language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Виробництво сувенірів у Китаї

  Сувеніри не втрачають своєї актуальності. Це чудовий спосіб для того, щоб відобразити важливу подію, поповнити особисту колекцію або подарувати їх іншій людині. Також сувенірна продукція чудово піддається брендуванню, що позитивно позначається на іміджі компанії. Її можна розповсюджувати в маркетингових цілях, щоб підвищити впізнаваність бренду або дарувати співробітникам для підвищення лояльності.

  Продаж сувенірів – це ще й добрий бізнес. Можливості залежать тільки від фантазії та, звичайно, попиту клієнтів. Але, підприємців, які готуються відкрити власний бізнес та керівників компаній, які прагнуть позитивно прорекламувати свій бренд, поєднує одне – бажання зробити сувеніри з мінімальними витратами. Чим нижча собівартість, тим вищий буде прибуток і більша кількість продукції вдасться реалізувати.

  Звичайно, створювати власне виробництво, закуповувати обладнання, наймати фахівців та робітників задоволення не з дешевих. Саме тому популярне замовляти виробництво сувенірів у Китаї. Цьому сприяє дешева робоча сила, великий вибір готових до роботи фабрик і вигідні ціни.

  Особливості виробництва сувенірів у Китаї

  Конкуренція виробників у Китаї дуже висока, тому витративши трохи часу можна знайти відповідні пропозиції. Замовити сувенірну продукцію в Китаї набагато дешевше, ніж доручати місцевим компаніям. Навіть з урахуванням того, що потрібно сплатити доставку. Звичайно, якщо ви бажаєте отримати прийнятну або високу якість продукції, то не варто погоджувати замовлення з першим китайським виробником.

  Шукайте компанії, які пропонують середньоринкові ціни або трохи вище. Якщо вартість виробництва занадто мала, це привід задуматися над якістю готової продукції. Вивчіть відгуки про різні компанії, ознайомтеся з портфоліо, сертифікатами, технологіями виробництва та матеріалами.

  Оптимальним варіантом стане вибір кількох виробників та замовлення на виробництво одиничних екземплярів продукції. Так вам вдасться перевірити оперативність компанії, якість готового виробу та коректність виконання.

  Якщо у вас є сумніви і ви не бажаєте зазнавати збитків, то не зайвим буде опрацювати юридичну складову договору з китайським виробником. Пропишіть чіткі терміни, затвердіть ескізи та вимоги до якості. Також не завадить отримати запевнення щодо гарантії на сувеніри. Рекомендується відвідати фірму виробника, щоб особисто переконатися у її серйозності. Врахуйте, що документація здійснюється в основному китайською мовою, тому вам не завадить гарний перекладач.

  Серед найпопулярніших сувенірів, які вигідно замовляти в Китаї, виділяються такі:

  • посуд;
  • магніти;
  • брелоки;
  • канцелярія;
  • чохли на телефони;
  • статуетки;
  • флеш-накопичувачі;
  • одяг і т.д.

  Під час роботи з китайськими компаніями можна отримати і приємні бонуси. Як і було сказано вище, у Піднебесній дуже високий рівень конкуренції, тому та компанія з якою у вас налагоджена співпраця, цілком може запропонувати програму лояльності та спеціальні знижки.

  Важливою складовою є доставка сувенірної продукції з Китаю. Точні терміни, оперативність, безпеку продукції – ті базові вимоги, які хочуть визначити замовники. Компанія Topcargo допоможе доставити продукцію з Китаю не порушуючи терміни, забезпечуючи безпеку та приємну вартість.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01