language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Китай порушив територіальні води Японії.

  контейнерні перевезення

  У середині червня 2016 року у світових ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що розвідувальний корабель із КНР увійшов без дозволу до територіальних вод Японії поблизу о.Кутіроерабу (південна префектура Кагосіма). Причини такого інциденту залишилися невідомими, наразі їх намагається з’ясувати військове відомство. Повідомляється, що недовго побувавши у водах Японії, і зафіксований японським протичовновим літаком, корабель-розвідник китайських ВМС повернувся в нейтральні води міжнародної частини океану. Як повідомляє заступник генерального секретаря Кабінету Міністрів Хіросіге Секо, патрульний літак засік корабель близько половини четвертої ранку за місцевим часом.

  У Міністерстві оборони кажуть, що раніше такі прецеденти практично не мали місця. Однак Японія має намір продовжувати вжиття всіляких заходів для запобігання надмірній активності в територіальних водах та повітряному просторі держави – заявив Хіросіге Секо.

  Втім, це не найяскравіше свідчення напруженої ситуації між Китаєм і Японією. Мирноіснуючі країни мають ще один предмет конфлікту – острови Сенкаку (Китайці називають їх Дяоюйдао). Нещодавно влада Японії «сварилася» з послом Китаю в Токіо, після того як висловила йому протест. Причиною протесту стала поява корабля КНР у Східно-Китайському морі якраз біля спірних островів.

  Суперечка за острови Сенкаку почався ще в 1969 році. До цього часу острови у Південно-Китайському морі були предметом конфлікту, вони вважалися офіційно належали Японії, хоча відкрили їх китайці. Під час війни, яка розв’язалася між Японією та Китаєм наприкінці ХІХ століття, Японія відвоювала острови. З того часу Китай не заявляв про своє право на них до горезвісного 1969, коли на островах була відкрита нафта. Китай дотримується точки зору, що острови належали Китайській імперії ще 600 років тому, отже, Японія утримує їх незаконно. Японці вважають, що до 1895 Сенкаку не належали нікому. У 1971 році Китай відкрито та офіційно заявив: Сенкаку (Дяоюйдао) – наші. У вересні 2012 р. світло побачила «Біла Книга», в якій історично, географічно та юридично обґрунтовується належність островів Китаю.

  Судити про те, хто в цій суперечці правий, складно. Робити висновки про те, яка країна краща – також не наша спеціалізація. Японія продовжує приголомшувати світ передовими технологіями, а Китай – забезпечувати світовий ринок різноманітними та доступними товарами високої якості.

  Китайський товар затребуваний у багатьох країнах, особливою популярністю користується доставка вантажів з Китаю в Україну, де товар буквально розлітається з рук реалізаторів. Спростити цей процес та налагодити прибуткову торгівлю вам допоможе TopCargo. Тільки у нас – найякісніша доставка товару з Китаю на найвигідніших умовах. До речі, з метою економії існує можливість замовити контейнерну морську доставку з Китаю. Не порушуючи нічиїх кордонів та інтересів, звісно.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01