X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Покупки на JCPenney.com

JCPenney.com є популярним Інтернет-магазин, який використовується американці і жителі з усього світу, продаючи продукцію світових брендів за доступною ціною. Ключовою особливістю є те, що вона забезпечує продукти, зроблені як всередині, так і за межами Сполучених Штатів, який безпосередньо зазначено в описі.

Переваги покупок на JCPenney.com

Гіпермаркет користується популярністю серед жителів США. Веб-сайт містить пропозиції від брендів з усього світу, пропонуючи товари домашнього вжитку, одяг, взуття та предмети декору. Незважаючи на те, що продаж онлайн тільки в 1994, магазин почав свою історію в 1902, який дозволив завоювати повагу американців з якістю підхід до кожного покупця.

Для зручності нових і постійних клієнтів, сайт розділений на кілька каталогів, які поєднують в собі кілька підкатегорій:

 • Одяг та взуття для чоловіків/жінок-всередині встановлено для пошуку товарів за марками, категоріями, стилів, розмірів і призначення одягу (вечірка, весілля, офіс, прогулянки по місту і т. д.);
 • Товари для дітей-включають в себе не тільки одяг та іграшки, а й предмети офісу, автомобільні сидіння і коляски, різні предмети догляду за дітьми;
 • подарунки та прикраси-широкий асортимент ювелірних виробів та ювелірних виробів для чоловіків і жінок;
 • Меблі, Побутова техніка та декор для будинку-кількість предметів, представлених не поступається каталогу з одягом, зібрані пропозиції побутової техніки, електроніки, декору, посуду, ламп і багато чого іншого, що може знадобитися при проектуванні квартири і будинку.

Багато продуктів, незалежно від марки представлені, пропонуються за досить низькими цінами. Додатковою перевагою є велика кількість знижок, яка дозволяє купувати фірмові предмети за найбільш доступною ціною. Сайт не є рідкістю остаточним і сезонним продажів, що дозволяє купувати товари з 80% від первісної вартості.

Окремо створено каталог товарів, вартість яких спочатку нижча за 10%.

Як робити покупки на JCPenney.com

Перед тим, як оформити заявку на сайті, вам необхідно звернути увагу на спеціальну позначку біля кожної позиції. Сайт покаже, чи є елемент доступним, або якщо ви очікуєте доставки з іншого складу. У деяких випадках, коли елемент закінчується на всіх складах, замовлення здійснюється безпосередньо від постачальника.

Незважаючи на свою популярність у всьому світі, тільки громадяни і жителі Сполучених Штатів можуть робити покупки безпосередньо на JCPenney.com. Жителі інших країн повинні зв’язатися з посередницьких компаній. TopCargo дозволяє отримати замовлення з інтернет-магазину в найкоротші терміни. Більшість транспортних і митних витрат компанія припускає, клієнтові необхідно сплатити тільки 10% від вартості всієї покупки. Вартість доставки залишається зафіксована з моменту укладання кошторису на отримання посилки замовником в Україні за вказаною адресою. Співробітники компанії дбають про безпеку вантажу в оригінальній формі-представник компанії буде переконатися, що всі необхідні пакувальні матеріали були використані для збереження цілісності покупки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01