language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Купівля сенсорного екрану на смартфон

  Сенсорні екрани знайшли застосування у всіх сферах діяльності людини. Як і будь-який механізм, екран виходить з ладу з низки причин. Це може бути фатальне падіння, потрапляння вологи, пилу, бруду. У цьому випадку виникає питання про придбання нового сенсорного екрана.

  Види сенсорів

  Щоб розібратися із покупкою, потрібно вибрати вид сенсорів. З розвитком технологій, ми отримали кілька таких типів.

  1. Резистивний сенсор. У більшості телефонів використовують саме їх. До складу сходить два прошарки, які виконані з матеріалу, що пропускає струм. Верхній шар – чистий пластик, а нижній виконаний із мінерального або органічного скла. Два шари розташовані на невеликій відстані один від одного, а між ними – повітря. При натисканні на екрани шари з’єднуються і відбувається реакція, яку ми бачимо на екрані. Такий вид відрізняється невисокою ціною, практичністю та точністю. Хоча багато користувачів помітили крихкість резистивного сенсора.
  2. Ємнісний сенсор. Конструкція значно відрізняється від попередньої моделі. Такий сенсор складається із скляного шару, який проводить струм. Контрольні точки розташовані у чотирьох кутах. До них передаються сигнали, що демонструють координати точки натискання. Так відбувається реакція на екрані. Картинка на екрані значно яскравіша, ніж у першому вигляді. Ємнісний сенсор не настільки популярний, але в сервісах та магазинах ще зустрічається.
  3. Хвильовий сенсор. Виконаний зі скла. Є два перетворювачі. Між ними такий зв’язок: перший передає сигнал, а другий приймає. Натискаючи на екран, ця хвиля переривається і ми бачимо реакцію на екрані. Хвильові рецептори ще не отримали широкого визнання, але майстри кажуть, що майбутнє точно за таким виглядом з низки причин. По-перше, хвильові сенсори передають чітку та яскраву картинку. А по-друге, цей вид стійкіший і довговічніший.

  Де придбати сенсорний екран

  Після вибору потрібного вигляду екрана приступаємо до покупок. Для початку можна вирушити до місцевого магазину електроніки. Фахівці допоможуть вибрати найкращий варіант для телефону, розкажуть про переваги та недоліки певного виду, якщо ви ще не прийняли рішення. Не у всіх містах можна знайти потрібний сенсор, тому звернемося до інтернет-магазинів. Пошук потрібного сенсорного екрана не вимагатиме виходу з дому, тому можна в спокійній обстановці розглянути доступні варіанти на віртуальних полицях.

  Найпопулярніший варіант – замовлення на Аліекспресі. Там продаються всі представлені види за приємними цінами. Важливо читати відгуки перед покупкою. Користувачі завжди намагаються залишати коментарі на цій платформі, щоб іншим було легше орієнтуватися. Також Аліекспрес співпрацює з багатьма сервісами, які надають знижки та купони, а також кешбек повернення коштів.

  Для встановлення купленого екрану краще звернутися до сервісного центру, якщо до цього ви не мали справу з установкою. Не катуйте долю телефону без особливих потреб. Фахівці оперативно та якісно виконають роботу вчасно, а вам не доведеться витрачати сили та час на самостійну установку.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01