X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Загубилася посилка з Аліекспресс

Великий і страшний китайський покупки: це, звичайно, легендарний, він хотів і боялися. Вони хочуть, тому що на китайських сайтах ви можете знайти дійсно вражаючий спектр товарів різних категорій і напрямків, в той же час-на дуже, дуже демократичними цінами. Вони бояться, тому що бояться купувати кота в сумці, вони бояться, що необхідні товари прийдуть, товар категорії “чекати-реальність” прийде, або посилку буде втрачено взагалі. Ось остання версія подій, ми хотіли б поговорити трохи більше подробиць. Що робити в цьому випадку?

Втратили посилку з AliExpress: що робити в цьому випадку?

Головне, що приваблює покупців до AliExpress, навіть на тлі інших китайських гіпермаркетів онлайн-це турбота про накази. Алі дійсно забезпечує повний захист замовлень, так що навіть якщо Ваша посилка втрачається, і такий результат цілком можливий з тим, як переважна більшість логістичних компаній працюють. Інформація про замовлення зберігається на сайті aliexpress автоматично, але для того, щоб гарантувати, що в разі втрати посилки ви можете швидко повернути свої гроші, то варто економити всю історію того, щоб використовувати e як доказ в суперечці. Тобто, відкриваємо розділ «мої замовлення» і йдемо до опису історії виготовлення товару. Перевірте інформацію про відстеження та зробіть екран. Якщо є повідомлення від продавця просити вас не відкрити аргумент-збережіть їх теж. Скопіюйте трек номер і відслідковувати Від’їзд будь-якої служби стеження, це краще навіть кілька, щоб потім використовувати відсутність відстеження інформації в якості доказів у суперечці. Будь-яка інформація, доступна на цьому порядку, може бути використана як доказ. виграти аргумент. Як правило, спори вирішуються на користь покупця, так що якщо Ваша посилка дійсно втратив, ваш продавець буде просто відправити вам новий продукт, точно так само.

Що робити, щоб отримати посилку саме?

 • Будьте впевнені, щоб вибрати перевірених постачальників з гарними відгуками, щоб бути абсолютно впевненим, що товар буде відправлений вам точно.
 • Тримайте очі на відстеження посилки. Навіть якщо вона йде відсутня, принаймні ви будете точно знати, де вона відсутня. Це полегшить Пошук або подальше повернення. Дуже важливо працювати з по-справжньому перевіреним логістичним компаніям, які надають повноцінні відстеження для всього періоду поставки. Наприклад, в деяких випадках відстеження працює тільки з приходом посилки в країну замовлення: Це неприпустимо. На цьому ж сайті, відстеження дещо пізно-це також варто на увазі.

Яка логістична компанія повинна вам звернутися, щоб бути абсолютно впевненим у своїх замовлень?

Якщо ви плануєте придбати велику кількість продуктів на AliExpress і вам потрібна якісна, швидка і Безпечна доставка, ви можете звернутися до фахівців з Топовантажу. Тут ви знайдете дійсно високу якість доставки, і ви можете бути впевнені, що ваші посилки не будуть втрачені і прибуде до вас в одній частині, якраз вчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01