language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як купувати оптом з AliExpress в Україну?

  Замовляти будь-які товари в інтернеті вже стало максимально просто. Існує величезна кількість додатків, Instagram-акаунтів, платформ та звичайних сайтів, де ви зможете придбати той чи інший товар за абсолютно різними цінами. Якщо говорити про виробників, які закуповують товари у великих обсягах, то список значно зменшується.

  Ціни оптових виробників на різних ринках досить різні. Але знайти серед них якісного постачальника, який готовий на постійній основі відправляти товар, наприклад закордон, справа непроста.

  Найвідомішою платформою для продажу будь-яких товарів на сьогодні є AliExpress. Давайте розберемося, що це за платформа і чи є вигода оптових покупок на ній.

  AliExpress: що це?

  Для тих хто не знає AliExpress – це платформа китайських товарів, яка орієнтована на зарубіжних покупців. Тут можна знайти товар будь-якого асортименту: техніка, одяг, косметика, продукти харчування. Ви можете на цій платформі подивитися рейтинг товару, прочитати відгуки, вивчити всі знижки та акції, які є на платформі.

  Але, маючи багато плюсів, платформа також має і мінуси: іноді опис товару не збігається з реальною картиною. Покупці можуть отримати зовсім не такий товар, який побачили на фото на сайті. Тому необхідно якнайретельніше вибирати постачальників своїх товарів.

  Якщо ви раніше ніколи не користувалися даною платформою, то перший крок до покупок – завантажити мобільний додаток або зайти на їх сайт через комп’ютер. Наступний крок – реєстрація. Ви вводите свої дані, починаючи від ПІБ та закінчуючи платіжними реквізитами, за допомогою яких ви будете робити покупки на сайті. Плюс також є те, що один раз залишивши свої дані, ви можете більше їх не вводити. При реєстрації, залишаючи свою домашню адресу для китайської доставки товарів, ви зможете вибрати потім або кур’єрську доставку, або ж доставку на відділення Укрпошти.

  Оптові покупки на AliExpress

  Перше питання, яке варто поставити, якщо ви хочете купувати на Аліекспрес товари оптом, – наскільки багато товару вам необхідно купити? Тому що опт може бути різним. Наприклад, 10 смартфонів – це дрібний гурт, 10 000 смартфонів – великий гурт. AliExpress все-таки – це платформа яка орієнтується на роздрібні продажі або дрібний опт.

  Плюси оптових покупок на даній платформі:

  • Вся інформація про продаж товару в оптових кількостях вказана прямо в розділі про його продаж: ціна, доступна кількість товарів, а також пільгові умови при купівлі оптом , і найчастіше безкоштовна доставка.
  • Відкритий ринок. Ви можете знайти відповідний вам товар відразу кількох магазинів. Оскільки там присутня вся інформація про товарі і його продавця, ви зможете детально вивчити кожного постачальника, товар якого вас зацікавив. Прочитати відгуки, подивитися рейтинг, переконатися як товар за його характеристиками.
  • Також хорошим бонусом є отримання знижок, якщо ви купуєте через мобільний додаток AliExpress.
  • Наявність лотерейних та знижкових купонів, але найчастіше вони починають діяти при покупці від якоїсь певної суми.</li >

  Тепер давайте розглянемо мінуси оптових покупок на даній платформі:

  • Перший і найпоширеніший мінус – це відсутність потрібної кількості товару у продавця. Адже найчастіше постачання продукції орієнтоване на роздрібну торгівлю.
  • У деяких продавців існують обмеження щодо продажу певної кількості товарів на один аккаунт покупця. Тому, щоб скупитися у великих кількостях, потрібно створювати кілька облікових записів. Це досить незручно.
  • Недосвідченим підприємцям може здатися, що ціни на AliExpress набагато нижчі, ніж у інших китайських постачальників. Але якщо ви вникнете в подробиці укладання оптової угоди, то можете з’ясувати, що існує багато підводних каменів, у кожного продавця різні.
  • Не завжди доставка товарів з AliExpress відбувається належним чином. У цьому не можна звинувачувати саму торгову платформу, але іноді відбувається так, що товар приходить зіпсований через неправильне транспортування, або спочатку відправляється бракованим постачальниками.

  Давайте зробимо висновки: купувати товари оптом на AliExpress – не завжди вигідно. Якщо ви турбуєтеся за якість товару, краще купувати його, якщо у китайських постачальників, то безпосередньо. Але зараз дедалі більше нових виробників на вітчизняному ринку, що значно спрощує оптові покупки. Якщо ж ви турбуєтеся за сам процес транспортування товару від магазину, який ви знайшли через платформу AliExpress, то краще довірити це питання компаніям, які є професіоналами у сфері транспортування товарів із закордону.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01