X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Професія: моряк. Що ми не знали про людей, які займаються контейнерними перевезеннями?

captainКонтейнерні перевезення – процес, ідеальний для перевезення великих обсягів вантажу. Вони займають більше часу, ніж, скажімо, авіаційна доставка. Оформленням, експедируванням, упаковкою та митної очищенням займаємося ми – TopCargo, а ось везуть ваші вантажі кораблі, на яких звичайно ж, працюють моряки.

Йти чи не йти працювати в море? Дилема, вирішити яку може тільки спеціальна підготовка і особливий, схильний до цього склад розуму і душі. У професії моряка безліч як плюсів, так і мінусів, і сьогодні ми розглянемо і те, і інше.

Що хорошого в роботі моряком?

Фахівці, які займаються безпосередньо доставкою товару з Китаю оптом по морю (так само як і іншими міжнародними морськими перевезеннями вантажів), виділяють безперечні переваги роботи моряком.

По-перше – це, звичайно, високі зарплати: важка фізична праця для моряка окупається високим рівнем з \ п, так що матеріально моряк завжди забезпечений.

По-друге, моряку доступний кар’єрний ріст, який в море простіше, ніж на суші.

По-третє, здійснюючи міжнародні вантажоперевезення, наприклад такі, як доставка товару з Китаю, моряк подорожує сам, дивиться світ і при цьому знаходиться на повному забезпеченні своєї організації – їжа, одяг, готелі, дозвілля і відпустку. До речі про відпустку – моряку дають відпочивати по чотири-шість місяців, чого не скажеш про сухопутних професіях. Відпустка моряка також оплачується організацією.

На багатьох кораблях працює екіпаж відразу з декількох країн і навіть континентів. Працюючи в такій команді, моряк розширює свій кругозір, знайомиться з іншими культурами за допомогою їхніх представників. Навіть зійшовши на сушу остаточно, представник такої професії продовжує бути затребуваним в організаціях, чия робота якось пов’язана з морем.

А тепер про мінуси: з якими вадами професії стикаються моряки

Моряк Олексій К. займається доставкою товарів з Китаю та інших країн світу вже більше 10 років. Він говорить про наступних мінуси професії:

«Бути моряком – це, в першу чергу, важка фізична праця, яка вимагає великої витривалості. Робочий день в цілому триває більше десяти годин, вимотує також вахтовий метод роботи. Така робота є досить небезпечною для здоров’я – особливо, якщо везуть токсичні або небезпечні вантажі ».

Уклавши контракт, моряк часто розлучається зі своєю сім’єю, йдучи в рейси, і єдиним виходом для сучасного моряка залишаються соціальні мережі і засоби зв’язку. Втім, інтернет в море теж працює з перебоями.

Пірати для моряків – зовсім не той романтичний образ з фільмів, а реальна загроза життю і матеріального добробуту.

Негативним чином на психіці моряка позначається постійне перебування на обмеженому просторі судна – тісні каюти, загальні душові, відсутність зручностей, які доступні людям на суші. Тому кожен моряк зацікавлений в тому, щоб укласти контракт коротший. Ну і найприкріше, що при всіх цих складнощах моряк не платить ні податки, ні внески, тому у нього є необхідність збирати собі на старість, бо нормальної пенсії держава не дасть.

Як бачимо, романтична на перший погляд професія містить у собі досить прози і складнощів, тому моряки викликають у нас повагу і захоплення.

Для того, щоб дізнатися, як в TopCargo огранізовивается морська доставка товарів з Китаю, запрошуємо вас заглянути у відповідний розділ нашого сайту.

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13