X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Пошук постачальника в Китаї

Все частіше в нашій країні можна побачити китайські продукти. Це пов’язано з тим, що вона дешевша і має досить високу якість. Більшість представників середніх і малих підприємств (роздрібні торговці) перехід на купівлю товарів з Китаю. Якщо ви вирішите почати свій бізнес на основі продажу китайської продукції в Україні, вам необхідно знайти хорошого постачальника з Китаю, який надасть вам високоякісний продукт.

По-перше, ви повинні вирішити, який продукт вам потрібно. У частих випадках споживач не розуміє, що хоче. Постарайтеся знайти продукцію всесвітньо відомої марки, ознайомитися з його характеристиками. Таким чином, ви будете мати чітку ідею ваших побажань.

Ви можете знайти виробника завдяки:

 • спеціальні компанії,
 • виставки та ярмарки в Китаї,
 • ділові тури на ринки і заводи,
 • самопошук в Інтернеті.

Спеціалізовані компанії

Ви можете знайти сотні компаній, які роблять бізнес в Китаї. Вони надають спектр таких послуг:

 • Пошук постачальника
 • маркетингові дослідження,
 • Логістика та митні послуги,
 • юридичні послуги в Китаї,
 • спектр інспекційної служби.

Перевагою роботи з такими компаніями є те, що ви можете контролювати весь процес, не виходячи з вашої країни.

Виставки та ярмарки в Китаї

Кантонська Виставка проводиться двічі на рік у Китаї. На ньому можна знайти тисячі стендів з різними продуктами. Але будьте готові до того, що всі виробники, що представляють свою продукцію на виставці, будуть ламати ціни. Так як вони повинні “повернути” гроші, витрачені на участь і підготовку до виставки.  Часто люди відвідують Кантон не в пошуках постачальників, але для того, щоб вивчати нові продукти на ринку, відслідковуючи тенденції.

Ви залишаєтеся на цій виставці протягом тижня. Якщо ви не готові витрачати такі кошти, ви можете звернутися до спеціалізованих компаній, які надають Дистанційні послуги для цієї події.

Як правило, такі фірми радять відвідувати виставки, присвячені одній конкретній області. Або регіональних виставок, спрямованих спеціально на вітчизняний споживач. На таких заходах є можливість зустрітися з реальним виробником. І ціни будуть нижчі, ніж на Conon.

Вам доведеться найняти перекладача, тому що не кожен вільно спілкуватися англійською мовою.

Ринки та їх заслуги

Якщо ви все ще опинитеся в Китаї, ви можете відвідати не тільки виставки, а й оптові ринки, які дуже популярні в Китаї. Оскільки ринки населяли продавці, які мають великий досвід співпраці з виробниками, ви зможете отримати ваші товари в найкоротші терміни.

Ще однією перевагою таких місць є можливість торгувати з продавцями. Спочатку вони називають вас великою кількістю, яку можна зберегти.

І ви можете замовити невелику партію продукції (великі виробники не займаються цим числом), це дасть вам можливість порівнювати багато продуктів і вибрати більш підходящу.

Природно, існують недоліки у співробітництві на ринках. Найбільш значним з них є те, що всі ринкові відносини зберігаються “на чесний слова”. Якщо ви зіткнулися з проблемами (відмова від термінів, неякісних товарів і т. д.), ви не зможете звернутися до будь-якої допомоги, оскільки у вас немає офіційної угоди.

А другим недоліком є те, що часто трейдери з ринку складів, виробничі заводи купують залишки продукції. Це означає, що цей продукт вже був повернутий виробником з якихось причин (80% повернення через низьку якість).

Тому, коли ви вирішите розпочати співпрацю з трейдерами з ринку, ви повинні бути інформовані про всі ризики і можливі наслідки.

Самопошук виробників в Інтернеті

Цей варіант дуже зручний для тих, хто не збирається замовляти величезні партії товару. Якщо ви не дбаєте, хто ви взаємодієте з (продюсер або трейдер), ви робите пробні закупівлі, купити зразки-це шлях для вас.

Для великих партій замовлень це не підходить, тому що 90% мешканців таких сайтів є торговцями. Вони витрачають гроші, щоб бути там, яка відіграє певну роль у формуванні вартості своєї продукції.

Для того, щоб отримати продукт, який відповідає всім вашим вимогам, ви повинні чітко описати всі специфікації до нього. Без знання китайців, вам навряд чи вдасться, тому що більшість мешканців сайтів не знають англійської мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01