X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Пошук постачальників в Кореї

Пошук хорошого постачальника з будь-якої країни не так просто. У Південній Кореї є також деякі труднощі в пошуку виробника товарів. Для підприємців СНД, це проблема для переговорів з корейськими представниками. Хоча ціна і якість абсолютно задоволені. Наша компанія пропонує надійні пошукові послуги для постачальника товарів з Південної Кореї.

Як знайти постачальника на свій власний

Глобальна мережа включає в себе всі таблиці південнокорейських постачальників, з якими можна налагодити постійну співпрацю. Не unquestioningly Вірте в дані про виробника, перейшовши на першу посилання в браузері. Коли справа доходить до великомасштабних закупівель, ви повинні прийняти їх всерйоз, розглядаючи кожну зі своїх дій.

Спочатку потрібно визначити, який постачальник ви хочете. Це може бути:

 • виробник товарів на основі вашої моделі. Справді, працівник буде втілювати вашу ідею і доставити товар з Кореї;
 • виробника або оптовик. Такі люди займаються як виробництвом оригінальних продуктів, так і оптових продажів товарів з Південної Кореї;
 • Постачальника. Людина робить роботу dropshipper. Його обов’язки включають замовлення на сайт і гарантовану доставку в місто клієнта.

Є природне питання: чому корейські виробники є більш популярними, ніж з країн СНД. Справа в тому, що такі виробники або постачальники постачають товари за нижчою ціною. Це особливо вірно для оптових закупівель і допомагає економити гроші добре.

Є служби в мережі, які допоможуть вам вибрати та зв’язатися з потенційним постачальником.

Процес пошуку

Завдання пошуку набагато складніше, коли вона стає питанням переговорів з постачальником. Здавалося б, що можна використовувати перекладача, коли справа доходить до написання контракту. Але є деякі snags. Вони є різницею між ментальності слов’янських і корейських людей. Наші спеціалісти кваліфікуються не тільки на глибинне володіння мовою, але й на уміння спілкуватися з іноземними представниками.

Південна Корея використовує бази даних статистики з Південної Кореї, Сполучених Штатів, Японії та Китаю, щоб знайти постачальника. Ми маємо доступ до інформації про південнокорейських експортерів певних товарів. Для нас не існує рамок, коли йдеться про категорію товарів. Менеджери вибирають найбільш підходящий варіант, беручи до уваги побажання клієнта.

Наші послуги

Після пошуку та аналізу інформації про постачальників, ми надаємо клієнту всю необхідну інформацію. Вона включає в себе:

 • вибір постачальника, продукт якого відповідає побажанням наших клієнтів. А саме: Ціна, тип товару, мінімальний об’єм вантажу, асортимент і навіть бажання співпрацювати з замовником на постійній основі;
 • Компілювання бази даних декількох постачальників, які мають право на вимогу
 • Мовні послуги, які включають тлумачення та написання необхідного матеріалу;
 • Перевірка постачальників на надійність, ведення переговорів з ними;
 • Складання листового продукту на виробників;
 • Розрахунок різних грошових переказів, необхідних для митного збору, оплати та умов співпраці.

Ми допомагаємо підприємцям знайти постійних постачальників з Кореї, роблячи всі зусилля, щоб знайти кращий виробник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01