language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Посередник в Китаї: навіщо він потрібен і як знайти?

  Будь-який підприємець підтвердить, що КНР – це ідеальне місце для тих, хто хоче знайти хорошого постачальника тих чи інших товарів. Одяг, взуття, різні дитячі товари, електроніка, предмети меблів, а також багато іншого: сьогодні китайська промисловість знаходиться на дуже високому рівні, а економіка Китаю стрімко зростає. Виробництв, заводів і фабрик в Китаї – просто не злічити, а тому там можна знайти можливості для поставки товарів на будь-який смак і гаманець. Власники офлайнових магазинів і інтернет-магазинів все частіше замовляють товари з Китаю, а при установці навіть мінімальної націнки, забезпечують собі значний прибуток: з огляду на досить великий попиту на товари хорошої якості за невеликими цінами. Пошук постачальника – це вже половина справи, але як його знайти, якщо китайську мову – досить непростий, далеко не всі володіють навичками пошуку і потрібними зв’язками, а на китайському ринку існує своя специфіка, яку треба враховувати. Саме для цього потрібні посередники – люди або компанії, які досить давно працюють з Китаєм, розуміють цю саму специфіку і можуть допомогти не тільки порадою, а й знайти потрібного постачальника.

  Посередник в Китаї: навіщо він потрібен і як знайти

  Функції посередника в описаній бізнес-системі досить очевидні. можна відзначити наступне:

  • Посередник займається пошуком постачальників;
  • Посередник або сам володіє китайською мовою, або ж залучає перекладачів, таким чином роблячи переговори;
  • Посередник допомагає з розмитненням товарів;
  • Посередник стежить за доставкою вантажів з Китаю в вашу країну і ваше місто. по хорошому, доставка здійснюється, безпосередньо, до зазначеного местоназначенію;
  • Посередник може знайти зручний для вас склад і навіть призвести фотозвіт про прибуття товару на склад;
  • Посередник стежить за якістю товару, який надав постачальник, стежить, щоб товар був у повній цілості;
  • Посередник викуповує вибрані вами товари у знайденого постачальника.

  Як бачите, посередник незамінний в тих випадках, коли потрібно дійсно професіонал, та людина чи та компанія, яка зможе забезпечити мало не найважливіше в бізнесі – контроль за якістю товару, пошук постачальників, проведення переговорів, розмитнення, а також багато іншого.

  Пошук посередника – це непроста справа. При пошуках важливо звертатися до відгуків реальних клієнтів, саме це, а також успіх бізнесу замовників – найважливіший показник. Компанія Topcargo вже багато років успішно займається пошуком постачальників в Китаї для самих різних замовників, викупом товару, його доставкою різними способами, контролем якості товарів, що закуповуються. Topcargo працює з Китаєм вже багато років: ми допомагаємо з розмитненням, проводимо переговори, надаємо склади для зберігання товарів, а також багато іншого. Topcargo – надійний помічник для вашого бізнесу!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01