X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як знайти якісного постачальника з Китаю

Важливість Китаю для світової економіки неможливо переоцінити. Створені всі умови для легкої і важкої промисловості. Китай домігся неможливих результатів – експорт дає 80% доходу в бюджет країни. Вже давно Китай славиться своїм великим асортиментом товарів, представлених в різних категоріях. На сьогоднішній день, має бути все користувачі інтернету знають про товари, які можна придбати в Китаї за прийнятними цінами. Вже минули ті часи, коли країна надавала неякісну продукцію. В даний час, китайські вироби вийшли на інший рівень. Тепер, ви можете знайти практичні, вдосконалені товари високої якості.

Як же знайти постачальника з Китаю?

Практично кожна людина, у якого є свій бізнес, стикався з труднощами, при виборі постачальника. У наш час існує досить-таки велика кількість різних компаній, які займаються випуском товарів в різних сферах.

Для правильного вибору постачальника можна, наприклад, провести моніторинг.

Моніторинг відгуків в інтернеті. Не може такого бути, щоб у компанії були тільки хороші відгуки. У разі якщо, ви побачили, що все відгуки позитивні, то варто насторожіться.В основному, довіру викликають ті фірми, які можуть спокійно і адекватно відповісти навіть на негатив, а також не боятися подивитися правді в очі, і виправити всі недоліки.

Дуже часто не всі постачальники і виробники активні в інтернете.Ето стосується особливо не великих компаній. В цьому випадку, відвідуйте різні виставки по вашому роду діяльності якомога частіше. Підписуйтесь на електронні посилання експо-центрів, щоб бути поінформованим про різні заходи. На виставках можна встановити прямі контакти і вивчити продукцію компанії. Все таки, після перегляду потрібно буде пошукати цікавить інформацію в доступних джерелах.

Ризики при пошуку постачальника самостійно

Самому все-таки складно знайти хорошого постачальника. Потрібно дослідити і обробити всю інформацію про цю компанію, а без певного досвіду і навичок це зробити дуже непросто.

Існують такі ризики:

1) Ризик в процесі пошуку постачальника можна потрапити на шахрая

 • Велика кількість шахраїв можна зустріти в тих галузях, які займаються торгівлею.

2) Ризик втратити гроші

 • Це відбувається тоді, коли ви відправили передоплату постачальнику. Якщо ви впевнені в існування постачальника, то ризик втратити гроші стає менше.

3) Ризик поставки не того товару

 • Ви повинні повідомити все головні вимоги до вашого товару. Яким якістю повинна бути ваша продукція і якими важливими характеристиками володіти.

4) Ризик непостачання товару

 • Щоб уникнути цього ризику, потрібно укласти контракт. Якщо ви не уклали контракт, то може скластися про вас не дуже приємне думка.

Загалом, можна прийти до такого висновку, що краще мати досвідченого постачальника, якого вам може підібрати професійна компанія за короткі терміни. Компанія TopCargo здійснює масштабні перевезення з Китаю більше 8-ми років. Компанія відрізняється своєю швидкістю і швидким вирішенням поставлених задач.У нас є багато переваг, так як у нас є кітайскоговорящіе керівництво, яке полегшить переговори з постачальником і позбавить від мовних барьеров.Также, ми вивчили всі тонкощі і особливості співпраці з китайськими виробниками.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01