language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Чому товар із Китаю дешевший?

  birka1506Напевно, ви неодноразово ставили собі питання, чому ж китайський товар такий дешевий? Тому що в авіадоставка з Китаю в Україну збирають тільки неякісний товар, або просто бракований, – ось саме такі помилки є у багатьох людей , які не мають найменшого уявлення про даного виробника, або мають просто “одноразовий” гіркий досвід придбання.

  На даному етапі у китайських виробників найновіші технології виробництва, а це – один із найважливіших факторів якості товару. Кожен екземпляр вони особисто перевіряють після виробництва і, якщо виявляють шлюб, повертають назад на конвеєр. Так, продукція з Піднебесної за якістю стоїть на світовому рівні та нічим не відрізняється від багатьох країн.

  Звичайно не заперечуватимемо того факту, що зі 100% товару, який отримуємо, якась частина має шлюб, але ми на цьому нічого не втрачаємо, оскільки найчастіше продавець, який його поставив, дає 100% повернення коштів за ці неякісні 2-3. %, або робить знижку на наступну покупку.

  То чому тоді ціна на китайську продукцію так значно відрізняється від вітчизняної? Чому десь у нас не можуть виробляти саме такий самий товар за такою самою ціною, тоді нам не довелося б платити за всі ці пересилки, митниці та інші податки за авіадоставку вантажу з Китаю в Україну? Невже у нас немає таких технологій, які могли робити подібні товари, чи технології є і товари роблять, тільки ціна на них у два, а іноді й у десять разів дорожча?

  Фактори, які впливають на низьку вартість авіакарго з Китаю

  Перший чинник це звичайно робоча дешева сила, якої у Китаї дуже багато. Приблизно 120 мільйонів китайців одержують заробітну плату набагато менше, ніж прожитковий мінімум. Саме вони змушені знаходити собі будь-яку роботу, і йдуть на такі дешеві зарплати. Заробітна плата у них безпосередньо залежить від того, що вони зробили за день, і якщо вони відходять хоча б на кілька хвилин – це мінус до їхньої зарплати.

  Наступним чинником є конкуренція заводів. у Китаї дуже багато заводів виробляють однакову продукцію. Щоб залишатися в прибутку, їм доводиться виставляти конкурентоспроможну ціну, яку постійно знижують. При цьому, на якість товару це не впливає.

  Ну і звісно ж, це ціна на сировину. Воно в Китаї також коштує копійки. Китай вважається найпромисловішою країною, яка виготовляє буквально все, від дрібних речей до великогабаритної техніки та електроніки. Якщо ви знайшли продукт, який у Китаї ще не роблять, то просто покажіть їм картинку того, що вас цікавить і через деякий час вони створять щось подібне, оскільки кількість ресурсів не обмежена.

  У Китаї продаються не лише дешеві товари. Там ви можете знайти ціни, що нічим не відрізняються від наших. Хоча, даний товар має певну гарантію, незаперечно великий термін служби та кращу якість. Часто навіть брендовий товар може не сильно відрізнятися від копій і підробок авіадоставки Китай-Україна, оскільки виробництва відомих торгових марок розташовані саме в цій країні.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01