language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Перевірка виробника

  Самостійний пошук постачальників – популярне рішення серед підприємців-новачків. Такий спосіб не потребує фінансових витрат, але супроводжується численними ризиками. Приваблива вартість може стати основним чинником здійснення покупки. Але, не варто забувати і про якість товару.
  Якщо ви шукаєте надійного постачальника з Китаю – безглуздо вирушати до цієї країни за невеликою партією товару. Вирішити це питання допоможе надійний посередник. Компанія «TopCargo» готова здійснити перевірку обраного постачальника.

  Проблеми самостійної перевірки

  Китай – країна, в якій найчастіше здійснюється закупівля товару. Тому пошук сумлінного виробника досить відповідальний етап. Основний ризик полягає у співпраці з несумлінною компанією. Штучно занижені ціни з метою обману, бракований товар, невиконання замовлення – і це далеко не весь перелік ситуацій, які можуть статися.
  Перебуваючи на відстані тисячі кілометрів і спілкуючись із людиною лише інтернетом неможливо зробити висновки про її надійність. Немає гарантій, що постачальник має сумлінні наміри і не є шахраєм. Дана людина може мати безліч профілів на бізнес-майданчиках із скопійованими картинками продукції, але не бути справжнім виробником. Як тільки шахрай отримає передоплату за товар, він одразу перестане виходити на зв’язок. Послуга перевірки постачальника допоможе знайти надійного партнера.

  Перевірка на різних етапах співробітництва

  Співробітники нашої компанії готові перевірити виробника. Залежно від виду угоди та вимог замовника виконується контроль наступних етапів:

  • Перевірка виробництва. Контроль на цьому етапі дозволить не допустити виготовлення бракованого товару.
  • Інспекція виготовленої продукції. Буде здійснено ревізію до моменту відвантаження зі складу виробника.
  • Огляд товару перед відправкою з Китаю. Можуть здійснюватись різні види перевірки продукції: часткова, повна або вибіркова.

  Ще до початку співпраці ми переконаємось у реальності виробника. У незалежності від того фабрика це чи будь-яке інше виробництво ми здійснимо детальну інспекцію, а також звернемо увагу на завантаженість цехів, кількість співробітників і не тільки. При цьому кожна дія супроводжуватиметься фотозвітом.

  Чому краще звернутися за допомогою до «TopCargo»

  Компанія TopCargo готова виконати перевірку кожного потенційного партнера. Нашими співробітниками буде здійснено аналіз історії експорту вантажу за кордон, тривалість присутності на онлайн-майданчику, час існування компанії, відгуки та іншу інформацію. Виробника із сумнівною репутацією буде визначено за короткий проміжок часу.
  Терміни виконання замовлення залежать від поставленого завдання. У середньому пошук та перевірка постачальника займає від 7 до 14 днів.
  Навіть якщо ваш партнер має кришталево чисту репутацію – краще спочатку переконатися як його продукцію, ніж потім шукати шляхи для повернення партії відправнику. Переконатися в надійності постачальника допоможуть наші компанії.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01