language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як продавати товари з Китаю через інтернет-магазин?

  internet-shopПродаж товарів з Піднебесної через власний інтернет-магазин – бізнес, який окупиться швидко і буде приносити прибуток протягом тривалого часу. Якщо з доставкою товару з Китаю вам допоможуть фахівці компанії Топкарго, то над розробкою сайту доведеться потрудитися. Щоб допомогти вам і спростити цей процес, ми пропонуємо докладну інструкцію:

  Содержание статьи:

  Що вам знадобиться?

  Комп’ютер, вихід в інтернет, програми для створення сайту і наша інструкція:

  Для повноцінної роботи інтернет-магазину, на якому буде продаватися доставка товару з Китаю, потрібно зареєструвати ПП або ТОВ. Ще одним кроком буде вибір хостингу (віртуальної точки). Хостинг – це, інакше кажучи, місце сайту в інтернеті. Хостинг забезпечує простір на сервері для зберігання вашого сайту, а домен відповідає за його адресу. Існує безкоштовне і платне розміщення. Якщо робити свій сайт або магазин на основі першого виду хостингу, це буде дуже економічний варіант. Але його недоліки в тому, що в даному випадку ви отримаєте мало дискового простору. Тому сайт інтернет-магазину буде зависати, що відлякає користувачів: якщо клієнт втратить терпіння, він просто покине сторінку.

  Виділений віртуальний сервер допоможе зберегти всі дані, працювати без перебоїв, дає доступ до ресурсу з будь-якої точки світу. Можна поїхати у відпустку, але завжди стежити за роботою магазину. Важливим буде і наявність цілодобової технічної підтримки. Швидкість доступу впливає на оперативність завантаження сайту, але помітно це стає тоді, коли відвідуваність перевищує кілька тисяч чоловік в день!

  В інтернеті є безкоштовні програми по самостійному створенню сайтів, де вже прописані всі основні кроки і пункти. Якщо робити інтернет-магазин власними силами, то можна заощадити на роботі дизайнера. Але у готових безкоштовних програм недостатній функціонал, і для повноцінної роботи їх може не вистачити, а всі спроби додати щось своє будуть неможливі. На створення доведеться затратити багато часу, та й керувати ним може виявитися не так легко, як описувалося в інструкції.

  Веб-дизайнери – це фахівці, які професійно підходять до створення сайту. Зазвичай, в їхні послуги входить промальовування всіх модулів, необхідних для пошуку товарів і ведення продажів. Як показує практика, відвідувачам більше імпонує добре розроблений вид сайту і комерційний домен.

  Потрібно визначитися з тим, що саме буде виставлено на продаж в інтернет-магазині. Такий вид торгівлі не вимагає власного складу в наявності і продавати там можна все що завгодно: від електроніки і духів, до технологій та інформації. Плюси в тому, що не потрібно шукати приміщення, виділяти гроші з прибутку на оренду і комунальні послуги. Головне, замовте доставку товару з Китаю оптом заздалегідь – це набагато вигідніше.

  Про те, як займатися просуванням інтернет-магазину в пошукових мережах, налаштовувати рекламу відповідно до особливостей вашого товару, продавати продукцію в соцмережах, читайте в наступних новинах компанії Топкарго. А щоб обговорити умови і ціну доставки товарів з Китаю оптом “під ключ”, зв’яжіться з представником компанії через форму в правому нижньому кутку нашого сайту. Фахівці Топкарго з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати спосіб доставки відповідно до потреб вашого підприємства.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01