X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Що вигідно купувати на еBay і як правильно це робити?

EBay є всесвітньо відомим Торгова платформа, глобальний сайт аукціон онлайн. Добре, що ви можете купити тут все, навіть дуже рідкісні штучки. Покупка фірмових товарів на зарубіжних аукціонах тепер багато українців бояться складності віртуальних покупок, мовних бар’єрів, роботи з різними платіжними системами.

Для тих, хто бажає вигідно, без ризиків і проблем купувати товари від eBay в Україні необхідно звернутися до нашої компанії TOPCARGO, яка займається доставкою товару.

Який найкращий спосіб купити на eBay?

Дешеві речі, які можна легко купити тут-немає сенсу в замовленні. Що дійсно краще купити на eBay? Деякі конкретні поради важко придумати, але загальні категорії продуктів можна легко визначити:

 • Ноутбуки, iPods і iPhones, Фото обладнання в хорошому стані, які набагато дешевше, ніж в нашій країні.
 • нове комп’ютерне обладнання і комплектуючі, смартфони-що не будуть з’являтися в нашій країні найближчим часом.
 • Ексклюзивні товари
 • Одяг, взуття, годинник.
 • Автозапчастини, а також велосипедні та моторні частини, різноманітні набори для тюнінгу.
 • Колекціонування.

Пошук і сортування товарів

Найцікавіша і приємна частина покупок на eBay-пошук цікавої продукції. Величезна кількість категорій відкриті для всіх користувачів. Але є виключення-товари для дорослих. Ви можете бути дозволені там, якщо ви підтвердите ваш вік як людина. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ваші реквізити банківської карти.

Кращі купує на eBay

Незалежно від категорії товарів-найвигідніші покупки на цьому сайті, товар поставлений на аукціон. Не все тут не завжди продається, але це не просто магазин стандартних товарів.

Якщо ви часто купуєте щось і хочете бути першими, хто знає про продаж, скажімо ж сережки, ви можете просто підписатися на відстеження цього запиту за брендом або цілої категорії товарів, і ви будете відправлені відбір, нагадавши вам про ваших бажань.

Слід сказати, що питання, чи вигідно купувати на eBay, не виникає від тих, хто вже практиці цей спосіб покупки різних речей. Швидше за все, найскладніша річ полягає в тому, щоб перша покупка, коли ви не вміли купити на Ebbey: чи є гарантія, що ви не будете обмануті, чи буде товар доставлений?

Якщо ви вже купували в Інтернеті, ви навряд чи є які-небудь питання про те, як купити на eBay. Україна, на жаль, не включена в список країн, де продавці на eBay здійснюють поставку придбаних товарів на сайті, тому при здійсненні покупки вам доведеться тільки звернутися за допомогою до нас-компанія TOPCARGO.

Скільки буде коштувати доставити від Ebbey?

Це питання цікавить багатьох людей в нашій країні. На цьому торговому поверсі є багато з оплачених і безкоштовна доставка. Тому не можна точно відповісти, скільки коштує з eBei в Україні. Вартість його залежить від цілого ряду чинників: ваги і розміру посилки, де і в якому місті ви відправите його.

В основному вантаж товарів з цього інтернет-магазину займає від 1 місяця (також занадто повільний процес).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01