language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКА

  КИТАЙ

  ВАША ПЕРСОНАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

  ПОШУК ПОСТАЧАЛЬНИКА

  Компанія TopCargo може допомогти Вам у пошуку постачальника (виробника). Ми особисто поспілкуємося з кожним з них, а також запросимо бізнес ліцензію у Торгово-промислової палати Китаю.

  ТЕРМІН - ВІД 1 ДО 6 ДНІВ
  ЦІНА - ВІД 99$
  ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

  Дізнатись вартість

  КРАЩІ ВИРОБНИКИ І ПОСТАЧАЛЬНИКИ

  ДЕТАЛЬНИЙ АНАЛІЗ, грамотні УМОВИ РОБОТИ

  ВИКЛЮЧЕНІ КОМІСІЇ І НАЦІНКИ

  ВЕДУТЬСЯ ПЕРЕГОВОРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ПОСТАЧАЛЬНИКОМ, БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.

  ПОСЛУГИ

  Ми підготували для вас відповіді на самі часто задаються про перевезення контейнерів з Китаю.
  • Переваги:
    • Швидкий і якісний підбір постачальника (виробника) згідно запитуваної групі товару.
    • Перевірка кожного постачальника на справжність існування виробничої потужності, кількості співробітників, дату заснування копанні, документів і т.д.
    • Підвищення рентабельності вашого бізнесу за рахунок оптимального співвідношення ціни і якості товару.
  • Етапи пошуку постачальника в Китаї:
    • Завдання від Вас.
    • Узгодження деталей товару і обсягу партії.
    • Пошук і аналіз постачальника з боку компанії TopCargo.
    • Надання всіх необхідних даних для подальшої співпраці з обраним постачальником.
  • Професійний і оперативний пошук постачальника в Китаї
    Для того, щоб почати успішне торговельне співробітництво з Китаєм, необхідно знайти гідного, перевіреного постачальника. Адже саме з вини недобросовісних постачальників доставка в Україну з Китаю може принести незручності і неприємності. В одних випадках вантаж не відповідає документам, в інших - після оплати не спадає товар, по-третє - замовлення виконується не в повному обсязі. Щоб уникнути подібних ситуацій, компанія TopCargo надає послугу пошуку постачальників з Китаю. Наші фахівці не тільки виберуть для вас оптимального виробника, але і нададуть всю необхідну інформацію про компанії та діючої цінової політики.
  • Постачальників для вас ми вибираємо, виходячи з:
    • Репутації виробника, його місця на ринку, відгуків про співпрацю з ним і як його продукції;
    • Можливою суми контракту;
    • Наявності в асортименті постачальника товарів, які вас цікавлять;
    • Актуальності продукції, що поставляється і її якісних характеристик;
    • Індивідуальних переваг замовника по-поводу брендів і т.д.
    Пошук постачальника для організації доставки з Китаю в Україну відбувається за допомогою інноваційних методів, ефективність яких вже доведена. Фахівці TopCargo проводять безперервний моніторинг ситуації на Китайському, українському та міжнародному ринках, тому можуть прогнозувати успішність того чи іншого товару. Крім того, ми володіємо перевагою у вигляді кітайскоговорящего керівництва, що полегшує переговори з постачальником і допомагає уникнути різночитань і недомовок. Аналіз співвідношення ціна-якість. Підбір товарів-зразків.

    Доставка товарів з Китаю - прекрасний спосіб урізноманітнити продукцію фірми, підняти її конкурентоспроможність, збільшити прибуток. Адже майже вся китайська продукція - починаючи від сувенірів і закінчуючи електронікою має в Україні величезний попит.

    Пошук постачальника з TopCargo завжди відбувається оперативно і професійно, це і відрізняє нас від більшості конкурентів.
  • Переваги пошуку постачальника з нами:
    Співпраця з TopCargo гарантує:
    • Постачальник буде знайдений за допомогою актуальною, перевіреної, постійно оновлюваною базою даних.
    • Ви зможете замовити у нас аналіз ринку обраного виробника.
    • Виключено комісії і націнки. Ведуться переговори безпосередньо з постачальником, без посередників.
    • Велика кількість додаткових послуг, які зроблять співпрацю з Китаєм простіше і знизять можливі ризики.
    • Ви самі зможете вибрати спосіб доставки вашого замовлення а також скористатися мультимодальних перевезень.
    • Товар буде доставлений вчасно, а вартість не зміниться з моменту її проголошення.
    • Ви в будь-який момент зможете знати, на якій стадії доставки знаходиться ваш вантаж, а також отримати консультацію з будь-якого вас питання.
    Нагадаємо - від того, наскільки відповідальним і сумлінним буде ваш постачальник залежить успіх продажів і рівень розвитку бізнесу. Тому довірте це професіоналам. Працюючи в сфері доставки товару і знаходження постачальників більш восьми років, наше керівництво вивчило всі тонкощі і особливості співпраці з китайськими виробниками.
  • Блог
  • Розпакування
  • Наш канал
  Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла увійти до світового рейтингу топ держав з економічного ...
  Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на внутрішній ринок. Для покуп ...
  Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій країні здійснюється виробництво мікросхем, Led-панеле ...
  Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе як цінне джерело для наукових робіт. Надійний ...

  Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

  • ВІДГУКИ
  • ВІДЕО ВІДГУКИ
  ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

  Все частіше в нашій країні можна побачити китайську продукцію. Пов’язано це з тим, що вона дешевша і має досить високу якість. Більшість представників середнього і малого бізнесу (компанії-рітейлери) переходять на закупівлю товарів з Китаю. Якщо ви вирішили почати бізнес, заснований на продажу китайської продукції в Україні, вам потрібно знайти хорошого постачальника з КНР, який надасть вам товар високої якості.

