X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Професія: моряк. Що ми не знали про людей, які займаються контейнерними перевезеннями?

captainКонтейнерні перевезення – процес, ідеальний для перевезення великих обсягів вантажу. Вони займають більше часу, ніж, скажімо, авіаційна доставка. Оформленням, експедируванням, упаковкою та митної очищенням займаємося ми – TopCargo, а ось везуть ваші вантажі кораблі, на яких звичайно ж, працюють моряки.

Йти чи не йти працювати в море? Дилема, вирішити яку може тільки спеціальна підготовка і особливий, схильний до цього склад розуму і душі. У професії моряка безліч як плюсів, так і мінусів, і сьогодні ми розглянемо і те, і інше.

Що хорошого в роботі моряком?

Фахівці, які займаються безпосередньо доставкою товару з Китаю оптом по морю (так само як і іншими міжнародними морськими перевезеннями вантажів), виділяють безперечні переваги роботи моряком.

По-перше – це, звичайно, високі зарплати: важка фізична праця для моряка окупається високим рівнем з \ п, так що матеріально моряк завжди забезпечений.

По-друге, моряку доступний кар’єрний ріст, який в море простіше, ніж на суші.

По-третє, здійснюючи міжнародні вантажоперевезення, наприклад такі, як доставка товару з Китаю, моряк подорожує сам, дивиться світ і при цьому знаходиться на повному забезпеченні своєї організації – їжа, одяг, готелі, дозвілля і відпустку. До речі про відпустку – моряку дають відпочивати по чотири-шість місяців, чого не скажеш про сухопутних професіях. Відпустка моряка також оплачується організацією.

На багатьох кораблях працює екіпаж відразу з декількох країн і навіть континентів. Працюючи в такій команді, моряк розширює свій кругозір, знайомиться з іншими культурами за допомогою їхніх представників. Навіть зійшовши на сушу остаточно, представник такої професії продовжує бути затребуваним в організаціях, чия робота якось пов’язана з морем.

А тепер про мінуси: з якими вадами професії стикаються моряки

Моряк Олексій К. займається доставкою товарів з Китаю та інших країн світу вже більше 10 років. Він говорить про наступних мінуси професії:

«Бути моряком – це, в першу чергу, важка фізична праця, яка вимагає великої витривалості. Робочий день в цілому триває більше десяти годин, вимотує також вахтовий метод роботи. Така робота є досить небезпечною для здоров’я – особливо, якщо везуть токсичні або небезпечні вантажі ».

Уклавши контракт, моряк часто розлучається зі своєю сім’єю, йдучи в рейси, і єдиним виходом для сучасного моряка залишаються соціальні мережі і засоби зв’язку. Втім, інтернет в море теж працює з перебоями.

Пірати для моряків – зовсім не той романтичний образ з фільмів, а реальна загроза життю і матеріального добробуту.

Негативним чином на психіці моряка позначається постійне перебування на обмеженому просторі судна – тісні каюти, загальні душові, відсутність зручностей, які доступні людям на суші. Тому кожен моряк зацікавлений в тому, щоб укласти контракт коротший. Ну і найприкріше, що при всіх цих складнощах моряк не платить ні податки, ні внески, тому у нього є необхідність збирати собі на старість, бо нормальної пенсії держава не дасть.

Як бачимо, романтична на перший погляд професія містить у собі досить прози і складнощів, тому моряки викликають у нас повагу і захоплення.

Для того, щоб дізнатися, як в TopCargo огранізовивается морська доставка товарів з Китаю, запрошуємо вас заглянути у відповідний розділ нашого сайту.

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01