language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Р2Р кредитування для інвестицій

  Р2Р (англ. – person to person, peer to peer) – це рівноправне кредитування. В його основі – безпосереднє фінансування позичальника інвестора. Між ними немає банків, МФО, небанківських кредитних організацій, тому система без посередників працює злагодженіше. Компанія допомагає як інвестору, і позичальнику знайти одне одного. Це забезпечується взаємовигідну роботу.

  Концепція Р2Р

  Після світової економічної кризи бізнес почав шукати шляхи прискореного розвитку. Зараз співпраця без посередників (банки, мікрофінансові організації) стають популярнішими. Як розумна альтернатива, з’явилася концепція Р2Р. Онлайн-платформи допомагають отримувати пасивний дохід від інвестування в перспективні компанії, що швидко ростуть. Люди отримують більшу вигоду, ніж звичний банківський депозит.

  Унікальність цього методу фінансувати полягає у низці переваг над традиційним банківським кредитом. Сьогодні в банку не так вже й просто отримати кредит. Людина чекає на тривалу перевірку її кредитної історії, доходів та інших нюансів. Банки-монополісти за лічені десятиліття призвели до недостатнього фінансування малого бізнесу.

  Як альтернатива цій складній системі, з’явилася концепція кредитування Р2Р. На зорі свого розвитку такі онлайн-платформи були недосконалі, мали низку недоліків. Але згодом розвинулися до того, що є зараз:

  • Система оцінює інвертора та земляка на благонадійність. Як результат, мінімальний ризик втратити кошти.
  • Оцінюються фактори оцінки платоспроможності позичальників.
  • Невисокі кредитні ставки.
  • Робота з різними валютами. Сьогодні це не лише фунти, долари, а й криптовалюта.
  • Надійні алгоритми онлайн-платформ захищають дані від поширення та передачі третім особам.

  Переваги Р2Р над банківськими організаціями

  Перед інвесторами та співробітниками відкриваються нові можливості, пов’язані з розвитком бізнесу. Адже для зростання бізнесу потрібні регулярні капіталовкладення. Не кожен може відкрити свою справу, але інвестувати та ставати частиною організації під силу кожному, хто знайомий з базовими поняттями інвестування. Таким чином, Р2Р-майданчики дають можливість стати частиною компанії за рахунок фінансових вливань. Зрозуміло, банки такі схеми що неспроможні реалізувати з низки причин.

  Р2Р організації відрізняються сучасними та нестандартними умовами інвестування та кредитування. У банку запросто покласти суму через час отримувати 5% річних. Але тим, кому цей відсоток видається мізерним, може вкластися в розвиток бізнесу позичальника, отримувати вдвічі більше, а це 10-15% річних. І плюс до всього, обидва учасники (інвестор-позичальник) моніторяться професіоналами, які гарантують надійність такого виду кредитування.

  Сьогодні Р2Р продовжує розвиватись. Це справді перевірений метод отримувати високий відсоток пасивного доходу без особливих зусиль. Технології, що розвиваються, відкриють нові можливості як для інвесторів, так і для позичальників, зрушуючи банки на другий план.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01