language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Просування у соціальних мережах: на що звернути увагу

  shopping-instaПродажі в соцмережах – звичайне явище для будь-якого бізнесу. Правильна подача, гарне фото та цікаве опис – основа успіху. Але, на жаль, цього не завжди достатньо. До вашої уваги 5 порад, які допоможуть продати авіа карго з Китаю з меншими зусиллями:

  Деталь 1. Що і для кого ви продаєте

  Найкраще – продавати ті, що вам подобається! Якщо ви любите кошечок-собачок, не варто намагатися розпочинати бізнес із продажу дорогих годин, навіть якщо в цій ніші «світити» значний прибуток. Краще займіться ошейниками або курточками для собачок. Втім, і там прибуток буває добрим. Знайдіть товар, який ви самі придбали б і замовте саме цю авіа доставку вантажів з Китаю. Тож вам буде легше пояснити клієнтам усі переваги обраного товару.

  Деталь 2. Оформлення та «упаковка»

  Якщо у вас слабко з художнім смаком або ви важко знаєтеся на сучасних технологіях, замовте оформлення ресурсів, що продають у професіоналів. Це можуть бути біржі фрілансу, рекламні агенції тощо. Довіртеся професіоналам та отримайте найкращий результат!

  Деталь 3. Оффер для кожного продукту!

  Чи то ліньки, чи то нерозуміння законів ринку, але люди катастрофічно вбивають свої продажі в соцмережах «на корені» вкрай мізерними чи поганими офферами. Що таке “оффер”? Це така пропозиція, від якої клієнту просто неможливо відмовитись!

  У тебе прищі? З тобою не хочуть дружити хлопці та обходять стороною дівчини? Рішення є! Крем ЧИСТОМОРД допомагає позбутися прищів за 4 тижні – назавжди! Замовте ЧИСТОМОРД протягом найближчих трьох днів та отримайте 4 бульбашки на повний курс лікування за ціною трьох! Більше того – ми подаруємо вам книгу «Як знайти 100 друзів за 2 тижні» та супер-DVD з 10 уроками із соблазну жінок! Лише 3 дні!»

  Такий приклад оффера, який вирішує не тільки проблему, але і її причину, дозволити вам продати авіадоставку Китай-Україна в рази швидше!

  Пишіть оффер до КОЖНОГО продукту!

  Деталь 4. Вступайте в діалог і продавайте

  Як тільки людина зацікавилася будь-яким із ваших продуктів, причому, неважливо, в якій формі він виявив свою зацікавленість – зв’язуйтеся з ним будь-яким доступним способом і починайте діалог!

  Хтось поставивши «лайк»? Перейдіть на його обліковий запис, знайдіть контактні дані та зав’яжіть розмову «на тему». Так ви зможете отримати у клієнта користувача, який навіть не збирався купувати, але в ході спілкування зрозумів, що ваш товар – життєво необхідний. Навіть якщо це буде 3д-ручка із жовтою пастою.

  Деталь 5. Робіть до продажу

  Продати «один предмет» – це, звичайно, добре. Але так продажі в соціальних мережах можуть не окупити вартість авіадоставки вантажу з Китаю до України!

  Ви можете подивитись приклади допродажів у серйозних інтернет магазинах («з цим товаром купують», «рекомендуємо звернути увагу також на…»), але є три способи допродажу, які беруть в основу всі маркетингові гіганти:

  1. Продати дорожче. Насамперед показуйте своїм відвідувачам дорожчі продукти (товари та/або послуги), робіть для них більш «розширені» і, головне, «смачні» оффери!

  2. Продати більше. «Купіть 2 куртки та отримайте подарунок», «замовте річний абонемент на масаж і беріть участь у розіграші поїздки до Парижа» і так далі.

  3. Продати супутній товар. «Купили миску для собаки – купіть кісточку-іграшку зі знижкою», «Замовте часи собі та дружині, і отримайте в подарунок дивовижні сережки для своєї коханої!».

  Подібні пропозиції здаються банальними, але вони працюють. Щоб продаж йшов неперервним потоком, забезпечте стабільність отримання товару. Замовте пробне авіакарго з Китаю у нас, щоб спробувати якість наших послуг та оцінити наш професіоналізм!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01