language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як продавати товари з Китаю в Інстаграм?

  buy-instagramВідкрити свій магазин у Інстаграм і продавати карго з Китаю – досить вигідна справа. Мало того, що цей бізнес може обійтися без великих вкладень, він ще принесе гарну прибуток. Дана соціальна мережа з кожним днем стає популярнішою і за сприяння інших соціальних мереж, вона може принести величезний успіх.

  Переваги магазину в Інстаграм:

  1. Можливість залучати досить велику аудиторію.
  2. Не потрібно платити за оренду приміщення.
  3. Свій бізнес можна розпочати з нуля, не маючи великого капіталу.
  4. Просування продукції робити досить просто.

  Створення магазину в Інстаграм

  Ваша сторінка в цій соціальній мережі – це ваш магазин, де виставлено товар та опис до нього. І для того щоб магазин з’явився, необхідно створити свій профіль. Як і в будь-якого магазину у нього має бути своє назва, придумайте щось не дуже довге і легко запам’ятовується. Назва обов’язково має асоціюватися з вашою доставкою карго. Для того, щоб сторінка не піддалася злому, бажано вказати ваш номер телефону та назву електронної пошти. Не забудьте про складний пароль!

  Хоча на аватар можна поставити будь-яку фотографію, відповідну тематиці вашого магазину, але краще розробити свій власний бренд і показати асоціацію з карго доставкою. Якщо немає грошей на те, щоби найняти дизайнера, можете розробити його самі.

  Обов’язково варто зробити коротке опис вашого магазину, познайомити відвідувачів з тим, що ви продаєте. Слід детально пояснити, як робиться замовлення та карго з Китаю в Україну доставляється до дверей клієнта.

  Вкажіть ваші контактні дані, щоб відвідувачі могли звертатися до вас з будь-якого питання, що цікавить. Залиште контактні дані вашого Whats App або Viber, якщо вдруге людина не може написати вам приватне повідомлення в Інстаграм.

  Заповніть витрину вашого магазину, там має бути більше 10 фотографій карго з Китаю, інакше вона буде виглядати порожньо. Фотографії вашого товару повинні бути чіткими та хорошої якості.

  Для просування бізнесу ви можете скористатися послугами фахівців або займатися цим особисто. У першому випадку вам потрібно буде підшукати маркетингове агентство, smm-фахівця або скористатися послугами фрілансера. Щоб ви не вибрали – починати просування потрібно з аналізу цільової аудиторії. Чітке розуміння аудиторії, яка хоче придбати ваш товар – найпростіший шлях до успіху.

  Методів продаж товарів в Інстаграмі кілька. Ви можете розвивати індивідуальний бренд, а потім рекламувати товар, або, наоборот, – розвивати лише комерційний аккаунт. Для синергічного ефекту не слід нехтувати ні тим, ні тим. Користуйтеся вбудованими можливостями реклами, замовляйте рекламні публікації у блогерів зі схожою цільовою аудиторією, робіть цікавий та якісний контент – це основні кроки на шляху до успіху.

  Щоб бізнес був успішним та систематичним, определитесь з карго компанією, якій зможете довірити доставку вантажів з Китаю в Україну. Фахівці компанії Topcargo до ваших послуг! Ознайомтеся з відгуками наших постійних клієнтів, щоби переконатися у нашому професіоналізмі.

  А для того, щоб розрахувати вартість карго доставки, зв’яжіться з нами за номером, вказаним у шапці, сайту або замовте зворотній дзвінок і ми вам передзвонимо!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01