будівлі, але доведеться витратитися на створення сайту. Красива і функціональна сторінка – то, що викликає довіру у покупців і показує ваш статус.

2. Вибір товару

Грунтується на вашому стартовому капіталі, майбутньої майданчику для продажу, сезонності товару, його актуальності. Найпопулярнішими напрямками є дрібна побутова техніка, гаджети, одяг, товари для дітей, товари для краси і здоров’я. Обов’язково перевірте попит на обрану продукцію через форуми, опитування в соціальних мережах, сервіси статистики і попередні замовлення.

3. Пошук постачальника

Будь-який напрямок діяльності може стати прибутковим бізнесом, якщо вибрати правильного постачальника. Ви можете знайти його самостійно на одній з інтернет-майданчиків Китаю, на кшталт Aliexpress, Taobao або Alibaba.

Вивчіть вимоги постачальника, наприклад, багато здійснюють доставку, починаючи з певного обсягу. Перевірте документи постачальника, дізнайтеся, чи є у нього право власності на фабрику, документи якої він надіслав. Шахраїв безліч і часом їх дуже складно відрізнити від благонадійного постачальника. Якщо ви дуже переживаєте за те, щоб доставка з Китаю до Києва прийшла в ідеальному стані, скористайтеся послугами відповідальної карго-компанії. Для початку можна замовити невелику пробну партію.

Щоб почати бізнес правильно, співпрацюйте з кращими. Доставка Китай-Україна з Topcargo це запорука приємного сервісу та швидкої доставки!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13