X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Як продавати товари з Китаю через інтернет-магазин?

internet-shopПродаж товарів з Піднебесної через власний інтернет-магазин – бізнес, який окупиться швидко і буде приносити прибуток протягом тривалого часу. Якщо з доставкою товару з Китаю вам допоможуть фахівці компанії Топкарго, то над розробкою сайту доведеться потрудитися. Щоб допомогти вам і спростити цей процес, ми пропонуємо докладну інструкцію:

Содержание статьи:

Що вам знадобиться?

Комп’ютер, вихід в інтернет, програми для створення сайту і наша інструкція:

Для повноцінної роботи інтернет-магазину, на якому буде продаватися доставка товару з Китаю, потрібно зареєструвати ПП або ТОВ. Ще одним кроком буде вибір хостингу (віртуальної точки). Хостинг – це, інакше кажучи, місце сайту в інтернеті. Хостинг забезпечує простір на сервері для зберігання вашого сайту, а домен відповідає за його адресу. Існує безкоштовне і платне розміщення. Якщо робити свій сайт або магазин на основі першого виду хостингу, це буде дуже економічний варіант. Але його недоліки в тому, що в даному випадку ви отримаєте мало дискового простору. Тому сайт інтернет-магазину буде зависати, що відлякає користувачів: якщо клієнт втратить терпіння, він просто покине сторінку.

Виділений віртуальний сервер допоможе зберегти всі дані, працювати без перебоїв, дає доступ до ресурсу з будь-якої точки світу. Можна поїхати у відпустку, але завжди стежити за роботою магазину. Важливим буде і наявність цілодобової технічної підтримки. Швидкість доступу впливає на оперативність завантаження сайту, але помітно це стає тоді, коли відвідуваність перевищує кілька тисяч чоловік в день!

В інтернеті є безкоштовні програми по самостійному створенню сайтів, де вже прописані всі основні кроки і пункти. Якщо робити інтернет-магазин власними силами, то можна заощадити на роботі дизайнера. Але у готових безкоштовних програм недостатній функціонал, і для повноцінної роботи їх може не вистачити, а всі спроби додати щось своє будуть неможливі. На створення доведеться затратити багато часу, та й керувати ним може виявитися не так легко, як описувалося в інструкції.

Веб-дизайнери – це фахівці, які професійно підходять до створення сайту. Зазвичай, в їхні послуги входить промальовування всіх модулів, необхідних для пошуку товарів і ведення продажів. Як показує практика, відвідувачам більше імпонує добре розроблений вид сайту і комерційний домен.

Потрібно визначитися з тим, що саме буде виставлено на продаж в інтернет-магазині. Такий вид торгівлі не вимагає власного складу в наявності і продавати там можна все що завгодно: від електроніки і духів, до технологій та інформації. Плюси в тому, що не потрібно шукати приміщення, виділяти гроші з прибутку на оренду і комунальні послуги. Головне, замовте доставку товару з Китаю оптом заздалегідь – це набагато вигідніше.

Про те, як займатися просуванням інтернет-магазину в пошукових мережах, налаштовувати рекламу відповідно до особливостей вашого товару, продавати продукцію в соцмережах, читайте в наступних новинах компанії Топкарго. А щоб обговорити умови і ціну доставки товарів з Китаю оптом “під ключ”, зв’яжіться з представником компанії через форму в правому нижньому кутку нашого сайту. Фахівці Топкарго з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати спосіб доставки відповідно до потреб вашого підприємства.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13