  Для початку вам варто визначитися з тим, який саме товар вам потрібен. У частих випадках споживач сам не усвідомлює, що він хоче. Спробуйте відшукати продукцію всесвітньо відомого бренду, ознайомтеся з її характеристиками. Так ви будете мати чітке уявлення про свої побажання.

  Знайти виробника ви можете завдяки:

  Спеціалізовані компанії

  Ви можете знайти сотні компаній, які займаються супроводом ведення бізнесу в Китаї. Вони надають спектр таких послуг:

  Перевагою роботи з такими компаніями є те, що ви можете контролювати весь процес не покидаючи свою країну.

  Виставки та ярмарки в Китаї

  У Китаї два рази в рік проходить Кантонська виставка. На ній ви зможете знайти тисячі стендів з різною продукцією. Але будьте готові до того, що всі виробники, що представляють на виставці свої товари, будуть заламувати ціни. Так як їм потрібно “відбити” кошти, витрачені на участь та приготування до виставки. Найчастіше люди відвідують Кантон не в пошуках постачальників, а з метою вивчення новинок на ринку, відстеження тенденцій.

  Вам тиждень перебування на даній виставці обійдеться приблизно в 3 тис доларів. Якщо ви не готові витрачати такі кошти, ви можете звернутися в спеціалізовані компанії, що надають послуги із заочного відвідування цього заходу.

  Як правило, такі фірми радять відвідувати виставки, присвячені одній конкретній сфері. Або регіональні виставки, які націлені саме на споживача внутрішнього. На подібних заходах виростає шанс зустріти реального виробника. А ціни будуть нижчими, ніж на Контон.

  Вам доведеться найняти перекладача, бо не всі можуть вільно спілкуватися англійською мовою.

  Ринки та їх гідності

  Якщо ви все ж виявилися в Китаї, то ви можете відвідувати не тільки виставки, а й оптові ринки, які користуються в КНР великою популярністю. Так як на ринках живуть продавці, які мають великий досвід співпраці з виробниками, ви зможете отримати свій товар в найкоротші терміни.

  Ще однією перевагою таких місць є можливість торгівлі з продавцями. Спочатку вони вам називають велику суму, яку ви можете скинути.

  А також ви можете замовити невелику партію продукції (великі виробники такою кількістю не займаються), це дасть вам можливість порівняти безліч товарів і вибрати найбільш підходящий.

  Природно, у співпраці на ринках є і свої мінуси. Найістотнішим з них є те, що всі ринкові відносини тримаються “на чесному слові”. Якщо ви зіткнетеся з проблемами (зрив термінів, неякісний товар і т.п.), ви не зможете ні до кого звернутися за допомогою, так як офіційної угоди у вас немає.

  А другим мінусом є те, що часто торговці з ринку зі складів, виробничих фабрик закуповують залишки продукції. Це означає, що даний товар вже повернули виробнику по якихось причин (в 80% повернення йде саме через низьку якість).

  Тому, коли ви вирішили розпочати співпрацю з торговцями з ринку, ви повинні усвідомлювати всі ризики і можливі наслідки.

  Самостійний пошук виробників в Інтернеті

  Такий варіант дуже зручний для тих, хто не збирається замовляти величезні партії товарів. Якщо вам не важливо, з ким ви будете взаємодіяти (виробником або трейдером), ви робите пробні закупівлі, купуєте зразки – цей спосіб для вас.

  Для великих партій замовлень вам це не підходить, тому що 90% мешканців таких майданчиків – це трейдери. Вони витрачають гроші на те, щоб перебувати там, що грає роль у формуванні вартості їх продукції.

  Щоб вам прийшов товар, який відповідає всім вашим вимогам, ви повинні чітко описати всі технічні характеристики до нього. Без знання китайської мови у вас навряд чи це вийде, так як більшість мешканців майданчиків не знають англійської.

  Як знайти постачальників в Китаї? Як правильно шукати постачальників в Китаї для інтернет-магазинів?

  Китай – це справжній клондайк для бізнесменів і підприємців. Країна, буквально, кишить різними підприємствами, фабриками, заводами, купити тут товари за досить низькими цінами можна легко, а у себе на Батьківщині їх можна перепродувати з націнкою: без прибутку ви точно не залишитеся. Основна заковика для тих, хто хоче розпочати бізнес з Китаєм – це пошук постачальників. Як правильно знайти постачальника? Розповімо про основні способи.

  Пошук постачальника в Китаї: як це робиться

  Як не нарватися на шахраїв?

  На жаль, від шахрайства ніхто не застрахований і при пошуку постачальників – в тому числі. Завжди ретельно шукайте відгуки про роботу з тим чи іншим виробником. Сьогодні в інтернеті є достатня кількість різних Чорних списків, куди потрапляють недобросовісні виробники. Якщо ви користуєтеся інтернет-майданчиками на кшталт Аліекспресс або Таобао, ретельно вивчайте відгуки на самих сайтах, звертайте увагу на рейтинг продавця. Відвідуйте виставки, ярмарки, якщо можете з’їздити в Китай особисто – це також буде хорошим варіантом.

  Якщо ж у вас немає можливості поїхати в Китай особисто і ви відчуваєте певні складності при пошуку постачальників, хочете знайти дійсно якісного виробника, то краще все-таки звернутися до послуг посередника. Таким посередником для вас може стати компанія Topcargo. Ми маємо великий досвід співпраці з Китаєм, добре розуміємо специфіку китайського ринку і китайських виробництв, можемо викуповувати потрібні вам товари, допомагати в розмитненні, доставляємо продукцію будь-яким зручним для вас способом. Бізнес з Topcargo – це просто!

   

  (Пока оценок нет)
  Завантаження...
  language-switcher-fixed

 • Русский
  • 044 353 00 01