X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Купівля постільної білизни в Китаї

У більшості людей, китайські продукти пов’язані з чимось дешевим і неякісних. Що стосується постільної білизни: багато хто думає, що з моменту свого виробника Китай, це означає, що він виготовлений з погано забарвленого синтетики. Звичайно, в Китаї можна знайти такі продукти.

Але на даний момент Китай є лідером постачання різних товарів в США і Європі. Це говорить про те, що країна почала приділяти велику увагу якості своєї продукції, яка як і раніше найдешевша.

Крім того, небесна імперія почала активно завойовувати ринок елітних постільної білизни. Ми можемо зробити висновок, що якість продукції в Китаї є штраф (якщо ви не приймаєте найдешевші варіанти).

Чому ви повинні купити постільних речей в Китаї

Конкуренція між виробниками в країні сонця, що сходить, настільки велика, що кожен з них намагається постійно підвищувати якість своїх товарів, не збільшуючи ціни.

Також значна роль відіграє і той факт, що небесна імперія є лідером світового виробництва тканин. Тому заводи мають широкий спектр матеріалів для виготовлення постільної білизни. Найбільш популярними тканинами для постільної білизни є бамбук, шовк, сатин і жакардові. Що стосується фарбування-тут можна знайти і постільна білизна з оригінальними кресленнями, дитячі принти, і монохромні кольори.

Як відбувається Купівля товару

Купівля товарів безпосередньо від виробника досить дороге. Кожен завод встановлює мінімальний об’єм замовлення білизни. Малі виробники готові укласти договір на поставку у випадку мінімальної суми замовлення становить 20000 доларів. У співпраці з крупними підприємствами, сума є набагато вищою.

Найкращим варіантом є покупка продукції або в оптових магазинах або на китайських ринках. Вам доведеться заплатити невелику суму за націнці, які «кидає» трейдерам. Але ви отримаєте широкий вибір постільної білизни від різних виробників і рівно в сумі, що вам потрібно.

Чи варто летіти до Китаю

Для того, щоб купити товари, вам не потрібно летіти в небесній імперії. Інтернет-провайдер можна знайти в Інтернеті. А потім оформити всі необхідні документи за допомогою митного брокера. Як правило, послуги такого фахівця надаються компаніями, які займаються транспортуванням товарів з Китаю.

Пастки пошуку провайдера через Інтернет

Шахрайство в цій галузі процвітає. Таким чином, ви повинні бути обережними у виборі постачальника постільних речей.

Приклад популярної схеми шахрайства може бути, коли постачальник отримує передоплати та припиняє спілкування. Або посилає продукт, який далеко від того, що ви замовили в якості. Випадки не рідкість, коли Компанія позиціонує себе як виробника, і насправді це посередник. Таким чином, ви переплачуєте за товар.

Як розпізнати шахрай

Ви повинні знайти компанію, яка займається не тільки у виробництві нижньої білизни, але і його продажу. Веб-сайт компанії має включати якомога більше інформації про це:

 • Адреса компанії
 • Адреса електронної пошти компанії
 • адреси представників,
 • телефонних номерів компанії та її офісів,
 • Факс
 • Адреса веб-сайту компанії,
 • Телефону та менеджера по електронній пошті для продажу, і т. д.

Перевірка виробника

Кращий спосіб захистити себе від шахрайства є перевірка виробника. Дана послуга надається консалтинговими компаніями. Вони також супроводжують всі угоди з Китаєм.

У результаті даної послуги, клієнт отримує повну інформацію про діяльність постачальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01