language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Правила розмитнення автомобілів в Україні в 2019 році

  Сьогодні покупка автомобіля з-за кордону з подальшим розмінування-це один з найвигідніших способів придбання автомобіля в принципі. По-перше, тому що автомобілі за кордоном об’єктивно дешевші, ніж наші, по-друге, тому що модельний ряд автомобілів доступний для покупки-набагато ширше і можна реально вибрати з великої кількості різних автомобілів. Це може бути, крім усього іншого, гібридів та електричних машин, вибір яких в Україні ще не надто великий, навіть незважаючи на знову оновлені тенденції Еко-машини. У цій статті ми хотіли б поговорити в трохи більш детально про правила оформлення автомобіля в Україні в 2019, зокрема, тому, що законодавство з цього питання змінилася останнім часом, а також інші зміни йдуть: сьогодні кількість дуже, дуже, щодо цих моментів. Важко вказати що саме зараз. Нові законопроекти спрямовані в першу чергу на вирішенні ситуації з автомобілями на європейських числах, які ніхто не поспішає танути. Але в цих же законопроектів є положення, які можуть мати дуже позитивний вплив для людей, спрямованих на придбання автомобілів зі Сполучених Штатів.

  Як очистити автомобіль?

  Пропозиції на даний момент є різними. По-перше, пропонується видалити прив’язку до віку автомобіля і об’єму двигуна. Якщо закон 3251 чітко відповідає вимогам до автомобілів, які повинні виконувати євро-5 Еко-стандарти, мають бензинових двигунів до 3,0 літрів і дизельних двигунів до 2,5 літра, так що вони можуть бути очищені за пільговими тарифами, то в рахунках 8487 і 8488 пропонується відмовитися від такої жорсткої рамки. Таким чином, виходить, що можна купити і розтопити будь-який автомобіль, але чим старше автомобіль, тим дорожчий він буде коштувати в митному розмінування. Але як очистити автомобіль в Україні на даний момент?

  Для очищення автомобіля необхідно внести низку платежів, в тому числі:

  • Ввізного мита. Це становить десять відсотків від митної вартості автомобіля.
  • Акцизний збір. Ця плата залежить від типу автомобіля, і є перевага для електричних автомобілів-якщо у вас є електричний автомобіль, вам не потрібно нічого платити.
  • Митне оформлення.
  • ПДВ-це 20% від митної вартості автомобіля. Однак для тих, хто імпортує електричний автомобіль, тут також бонус: знову ж таки, вам не потрібно нічого платити.

  Загалом, при оплаті всіляких мит і податків, розібралися. Однак, є ще кілька моментів. Наприклад, Забороняється ввозити автомобілі з країн, визнаних як окупантів і загарбників. Крім того, для вантажних автомобілів і автобусів існують певні екологічні норми: Імпортні автомобілі повинні відповідати їм. Ці правила можна знайти на вимогу «EURO-5» в пошукових системах: не забудьте перевірити на відповідність з ним ваш автомобіль. Всі перераховані вище правила і обов’язки застосовуються тільки у випадку з importofing одного автомобіля один раз на рік. Якщо ви бізнесмен і плануєте почати бізнес-продажу уживаних автомобілів з Європи і Сполучених Штатів, правила будуть абсолютно різними, всі вищевказані відомості мають відношення до приватних покупців.

  Автомобіль оформлення з Європи і США: чи варто це?

  Взагалі, хоча звичаї досить дороге, купуючи автомобіль з Європи або з США навіть з урахуванням всіх обов’язків і акцизних податків, залишається вигідніше, ніж купувати в українських роздрібних торговців. Тому ця покупка стане найкращим рішенням.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01