language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Просування інтернет-магазину товарів з Китаю

  online-shopingПерепродаж Карго з Китаю через інтернет-магазини – бізнес, який з кожним роком набирає все більше популярності. Оскільки фахівці компанії Топкарго беруть всі клопоти, пов’язані з доставкою товару на себе, ви можете зосередити свої зусилля на просуванні вашого віртуального магазину. Раніше ми вже розповідали про те, що потрібно для його створення, а тепер поділимося досвідом щодо просування:

  По-перше, для привернення уваги до сайту потрібно розмістити на ньому фото та опис товару. Пам’ятайте, гарне фото підніме вартість товару з Китаю в рази.

  Також потрібно постійно оновлювати інформацію, наповнювати сайт корисними статтями зі змістом ключових слів. Пошукові системи інтернету постійно вдосконалюють алгоритми за запитами, і це допоможе покупцеві швидше знайти товар, що його цікавить.

  Серйозна увага приділяється якості та кількості текстів для наповнення сайту, що важливо для його ефективного просування. Коли користувач залишає запит у мережі, система починає шукати максимально повну відповідність і видає результат у вигляді великої кількості посилань на ресурси, що цікавлять. Ті, що випадають першими, є найпопулярнішими. Відвідуваність таких сайтів у рази вища за решту. Тому зміст сайту, на якому ви продаєте карго доставку, має бути найбільш повним для пошукових систем-роботів.

  Розкрутка сайту передбачає правильну та точну структуру, налаштування зовнішніх та внутрішніх посилань, наявність адреси сайту в різних каталогах товарів та послуг, регулярність оновлення.

  Після створення сайту чекають певні витрати на розкрутку магазину, удосконалення та просування його в мережі, що тягне зростання відвідувачів і хорошу віддачу від карго доставки. Ще одним ефективним способом залучення споживачів стане контекстна та баннерна реклама.

  Як наповнити інтернет-магазин товарами карго з Китаю?

  Товарний асортимент важливий для успішної торгівлі. Дуже вигідно співпрацювати з китайськими виробниками, які можуть дати оптову ціну, відмінні умови роботи, відстрочення платежів та гарантують своєчасне відправлення карго з Китаю в Україну. Потрібно укласти контракти, договори та додаткові угоди. Важливо мати широкий асортимент продукції та надати покупцеві товар, якого немає у конкурентів. Чим більший вибір – тим вища ймовірність покупки.

  Обов’язково слід прописати на сайті способи оплати товару. Найбільш популярним залишається оплата кур’єру під час доставки. Але важливо, щоб у клієнта був вибір — сплатити готівкою, карткою або веб-гаманцем.

  Потрібно передбачити і способи доставки. Щоб не тримати власний штат кур’єрів, краще скористатися послугами кур’єрських служб.

  Інтернет-магазин – це дуже зручний і корисний сервіс для перепродажу карго з Китаю. Дозволяє робити покупки з дому або з роботи, економить час на поїздки звичайними магазинами. Завжди можна прочитати відгуки інших користувачів та не постраждати від неякісної продукції.

  На сайті можна продавати ексклюзивні та незвичайні речі, причому не тільки у своєму місті, а й у цілому регіоні і навіть у світі. Можна значно розширювати свій асортимент, не витрачаючи на додаткові площі. Не потрібно отримувати різні ліцензії та дозволи, узгоджувати свою діяльність із СЕС та службою пожежної безпеки. Це вдалий спосіб розпочати свій бізнес з невеликими вкладеннями та вийти на самоокупність у найближчі місяці!

  Дізнатися про умови карго доставки товарів для вашого інтернет-магазину можна у фахівців компанії Топкарго. Ми надаємо послугу під ключ, тому вам не доведеться вирішувати проблеми оформлення та консолідації вантажу – це клопіт ми візьмемо на себе. Зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним у шапці сайту або замовте зворотній дзвінок.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01