X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Придбання обладнання з Китаю

Закупівля обладнання є одним з найважливіших моментів при запуску вашого бізнесу. І це значною мірою всі заплановані витрати. Тому дуже важливо знайти надійного постачальника з Китаю, який надасть вам якісне обладнання.

Обладнання з Китаю-переваги

Багато новачків задаються питанням, чому досвідчені підприємці купують обладнання в небесній імперії. Врешті-решт, всі звикли до того, що Китай асоціюється з чимось дешевим і неякісних.

Справді, це досить просто:

 • Великий діапазон є те, що країна сонця, що сходить пропонує споживачам. Незалежно від сфери діяльності, кожен бізнесмен знайде все необхідне обладнання тут.
 • Низька вартість є Телефонна картка китайських постачальників. Якість взагалі не страждає. Це все про величезний конкуренції між виробниками обладнання. Кожен з них намагається заманити клієнтів з високою якістю продукції, але за нижчою ціною, ніж конкуренція.
 • Простота в експлуатації китайської техніки.
 • Розробка обладнання за кресленнями замовника є ще однією перевагою китайських виробників.

Як зробити покупку в небесній імперії

По-перше, вам потрібно вибрати виробника, обладнання якого саме для вас у всіх відносинах. Для цього ви можете відвідати різні ярмарки та виставки в Китаї. Але вам потрібно буде розподілити гроші не тільки на рейс і проживання там, але і для перекладача. Так як це буде неможливо встановити контакт з потенційним постачальником на англійській мові, багато китайців не знають.

Якщо вищевказані опції не є правильним для вас, ви можете знайти провайдера в Інтернеті. Але це забирає багато зусиль, щоб не впасти в руки шахраїв. Для цього можна подивитися на спеціальні сайти оглядах компаній.

Допомога від спецкомпаній

Існують різні компанії, які допомагають не тільки в пошуку надійного постачальника, але і в управлінні доставкою обладнання. Вони також можуть забезпечувати тимчасове зберігання вантажу на склад і допомогу при обробці документів під час проходження митного контролю. Ще однією перевагою таких компаній є вже створена робота Китаю.

Китайський ринок дозволяє знайти відмінні варіанти обладнання для кожної компанії за доступними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01