X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Правила розмитнення автомобілів в Україні в 2019 році

Сьогодні покупка автомобіля з-за кордону з подальшим розмінування-це один з найвигідніших способів придбання автомобіля в принципі. По-перше, тому що автомобілі за кордоном об’єктивно дешевші, ніж наші, по-друге, тому що модельний ряд автомобілів доступний для покупки-набагато ширше і можна реально вибрати з великої кількості різних автомобілів. Це може бути, крім усього іншого, гібридів та електричних машин, вибір яких в Україні ще не надто великий, навіть незважаючи на знову оновлені тенденції Еко-машини. У цій статті ми хотіли б поговорити в трохи більш детально про правила оформлення автомобіля в Україні в 2019, зокрема, тому, що законодавство з цього питання змінилася останнім часом, а також інші зміни йдуть: сьогодні кількість дуже, дуже, щодо цих моментів. Важко вказати що саме зараз. Нові законопроекти спрямовані в першу чергу на вирішенні ситуації з автомобілями на європейських числах, які ніхто не поспішає танути. Але в цих же законопроектів є положення, які можуть мати дуже позитивний вплив для людей, спрямованих на придбання автомобілів зі Сполучених Штатів.

Як очистити автомобіль?

Пропозиції на даний момент є різними. По-перше, пропонується видалити прив’язку до віку автомобіля і об’єму двигуна. Якщо закон 3251 чітко відповідає вимогам до автомобілів, які повинні виконувати євро-5 Еко-стандарти, мають бензинових двигунів до 3,0 літрів і дизельних двигунів до 2,5 літра, так що вони можуть бути очищені за пільговими тарифами, то в рахунках 8487 і 8488 пропонується відмовитися від такої жорсткої рамки. Таким чином, виходить, що можна купити і розтопити будь-який автомобіль, але чим старше автомобіль, тим дорожчий він буде коштувати в митному розмінування. Але як очистити автомобіль в Україні на даний момент?

Для очищення автомобіля необхідно внести низку платежів, в тому числі:

 • Ввізного мита. Це становить десять відсотків від митної вартості автомобіля.
 • Акцизний збір. Ця плата залежить від типу автомобіля, і є перевага для електричних автомобілів-якщо у вас є електричний автомобіль, вам не потрібно нічого платити.
 • Митне оформлення.
 • ПДВ-це 20% від митної вартості автомобіля. Однак для тих, хто імпортує електричний автомобіль, тут також бонус: знову ж таки, вам не потрібно нічого платити.

Загалом, при оплаті всіляких мит і податків, розібралися. Однак, є ще кілька моментів. Наприклад, Забороняється ввозити автомобілі з країн, визнаних як окупантів і загарбників. Крім того, для вантажних автомобілів і автобусів існують певні екологічні норми: Імпортні автомобілі повинні відповідати їм. Ці правила можна знайти на вимогу «EURO-5» в пошукових системах: не забудьте перевірити на відповідність з ним ваш автомобіль. Всі перераховані вище правила і обов’язки застосовуються тільки у випадку з importofing одного автомобіля один раз на рік. Якщо ви бізнесмен і плануєте почати бізнес-продажу уживаних автомобілів з Європи і Сполучених Штатів, правила будуть абсолютно різними, всі вищевказані відомості мають відношення до приватних покупців.

Автомобіль оформлення з Європи і США: чи варто це?

Взагалі, хоча звичаї досить дороге, купуючи автомобіль з Європи або з США навіть з урахуванням всіх обов’язків і акцизних податків, залишається вигідніше, ніж купувати в українських роздрібних торговців. Тому ця покупка стане найкращим рішенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01