language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чому банки відмовляють у видачі кредиту?

  Напевно, кожна людина так чи інакше стикалася у своєму житті з необхідністю взяти кредит із тією чи іншою метою. Але зараз це не так просто. На сьогоднішній день банківські структури дуже суворо відбирають навіть потенційних клієнтів на оформлення кредитів, тому щоб не бути серед тих. хто отримав відмову за позикою, варто знати всі причини, з яких можна не отримати позику. І так, у цій статті ми хотіли б трохи докладніше поговорити про те, з яких причин банки, найчастіше відмовляють у видачі кредиту.

  На що насамперед звертають увагу при видачі банківського кредиту?

  1. Благонадійність. Кожен банк хоче бачити надійного клієнта, якому можна довірити велику суму кредиту та бути впевненим у тому, що він поверне всю суму разом із відсотками за користування. Зазвичай, щоб у цьому, банки ретельно вивчають кредитну історію позичальника. Щоб ваша благонадійність не викликала у банківських фахівців жодних сумнівів, дуже важливо стежити за своєю кредитною історією, вчасно здійснювати всі платежі за існуючими кредитами та виконувати всі зобов’язання за кредитним договором.
  2. Добробутність. За цим критерієм оцінюється добробут клієнта, його фінансові можливості. Тут банк може звернути увагу на такі вимоги, як сума офіційного та неофіційного доходу, наявність особистого майна. Обов’язково чесно заповнюйте всі пункти в анкеті: нічого не потрібно прикрашати. Бажано взяти із собою максимум документів про вашу добробутність. Підійдуть виписки з банківських рахунків, довідки з місця роботи, ІПН як підтвердження того, що ви справно сплачуєте податки.

  У яких випадках банк може відмовити у видачі кредиту?

  1. Клієнт тільки влаштувався на нову роботу, тому ще не впевнений у своєму стабільному доході і не має стажу. Як правило, кредити на великі суми все-таки видають клієнтам банку із зарплатами вищими за середню.
  2. Позичальник вказав некоректні дані та банку не вдалося з ним зв’язатися. Знову ж таки, щоб такого не відбувалося, ми радимо вам максимально уважно заповнювати анкету та, зокрема, пункт із контактною інформацією.
  3. Маленький дохід також може стати причиною відмови від кредиту. У цьому випадку ви можете отримати не кредит, а, наприклад, кредитну картку.
  4. Відсутність довідки про доходи, а також з місця роботи — це стовідсоткова відмова. Так, деякі банки зараз надають кредити без довідок про доходи та довідки з місця роботи, але, як правило, йдеться про досить невеликі суми.
  5. Клієнту потрібна занадто велика сума кредиту, непосильна для його фінансового стану. Таким чином, ця сума бачиться такою, яку клієнт не може виплатити – для банків це неприйнятно.
  6. Позичальник вперше звернувся до банку за кредитом, так це теж може стати причиною для відмови, адже ніхто не знає, чи зможе клієнт виплачувати кредит своєчасно і без боргів. “Чиста” кредитна історія рідко стає причиною відмови у видачі кредиту, проте такі ситуації іноді трапляються.
  7. Бує так, що клієнт вже оформляв кредити і у нього не ідеальна кредитна історія, це може стати приводом для відмови в позиці. Або кредитів у позичальника на даний момент вже занадто багато.

  Такі причини неодноразово ставали приводами для відмови в банківських установах, до того ж багато банків навіть не говорять точної причини, тому позичальникам доводиться просто здогадуватися. У будь-якому разі, зневірятися не потрібно: виходи з таких ситуацій точно є.

  Що робити, якщо банк відмовив у видачі кредиту?

  Насамперед, необхідно зробити ще кілька спроб. Зокрема, краще звернути увагу на покращення своєї кредитної історії: якщо у вас уже є кредит або кілька, то обов’язково вчасно здійснюйте всі платежі та виконуйте всі зобов’язання щодо кредиту.

  Якщо це не спрацює, то, можливо, варто відкрити кредитну картку. Як правило, кредитні ліміти на них є достатніми, щоб покрити певні потреби. Також враховуйте, що відсотки за кредитами, які супроводжують кредитні картки, досить високі і такі кредити можна сказати, швидше, невигідні. Кредитні картки добре, як правило, як тимчасовий захід.

  У тому випадку, коли ні перший, ні другий варіант вам не підходять через терміни стискання, а також, якщо кредитна історія в порядку, а кредитні картки просто не підходять через низькі кредитні ліміти, то ви можете взяти кредит не в банку, а у приватного інвестора. Зокрема, ви можете без проблем знайти інвестора та взяти кредит на сайті finsocial.ru. Тут у вас є можливість взяти кредит для будь-яких потреб максимально швидко та на найвигідніших умовах: на тих, про які ви домовитеся з обраним кредитором самостійно!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01