X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Правила перевезення одягу автотранспортом: зобов’язання клієнта і підрядника

  Доставка одягу з Європи в Україну або назад займає істотну частку ринку в цьому сегменті. Перевезеннями подібного плану цікавляться приватні особи, дрібні і середні підприємці, а також компанії, зацікавлені в продажу власної продукції на Заході.

  Для даного виду продукції найбільш часто використовується автотранспорт, хоча не виключаються можливості доставки літаком, поїздом, морем. До логістичних компаній пред’являються цілком певні вимоги, дотримання, яких вони повинні забезпечити зі свого боку і провести контроль їх виконання замовниками послуг.

  Особливості перевезення одягу автотранспортом: відповідальність підрядника

  Пропоноване транспортний засіб повинен відповідати наступним нормам:

  • причіп, напівпричіп або вантажівку, що допускає перевезення ваги в межах 1,5-5 тонн і об’ємом до 40 куб.м;
  • всередині салон фургона повинен бути чистим, не містити неприємних запахів;
  • приміщення під перевезення обладнується відповідно до типів упаковки;
  • не виключається доставка продукції контейнером.

  У разі розміщення одягу на вішалках кузов автомобіля повинен оснащуватися спеціальною металевою штангою. Конструкція стінок вантажного відсіку повинна дозволяти регулювання висоти установки пристосування, коригування кількості необхідних рейок, відстані між ними. Обов’язкова наявність фіксує планки, яка може пристібатися до штангах. Її функція – зберігати заданий стан речей під час транспортування. Разом з одягом допускається перевезення супутніх товарів: манекенів, каталогів, але не на шкоду якості доставки основної продукції.

  До кожного типу волокон пред’являються певні умови зберігання. Відповідно до вимог створюється обстановка для перевезення: температурний режим (зазвичай досить широкий інтервал), вологість повітря, обмеження доступу сонячних променів, попадання опадів на вироби. У деяких випадках використовується ширма на вході причепа, контейнера. Для транспортування цінних швейних виробів використовуються фанерні або дерев’яні ящики, які запечатуються пломбою.

  Прийом і передача вантажу від відправника / одержувача проводиться відповідно до кількості одиниць упаковок (коробок, ящиків, іншого). Речі на плічках контролюються числом вантажних місць.

  Особливості перевезення одягу: відповідальність замовника

  Вантажовідправник вибирає зручну форму транспортування продукції. Як варіант, можна використовувати каркасні контейнера, для перевезення на вішалках. Крім того, одяг упаковується в ящики, коробки, складується пачками.

  Транспортування речей на вішалках може проводитися без спеціальної упаковки. Зазвичай вона потрібна для одягу світлих відтінків, а також типів тканин, на яких легко з’являються сліди затяжок, зачіпок, інших дефектів. Як і для хутряних виробів, захист описаних речей забезпечується поліетиленовою плівкою (пакетами з неї).

  У разі доставки речей різних вантажоодержувачам відправник повинен згрупувати одяг, відокремивши її папером, розмістивши на різних штангах, іншими способами. Замовлений контейнер для доставки одягу з Європи в Україну або зворотному напрямку одному одержувачу, двері можуть бути опломбована.

  Вироби з м’яких тканин: кашемірові пальта, трикотаж, фланелеві речі альтернативно пакуються в картонні, дерев’яні ящики або коробки. Ця продукція може подаватися у вторинній тарі. Бавовняні, напівшерстяні і напівшовкові речі попередньо пакуються в щільний папір, заклеюються контрольною стрічкою. Наявність маркування на упаковках товарів також входить в зобов’язання вантажовідправника.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01