X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЗАЛІЗНИЧНА ДОСТАВКА

КИТАЙ

ВАШЕ ПЕРСОНАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Залізнична доставка з Китаю

Шукаєте швидку і недорогу доставку з Китаю? Послуга "ж / д доставка" з Китаю створена саме для вас. За рахунок використання залізничного сполучення ви зможете максимально скоротити терміни доставки і при цьому зберегти низьку вартість перевезення.
Основна перевага - мінімальні тарифи, можливість відправки великої номенклатури вантажів, практично немає обмежень по виду товарів.

30 ДНІВ
ВІД 450 У.Е ЗА М.КУБ.
ВІД 1 М.КУБ.

Узнать стоимость

НАДІЙНІСТЬ

НЕЗМІННІ ЦІНИ

УСЛУГИ

Ми підготували для вас відповіді на самі часто задаються про перевезення контейнерів з Китаю.
 • Ми дуже рідко запізнюємося
   Ми не любимо затримки також як і ви. Всі процеси в нашій компанії побудовані так, щоб ваш вантаж прийшов в обумовлені нами терміни. Винятком може бути лише форс-мажор.
 • Ми завжди на зв'язку
   Ви можете зателефонувати нам в будь-який момент і завжди отримаєте вичерпні відповіді про те, на якій стадії оформлення документи, де зараз ваш вантаж або дізнатися ставки на найближчий місяць - ми завжди поруч.
 • До нас повертаються
   Говорити можна багато, але той факт, що 80% одиночних запитів на перевезення переростають в постійні замовлення - говорить сам за себе. За останній рік від наших послуг не відмовився жоден клієнт - чи не це показник якості?
 • Блог
 • Распаковка
 • Наш канал
Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме це робить китайську продукцію конкур ...
Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в тому, що тут знаходиться близько 50 000 виробників, як ...
Китай - це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут продається просто колосальна кількість товарів з різних галу ...
Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний продукт, який буде відмінно справлятися ...

Для поліпшення якості обслуговування просимо залишити відгук про нашу роботу.

 • ОТЗЫВЫ
 • ВИДЕО ОТЗЫВЫ
ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Залізничні перевезення – це досить популярний спосіб доставки різних вантажів, досить надійний і безпечний. Залізничний транспорт користується дійсно великою популярністю за рахунок можливості перевезення великогабаритних вантажів, а також досить великої транспортної мережі. Втім, спробуємо розібратися в особливостях і перевагах залізничних перевезень трохи докладніше.

Незважаючи на мінливі економічні умови, транспортування вантажів залишається однією з найбільш затребуваних послуг. У нашій країні доцільніше використовувати ЖД доставку вантажів завдяки цілому комплексу чинників. До них належать такі:

Залізничні перевезення в Україні здійснюються в єдиній системі. Наявність великої кількості дочірніх підприємств вигідно з кількох причин. Особливо актуальні такі:

Все перераховане створює комфортні умови для споживачів послуги, це ще більше підвищує інтерес до неї.

Залізничні перевезення: в чому полягають їх переваги

Втім, у залізничних перевезень є ряд особливостей, які деяким можуть здатися недоліками. Це – рух потягів виключно за вказаним шляхом, само собою, вантажі навряд чи зможуть переміститися в ті місця, де немає залізниць, наявність певних складнощів в документальному супроводі поїздок, а також те, що крім цього необхідно використовувати ще один вид транспорту, який допоможе доставити наявний вантаж від точки зупинки складу до вашого складу або ж інший локації. Втім, далеко не завжди це – недоліки. Факт залишається фактом – залізничні перевезення дійсно популярні і становлять непогану конкуренцію авіа- і морських перевезень.

Перевозити вантаж по країні можна різними способами. Одним з найоптимальніших вважається залізницею. Перевозити вантаж по Україні залізницею не складе труднощів, так як залізнична інфраструктура розвинена.

Залізничний транспорт для вантажоперевезень хороший завдяки надійності, недорогою ціною і безпеки. Компанія TopCargo здійснює міжнародні перевезення вантажів і перевезення по Україні.

Плюси використання зд для вантажоперевезень

Виходячи з перерахованих позитивних сторін залізниці, слід, що вантажоперевезення на ЗД – один з оптимальних видів доставки. Особливо зручний цей вид логістики підприємствам, що знаходяться в промислових містах. За останні роки серед представників малих і середніх форм бізнесу залізничні перевезення стали більш популярні. Природно, що оптимальна вартість має важливе значення в цьому. Тому компанії в цілях економії коштів і віддають перевагу жд.

Різновиди вагонів

Контейнерні і спеціальні доставки по жд з Китаю

Для вантажоперевезень найчастіше використовують такі контейнери:

за допомогою залізничного транспорту може носити різні вантажі на далекі відстані. Компанія TopCargo допоможе доставити вантаж за оптимальними умовами. Ми займаємося доставкою будь-якого виду вантажу – від тендітних вантажів до автомобілів. Вантажні перевезення включають дотримання таких етапів:

Перелік документів для перевезень вантажів

Міжнародні перевезення передбачає наявність певного пакету документів.

Компанія TopCargo в Україні забезпечить якісну доставку вантажів з Піднебесної в короткі терміни.

Чому компанія TopCargo краще за інших

TopCargo спеціалізується на міжнародних комплексних вантажоперевезеннях. Ми транспортуємо вантажі за допомогою автомобільного, морського і повітряного транспорту. Якщо ви шукаєте компанію, яка зможе доставити вам ваш вантаж якісно і безпечно, то Topcargo – ідеальний варіант для вас. Різні способи перевезень, викуп товарів, переговори з постачальниками, надання складів, порядність і надійність. Topcargo – кращий друг вашого бізнесу!

(Пока оценок нет)
Loading...
 • 044 353 00 01