language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Провінція Ухань: Що подивитися і де обговорити умови авіадоставки з Китаю

  Провінція Ухань: Що подивитисяРозвиваючи бізнес з Піднебесною важливо дослідити весь потенціал цієї країни та знати, співпраця з якимсь регіоном виявиться найбільш вигідною для авіа карго з Китаю. Сьогодні ми розглянемо потенціал та культуру провінції Ухань, яка розташована у самому центрі країни.

  Китайська провінція місто Ухань була заснована в результаті об’єднання трьох невеликих міст у промисловий та комерційний центр із великою кількістю чудових культурних об’єктів. Часом тут відчувається, що місто переростає свій статус другого провінційного ешелону, а заплутана історія завдовжки 2 тис. років лише підтверджує це.

  Пам’ятки

  Башта жовтого журавля — чарівний танець, що застиг в архітектурі VIII століття, був увічнений у поезії Цуй Хао. Будова, розташована на Зміїній горі, стала гордістю та символом міста. Оригінальна споруда була збудована у 223 р. н. е. Пізніше вежа багаторазово перебудовувалась. Сьогодні можна побачити гарну п’ятиповерхову будівлю із жовтої черепиці. Ця версія 1980 — рімейк вежі Цин, яка згоріла в пожежі 1884 літа.

  Чарівний, відреставрований даоський храм Чанчуні належить до династії Хань. У Залі Вищої Чистоти міститься біла бородата статуя Лаодзи. Поблизу храму знаходиться відомий вегетаріанський ресторан.

  Музеї

  Громадський музей провінції Хубей експонує історію Китаю у всій її славетній складності. Тут знаходиться один із найбільших музичних інструментів у світі — чудовий п’ятитонний набір із 65 бронзових дзвонів.

  Художній музей Хубея виставляє роботи сучасних китайських майстрів. Завдяки зусиллям музею зросла популярність та визнання яскравих молодих умільців. Велика постійна колекція розміщується на трьох поверхах. Саме тут експортери обирають експонати, які незабаром переправлять авіадоставкою з Китаю в Україну та продадуть тут за значно більшою ціною.

  Музей метеликів налічує 100 тис. екземплярів крилатих красунь.

  Ухань: місця для відпочинку та роботи

  Центральний парк провінції Ухань розташований на ділянці завдовжки 4 км вздовж річки Янцзи. На території відкриті чайхани та бари, плавальний басейн, маджонг і шахові дошки, і, звичайно, є зелені зони. Місцеві жителі збираються тут, щоб перевести дух та поспілкуватися. Головним чином сюди приходять, щоб перепочити від бетонних джунглів і сховатися від вітру. Особливо приємно тут спостерігати за сонячним сходом або заходом сонця.

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01