X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Пошук людей в ВК без реєстрації

Вконтакте – одна з популярних соціальних мереж. Тут зареєстрований сотні мільйонів користувачів. Буває так, що вам потрібно знайти людину, але ви не авторизувалися на сайті. В цьому випадку ми розповімо, як знайти потрібного людина без реєстрації Вконтакте.

Вкладка “Люди”

Почати пошук рекомендуємо саме з вкладки “Люди”. Для цього вам будуть потрібні такі дані про людину, яку потрібно знайти:

 • ім’я та прізвище;
 • країна і місто проживання;
 • день народження;
 • навчальний заклад, клас, рік випуску, ВНЗ.

Багато при реєстрації або в процесі користування соціальною мережею вказують ці дані. Це значно полегшить вам пошук.

Знаючи цю інформацію про людину, можна приступати. Для початку зайдіть на сайт Вконтакте. Знайдіть на сторінці вкладку “Люди”. У фільтрах введіть відомі дані. Краще вводити всі дані, які у вас є. Це буде набагато ефективніше. Хоча іноді досить лише кількох пунктів, а далі пошук обмежується фотографією. Пошук зазнає суттєвого спрощення, коли ви шукайте знайомого людина по школі або ВУЗу. Нам залишається тільки сподіватися на парність користувачів мережі ВК, які правильно вказали свої дані.

Пошук по фотографії

Це цікава схема, яка дозволяє знайти людей по фото. Зображення навіть може не бути на його сторінці. Є системи, які вивчають зовнішність людини. При завантаженні фотографії вона видає список схожих сторінок. Радимо завантажувати чітку фотографію високої якості. Так система точніше визначить потрібного вам людини.

Зображення можна взяти з інших соціальних мереж: Інстаграм, Однокласники, Фейсбук (або з месенджера).

У соціальній мережі є особливі групи, які допомагають шукати людей. Спробуйте скористатися однією з таких. Вони називаються приблизно так “Шукаю тебя_названіе міста”. Деякі викладають фотографії незнайомих людей, але цей варіант в корені неправильний. Зйомка людей нишком – незаконна. Інша справа, якщо ви шукайте свого знайомого.

Пошукові системи Google або Yandex

Якщо бажання стати користувачем Вконтакте у вас так і не з’явилося, то розповімо про ще один спосіб знайти потрібну людину. Зробити це можна за допомогою пошукових систем Google або Yandex. У пошуку обмежте фільтри для сайту vk.com. Далі введіть ім’я та прізвище потрібної людини. Пошукова система видасть схожі результати. Написати варто таку конструкцію: site: vk.com Ім’я Прізвище (людини, якого ви шукайте).

Коли результат вас не задовольнив, спробуйте скористатися розширеним пошуком. Вам необхідно заповнити два поля. Наприклад:

 • Я шукаю: Імя_Фамілія користувача;
 • На сайті: http://vk.com/

Шукаємо через знайомих

Цей варіант теж підійде тим, хто не хоче реєструватися Вконтакте. Якщо ви знаєте сторінку одного зі своїх знайомих, у якого в друзях швидше за все буде потрібний вам людина, то знайдіть таким чином. Зайдіть на сторінку відомого вам людини. Відкрийте на сторінку вкладку друзі. Якщо кількість приятелів зовсім невелике, то перегорніть всіх друзів. Можливо, саме так вам вдасться знайти людину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01