X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Купівля кухонного начиння в Китаї

Жителі країн СНД все частіше купують посуд та інші кухонні начиння в Китаї. За останні кілька років обсяг поставок збільшився до 55%. У той же час, якість продукції не поступається німецьким і чеським лідерам ринку. Купуючи Кухонне начиння необхідно для всіх, просто визначитися з діапазоном. Вибір в китайському інтернет-магазинів досить широкий, головне, щоб просто оформити замовлення.

Чому ви повинні купити Кухонне начиння в Китаї

Китай виробляє різноманітні блюда-від пластикових одноразових пластин, до збивків і каструлі з паличкою покриттям. Форми для випічки, розетки для солодощів і підставка для вилки займають тільки невелику нішу товарів. Різний підбір продукції дозволяє підібрати необхідний аксесуар для кожної ферми. У той же час виробничі потужності в Китаї дозволяють задовольнити інтереси як оптових, так і роздрібних покупців. Що ви можете купити:

 • Столові прибори
 • Кулінарні страви, в тому числі в духовці або мікрохвильовій печі;
 • Блюда;
 • Щити, Тертки, кондитерські аксесуари;
 • Прилади для сервіровки столу і багато іншого.

У той же час, пристрої можуть відрізнятися не тільки в функціональності, але і в використовуваних матеріалів і вартості. Високоякісні китайські продукти допоможуть перетворити як приватний будинок, так і великий ресторанний бізнес. Кожен користувач зможе купити “базовий набір” страв, тобто, чистим, без логотипів і покласти їх ім’я на кожному окремому продукті.

Як купити продукт від виробника

Щоб купити страви безпосередньо від виробника або в одному з китайських інтернет-магазинів, то не обов’язково випускати паспорт і купіть квиток на літак. Topcargo допоможе вам придбати товар.

Від користувача потрібно тільки визначитися-який товар і в якій кількості вам потрібно оформити замовлення. Всі інші організаційні позиції компанія бере на себе. Також, якщо ви хочете, ви зможете відправити фотографію або зробити скріншот товару на сайті-це допоможе орієнтуватися на склад серед всього асортименту і не втратити необхідний продукт під час його формування.

Крім того, співробітники компанії призначають необхідні характеристики та обсяги замовлених товарів-це дозволяє відстежувати замовлення протягом всього шляху. Добре продумана логістична система дозволяє отримати замовлення в найкоротші терміни. Повітряні маршрути, кораблі, поїзди і вантажівки-в залежності від вашого місця розташування, кращий транспорт вибирається. Крім того, залежно від виду вантажу, вибирається індивідуальна упаковка, яка надійно захищає виріб до моменту отримання.

Процес покупки кухонного посуду стає комфортним і непохитним бізнесом-просто зробіть операцію з топку працівника. При цьому більшість витрат на доставку компанія припускає, вам потрібно тільки заплатити невеликий відсоток від суми замовлення. Саме тому співпраця з компанією є корисною як для оптових, так і для роздрібних покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01