X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як продавати товари з Китаю в Інстаграм?

buy-instagramВідкрити свій магазин в Інстаграм і продавати карго з Китаю – досить вигідна справа. Мало того, що цей бізнес може обійтися без великих вкладень, він ще принесе гарний прибуток. Дана соціальна мережа з кожним днем ​​стає популярнішою і за сприяння інших соціальних мереж, вона може принести величезний успіх.

Переваги магазину в Інстаграм:

 1. Можливість залучати досить велику аудиторію.
 2. Не потрібно платити за оренду приміщення.
 3. Свій бізнес можна почати з нуля, не маючи великого капіталу.
 4. Просування продукції робити досить просто.

Створення магазину в Інстаграм

Ваша сторінка в цій соціальній мережі – це ваш магазин, де виставлено товар і опис до нього. І для того, щоб магазин з’явився, необхідно створити свій профіль. Як і у будь-якого магазина у нього має бути своя назва, придумайте щось не дуже довге і легко запам’ятовується. Назва обов’язково має асоціюватися з вашою доставкою карго. Для того, щоб сторінка не піддалася злому, бажано вказати ваш номер телефону та назву електронної пошти. Не забудьте про складний пароль!

Хоча на аватар можна поставити будь-яку фотографію, відповідну тематиці вашого магазину, але краще розробити свій власний бренд і показати асоціацію з карго доставкою. Якщо немає грошей на те, щоб найняти дизайнера, можете розробити його самі.

Обов’язково варто зробити короткий опис вашого магазину, познайомити відвідувачів з тим, що ви продаєте. Слід детально пояснити, як робиться замовлення і карго з Китаю в Україну доставляється до дверей клієнта.

Вказуйте ваші контактні дані, щоб відвідувачі могли звертатися до вас з будь-якого питання, що цікавить. Залиште контактні дані вашого Whats App або Viber, якщо раптом людина не може написати вам приватне повідомлення в Інстаграм.

Заповніть вітрину вашого магазину, там повинно бути більше 10 фотографій карго з Китаю, інакше вона буде виглядати порожньо. Фотографії вашого товару повинні бути чіткими і хорошої якості.

Для просування бізнесу ви можете скористатися послугами фахівців або займатися цим особисто. У першому випадку вам потрібно буде підшукати маркетингове агентство, smm-фахівця або скористатися послугами фрілансера. Щоб ви не вибрали – починати просування потрібно з аналізу цільової аудиторії. Чітке розуміння аудиторії, яка хоче придбати ваш товар – найпростіший шлях до успіху.

Методів продажу товарів в Інстаграме кілька. Ви можете розвивати особистий бренд, а потім рекламувати товар, або, навпаки, – розвивати тільки комерційний аккаунт. Для синергічного ефекту не слід нехтувати ні тим, ні тим. Користуйтеся вбудованими можливостями реклами, замовляйте рекламні публікації у блогерів зі схожою цільовою аудиторією, робіть цікавий і якісний контент – це основні кроки на шляху до успіху.

Щоб бізнес був успішним і систематичним, визначитеся з карго компанією, якій зможете довірити доставку вантажів з Китаю в Україну. Фахівці компанії Topcargo до ваших послуг! Ознайомтеся з відгуками наших постійних клієнтів, щоб переконається в нашому професіоналізмі.

А для того, щоб розрахувати вартість карго доставки, зв’яжіться з нами за номером, вказаним в шапці, сайту або замовте зворотний дзвінок і ми вам передзвонимо!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01