X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Перевірка товару.

  Перевезення вантажу є відповідальним заходом, через що увага приділяється великій кількості процесів ще до транспортування. Зокрема чимале значення приділяється огляду посилки перед відправкою. Співробітники TopCargo готові забезпечити відповідний контроль якості та виконати перевірку перед здійсненням доставки.

  Навіщо здійснювати перевірку товару?

  Перевірка перед відправленням виконується практично всіма логістичними компаніями. Дані дії необхідні, щоб перевірити стан товару та визначити його кількість. Вся інформація вноситься в документацію з метою уникнення псування та пошкоджень під час транспортування.
  В окремих випадках здійснюється фото та відеозвіт. А для забезпечення максимальної безпеки товар може перепаковуватися і маркуватися. Особливо цей спектр дій виконується, якщо йдеться про тендітну продукцію. І саме подібна експертиза дозволяє з’ясувати, чи справді вантаж відповідає заявленим технічним характеристикам.
  Проведення контролю є обов’язковою процедурою, якщо посилка перетинатиме митний кордон. Досить важливо, щоби продукція відповідала всім характеристикам, прописаним у накладній. В іншому випадку вантаж не дійде до одержувача, до того ж невідповідність у документації може загрожувати адміністративною відповідальністю.

  Переваги професійної перевірки

  Після постачання продукції складу наші співробітники можуть виконати її перевірку. Послуга включає контроль кількості товару, а також візуальну оцінку на якість. Найчастіше передвідвантажувальний огляд при відправленні до Китаю або інших країн застосовується з метою аналізу цілісності продукції постачальника, з яким ви співпрацюєте.
  Ця послуга має низку переваг. Серед яких:

  • на етапі відвантаження вдасться відсікти неякісну продукцію;
  • контроль здійснюється з урахуванням міжнародних стандартів якості AQL та всіх вимог замовника;
  • під час перевірки замовник отримує можливість переконатися, чи буде відправлено товар, який відповідає всім вимогам.

  Після закінчення перевірки клієнт отримає детальний звіт із результатом. Співробітниками компанії будуть перевірені всі зразки на безпеку та функціональність. Це дозволить з’ясувати, чи відповідає продукція вашим вимогам і не тільки.

  Чому потрібно скористатися послугами «TopCargo»

  Компанія «TopCargo» пропонує комплексні послуги з доставки з Китаю, США, країн Європи, Південної Кореї та не тільки. У нас працюють справжні професіонали, які готові впоратися навіть із найскладнішими завданнями.
  При замовленні перевірки товару додатково скористайтесь послугою упаковки та перепакування для забезпечення максимальної безпеки посилки. Незалежно від вибраної послуги, ви можете розраховувати на фіксовану вартість. Обумовлена вартість залишиться постійною незалежно від причин.
  Наша команда перевіряльників обізнана з усіма етапами контролю і при внесенні будь-яких змін ми інформуємо наших клієнтів. Ми зацікавлені у постійних клієнтах та діємо виключно у ваших інтересах. Тому зробимо все можливе, щоб зменшити ймовірність виникнення помилок.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01