language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Порох у порохівницях: «Старий» Антей приступив до комерційних вантажоперевезень

  31Вітчизняні літаки – «Діти» українського авіазаводу «Антонов» продовжують дивувати світ. Раніше ми вже писали про долі «Мрії» та «Руслана», кожен з яких отримав свій шанс на зоряне майбутнє, серійне виробництво та пошану. Ось тепер дійшла черга і до дідуся «Антея». 30 червня 2016 року він знову піднявся у повітря, тепер уже з новою місією – здійснювати доставку карго (тобто комерційне перевезення великогабаритних вантажів).

  «Антей» (він же Ан-22) був побудований в 1964 році. З зрозумілих причин – за давністю, через часткове зношування окремих механізмів, та й взагалі – щоб не відставати від авіації, що стрімко розвивається, він був підданий модернізації. З ним провели низку фундаментальних відновлювальних робіт, і тепер він знову готовий літні подвиги. Для того, щоб розпочати вантажоперевезення, Антей перелетів до Лейпцигу. Наразі літак працює у складі компанії «Авіалінії Антонова». У цьому мальовничому німецькому місті знаходиться запасний аеродром авіакомпанії – адже так простіше здійснювати вантажні авіаперевезення на території Європи.

  «Авіалінії Антонова» розраховують, що повернення Ан-22 на повітря стане дійсно тріумфальним. Літак має унікальні характеристики і може перевозити до шістдесяти тонн вантажу. Це дозволить збільшити кількість замовлень на перевезення вантажів, а авіапарк підвищить ефективність своєї роботи.

   

  Реєстраційний номер «Антея» – UR-09307. У повітря він не піднімався майже 6 років – з 2009 р. ¦ До речі, «Антей» – це перший широкофюзеляжний літак у світі. У 1966-1976 роках він був дуже популярним і широко використовувався. Літак відноситься до класу турбогвинтових. А в Росії сім таких літаків досі перебувають у активній експлуатації.

   

  Перший віце-президент «Антонова» Олександр Коцюба з самого початку витівки, стосовно «Антею» був налаштований оптимістично. Він коментував підняття літака у повітря так: «Антей має обов’язково приєднатися до авіапарку Антонов. На нього вже є замовлення. Після перших контрольних польотів він піде у перший комерційний рейс». Так, згодом і вийшло. Також Коцюба зазначив, що авіазавод активно відновлює свої льотні засоби і вважає їх більш ніж гідними і придатними для експлуатації в усьому світі.

   

  TopCargo не використовує «Антей», щоб здійснювати авіадоставку з Китаю в Україну. Однак наша компанія співпрацює з сімома авіалініями, завдяки чому нам вдається здійснювати ще більшу кількість вантажоперевезень, а також робити це швидше та якісніше. Хочете знати про нашу доставку товарів з Китаю більше? Відкрийте розділ «Авіадоставка» – там є вся інформація про умови, терміни та ціни цієї послуги. Але щоб отримати ще докладнішу інформацію, а також дізнатися, скільки коштуватиме авіадоставка у вашому випадку, зв’яжіться з нашим менеджером. Ми ніколи не відмовляємо клієнтам у консультації та знаходимо індивідуальний підхід до кожного. Чекаємо на ваші поводження з нетерпінням!

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01