language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Правила перевезення одягу автотранспортом: зобов’язання клієнта та підрядника

  Доставка одягу з Європи в Україну або назад займає значну частку ринку в цьому сегменті. Перевезеннями такого плану цікавляться приватні особи, дрібні та середні підприємці, а також компанії, зацікавлені у продажу власної продукції на Заході.

  Для цього виду продукції найчастіше використовується автотранспорт, хоча не виключаються можливості доставки літаком, поїздом, мором. До логістичним компаніям пред’являються цілком певні вимоги, дотримання яких вони повинні забезпечити зі свого боку і провести контроль їх виконання замовниками послуг.

  Особливості перевезення одягу автотранспортом: відповідальність підрядника

  Запропонований транспортний засіб має відповідати таким нормам:

  • причіп, напівпричіп або вантажівка, що допускає перевезення ваги в межах 1,5-5 тонн та об’ємом до 40 куб.м;
  • всередині салон фургона має бути чистим, не містити неприємних запахів;
  • приміщення під перевезення обладнується відповідно до типів упаковки;
  • не виключається доставка продукції контейнером.

  У разі розміщення одягу на вішалках кузов автомобіля має оснащуватися спеціальною металевою штангою. Конструкція стінок вантажного відсіку повинна дозволяти регулювання висоти установки пристосування, коригування кількості необхідних рейок, відстані між ними. Обов’язково наявність фіксуючої планки, яка може пристібатися до штанг. Її функція – зберігати заданий стан речей під час транспортування. Разом з одягом допускається перевезення супутніх товарів: манекенів, каталогів, але не на шкоду якості доставки основної продукції.

  До кожного типу волокон пред’являються певні умови зберігання. Відповідно до вимог створюється обстановка для перевезення: температурний режим (зазвичай досить широкий інтервал), вологість повітря, обмеження доступу сонячних променів, потрапляння опадів на вироби. У деяких випадках використовують ширму на вході причепа, контейнера. Для транспортування цінних швейних виробів використовуються фанерні або дерев’яні ящики, які запечатуються пломбою.
  Прийом та передача вантажу від відправника/одержувача здійснюється відповідно до кількості одиниць упаковок (коробок, ящиків тощо). Речі на плічках контролюються кількістю вантажних місць.

  Особливості перевезення одягу: відповідальність замовника

  Відправник вантажу вибирає зручну форму транспортування продукції. Як варіант, можуть використовуватися каркасні контейнери для перевезення на вішалках. Крім того, одяг упаковується у ящики, коробки, складується пачками.
  Транспортування речей на вішалках може здійснюватись без спеціальної упаковки. Зазвичай вона потрібна для одягу світлих відтінків, і навіть типів тканин, у яких легко з’являються сліди затяжок, зачіпок, інших дефектів. Як і для хутряних виробів, захист описаних речей забезпечується поліетиленовою плівкою (пакетами із неї).

  У разі доставки речей різним одержувачам вантажу відправник повинен згрупувати одяг, відділивши його папером, розмістивши на різних штангах, іншими способами. Замовлений контейнер для доставки одягу з Європи до України або зворотному напрямку одного одержувача, двері можуть бути опломбовані.

  Вироби з м’яких тканин: кашемірові пальта, трикотаж, фланелеві речі альтернативно пакуються у картонні, дерев’яні ящики чи коробки. Ця продукція може подаватись у вторинній тарі. Бавовняні, напіввовняні та напівшовкові речі попередньо пакуються в щільний папір, заклеюються контрольною стрічкою. Наявність маркування на упаковках товарів також входить до зобов’язань відправника вантажу.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01